Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Мисля добре видяхме феновете на Толкин как го оцениха... Между другото бурята в нета продължава по въпроса... Тия как ще си избиват парите не знам... Айде негри има да гледат черната дуджанка, ама все още имам надежда, че педалите и траверсите са малцинство... 
Вчера имаше много забавно премятане на публикация във фб и човекът вика джуджетата в тоя филм са 1000% от Skyrim, аз вика имам над 10 години стаж в тия игри нищо общо нямат с Толкин. Въобще много се смях, но не го откривам сега, заровено е вече... Така ги беше насосал хубаво...  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не можеш да гледаш черни джуджета във фентъзи стила .. всеки с проблемите си. Но освен ако не си спрат абонамента, не виждам как ще попречат на Безос да си избие парите :laughing:

Но извън това, за мен поне сериала е ОК, ако изключим, че ми идва малко тегав на моменти. Надявам се да се подобри в това отношение :)) 

Link to comment
Share on other sites

Някак за тебе нямах никакви съмнения, че ще прескочиш умопомрачителните извращения в тоя сериал. :laughing1:
Може би и ти като мен не си чел книгите на Толкин, ако пък си - още по-голяма трагедия. Според феновете, в Средната земя черни джуджета, елфи, бла бла НЕ МОЖЕ да има. Според тях е НЕДОПУСТИМО. Аз вече казах, че Толкин ще се върти в гроба, но пък оня пич с 10 години стаж вика, че черната джуджанка била добра домакиня и хостеса. Каза го на майтап, естествено. 

Link to comment
Share on other sites

Като гледам как мнението ти за това кое е извращение се базира на какво били казали Драганчо и Петканчо .. :laughing1:

Иначе аз лично винаги съм оценявал филми/сериали по това дали са ми интересни за гледане, а не дали са 1:1 предаване на съответната книга. :))) Та от там и мнението ми :))

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ARPAnet said:

Като гледам как мнението ти за това кое е извращение се базира на какво били казали Драганчо и Петканчо .. :laughing1:

Иначе аз лично винаги съм оценявал филми/сериали по това дали са ми интересни за гледане, а не дали са 1:1 предаване на съответната книга. :))) Та от там и мнението ми :))

 


Не е само оттам. Но пък както казах - изненада йок! 
Миро, реално както и да го гледаме точно това се случва навсякъде, всеки ден и всеки час. Мъдра мисъл от мъдър човек. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mIRCata said:

a114Beb_700bwp.webp

По повод случващото се последните години доста ограничих гледането на филми и сериали. Спрях си нетфликса и добре преценям даден филм (особено ако е на Дрисни) преди да отида да го гледам на кино. 

 

И тази "мода" ще отмине, като започнат да губят пари студията. 

Link to comment
Share on other sites

Нелепи артисти, нелеп диалог, нелеп сценарии. Аз изгледах първите две серии и не мисля да продължавам, синът ми който е голям фен на Толкин издържа само първата.

Link to comment
Share on other sites

ХАХААХ, епа изгледах ги тия 2 епизода, бозаджийница. Опитали са се да го направят интересно като има 3-4 линии на историята ама до там :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз последно гледах "Игра на тронове", не го бях гледала преди, останах много доволна. Ако не сте го гледали, препоръчвам го. :popcorn:

 

Аз последно гледах Рийвърдейл. Хареса ми, не е каквото очаквах, но определено ми хареса. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
45 minutes ago, RaptoR said:

Новият гейм ъф трънс потроши с простотия и българските избори... 

Няма достатъчно секс ли, Мисире? (не съм почнал да го гледам още) :lol:

 

За всички любители на екстремните автомобилни модове, горещо препоръчвам Supercar Megabuild.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Няма достатъчно секс ли, Мисире? (не съм почнал да го гледам още) :lol:

 

За всички любители на екстремните автомобилни модове, горещо препоръчвам Supercar Megabuild.


Не бе, мисир! Изведнъж ти сменят двете топ женски актриси с други! Без смисъл и посока... И все едно си в друг филм! Пълни кретени!!!! По-ми харесваха предните дрогираните с многото секс. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Не бе, мисир! Изведнъж ти сменят двете топ женски актриси с други! Без смисъл и посока... И все едно си в друг филм! Пълни кретени!!!! По-ми харесваха предните дрогираните с многото секс. 

Без смисъл??

Понякога когато гледаме сериал не е зле да се следи и действието, историята, дори да не сте запознат с първоизточника.

Във всички епизоди до момента има времеви скоци. 

Историята на "Танц-а с дракони" е доста дълга и началото и се корени доста назад във времето.

Та с цел да покажат откъде идва основния конфликт започват 20тина години по-рано.

И заради въпросните времеви скоци, специално този между 5ти и 6ти епизоди е 10 години, се налага част от актьорите да бъдат заменени с по-възрастни такива.

Според мен дори е супер решение от продуцентите и режисьорите вместо да се изпозлва само грим.

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли пример за сериал, в който по-добре са се справили с остаряването на героите с 10 години, между 2 епизода в един и същи сезон?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Имаш ли пример за сериал, в който по-добре са се справили с остаряването на героите с 10 години, между 2 епизода в един и същи сезон?


Има ли някъде да не се опиташ да ме дразниш с простотията си, лгбт? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...