Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Ми то е по нея. Даже доста добре спазват нещата по нея, даже и като облекло и сцени.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_of_Us

 

Малко сравнения

https://9gag.com/gag/aGEpeo7

https://9gag.com/gag/aQEoOmW

https://9gag.com/gag/aNwpZZ4

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тя конзолен екскремент - затова не знам нищо за нея... :laughing1:
Доволен съм че педерите умряха... :D
Само не знам защо трябваше да е под завуците на Макс Рихтер....

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

И според него е само конзолна.

Ми такава е.

Сони планират да я портнат към РС през Steam март месец

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mIRCata said:

Ми такава е.

Сони планират да я портнат към РС през Steam март месец

За Стийм не знам, но от доста време я има за приордър в Епик, ама не е там работата. Идеята беше, че трябва да си доста заблуден геймърски Мисир, за да не си чувал изобщо за играта, ако и да е създадена за PlayStaiton, където все пак се появява преди цяло десетилетие (това беше една от първите игри, които играх на отдавна заминалата в боклука архивна PS4-ка). :lol:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Godfather said:

но от доста време я има за приордър в Епик

Т.е и там я няма за РС -> е само за конзоли към момента :) Другото е така.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 minutes ago, earache said:

Нищо не е същото след епизода с косматите педераси. :unhappy: Обмислям да отебавам.


АХАХАХАХАХАХАХА стига бе! Умряха чудесно с вмирисване в същата серия :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Да, ама почти цял епизод гей романтика нямаше смисъл. Ценно време си загубих, докато чакам някое зомби да им прегризе гръцмулите, а вместо това те продължаваха да се галят и ебат.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, earache said:

Да, ама почти цял епизод гей романтика нямаше смисъл. Ценно време си загубих, докато чакам някое зомби да им прегризе гръцмулите, а вместо това те продължаваха да се галят и ебат.


Ами не е като да не ви предупредих! :rofl:
Питаш ли ме мене какво преживях! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какво му опявате на Последните….?!?Гейове-мейове… Страхотен е! Успях да изгледам всички 6 епизода…много отдавна не ме е грабвал така сериал. Паскал прави супер роля, дори по-добра от Мандалореца… Гадното е, че сега трябва да се чака следващ епизод…мразя да гледам сериал и да чакам за нова серия…:bgrin: Поне два сезона да има налични си е друга работа….:)

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2023 at 12:16 AM, Mockingbird said:

Какво му опявате на Последните….?!?Гейове-мейове… Страхотен е! Успях да изгледам всички 6 епизода…много отдавна не ме е грабвал така сериал. Паскал прави супер роля, дори по-добра от Мандалореца… Гадното е, че сега трябва да се чака следващ епизод…мразя да гледам сериал и да чакам за нова серия…:bgrin: Поне два сезона да има налични си е друга работа….:)


Ми щи кажа веднага какво точно не е страхотно - айде, педалите РОШАВИ изгниха на отворен прозорец, ама тоя понеделник ко праим!?!?!? 14 годишната бастунеса ми се мляска с микса от поне три раси предвид черепна кутия, форма на тялото и очите. ЧЕТИРИНАДЕСЕТ, повтарям! МАЙКА ВИ ДЕЕБА ДЖЕНДЪРСКА!!! 

Да почвам ли да беснея за мудността? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, RaptoR said:


Ми щи кажа веднага какво точно не е страхотно - айде, педалите РОШАВИ изгниха на отворен прозоец, ама тоя п-онеделник ко праим!?!?!? 14 годишната бастунеса ми се мляска с микса от поне три раси предвид черепна кутия, форма на тялото и очите. ЧЕТИРИНАДЕСТ, повтарям! МАЙКА ВИ ДЕЕБА ДЖЕНДЪРСКА!!! 

Да почвам ли да беснея за мудността? 

Не ти е за първи път да пускаш неща, които явно само ти си знаеш, но типично по Мисирски приемаш, че всички останали трябва задължително да са дълбоко запознати с проблема. Поне да беше споменал името на сериала за да не се налага да хвърляме боб. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Не ти е за първи път да пускаш неща, които явно само ти си знаеш, но типично по Мисирски приемаш, че всички останали трябва задължително да са дълбоко запознати с проблема. Поне да беше споменал името на сериала за да не се налага да хвърляме боб. :lol:


На един билборд го пише.... Тва няма измерение за твоето мисирство!!!!! :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Осмата серия горе-долу бива. Размърдаха се малко.

====================

1923

Още един умен човек като Силвестър. Той избра мафията, а Харисън Форд хитро е влезнал в типичното си амплоа. Сериалът е интересен и динамичен. Малко лигави ми идват нямкои моменти, но не дразнещо засега. Определено в качеството са вложени много пари и усилия, виждат се и много известни лица.
Ся откога МТВ продуцира уестърн е интересна история, но .... както знаем вече всичко е възможно. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

1923

Още един умен човек като Силвестър. Той избра мафията, а Харисън Форд хитро е влезнал в типичното си амплоа. Сериалът е интересен и динамичен. Малко лигави ми идват нямкои моменти, но не дразнещо засега. Определено в качеството са вложени много пари и усилия, виждат се и много известни лица.
Ся откога МТВ продуцира уестърн е интересна история, но .... както знаем вече всичко е възможно. 

 

1883

Yellowstone

 

Трилогия е.

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам The last of us и аз. Два епизода минах, за момента е добре - придържат се към историята от първата игра. Момичето, което играе Ели, ми е ужасно нелицеприятно. Педро Паскал се справя добре като Джоул (въпреки че не е бял, както оригиналният персонаж от играта). Наясно съм и с педерастията в трети епизод.

 

Общо взето покрива всички точки на модерното кино. 

 

PS: Nikolaj Coster-Waldau и Kaitlyn Dever лично за мен биха били много по-логичен избор за главни герои, ама квото-такова.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...