Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Язък, значи само аз мога да си го гледам. :moon:  Как откъс от 2 минути нарушава авторски права не знам, не стига че така правя реклама и на филма, ама щом така са решили...качих го в dox-а, ако някой иска да го изгледа...

 

Едит: Отпреди малко...

 

 

Интересно ако пусна 2 секунди от филма, дали пак ще е с авторски права...направо стават смешни с това презастраховане. :wtf:

 

Аз качих клип от празненството по случай 3-ти март на децата в градината на Радост и ми отрязаха звука, щото съм нарушавал авторски права... - свинщината е ТОТАЛНА!!! А децата направиха нещо невероятно и ни разплакаха направо... 

Link to comment
Share on other sites

KING ARTHUR LEGEND OF THE SWORD

 

Гай Ричи няма как да сбърка. Дори в жанр дето хич не му е в стила. Отлична атмосфера. 

 

BLACK BUTTERFLY

 

Не лош филм, интересно направен. 

 

A MARTFUI REM

 

Кой е казал, че унгарците не могат да правят добри филми?

 

MISS SLOANE

 

Железен! Страхотен филм! Тая мадама ми скри шапката. Започнах да й мисля разни неща... От друга страна филмът показва много притеснителни неща на тема лобиране и пробутване или елиминиране на закони. 

 

THE MUMMY

 

Мумия, какво да ви кажа. Без лиготиите на Фрейзър, с повече ефекти, но все пак просто мумия. Която май ще става сериал. 

Link to comment
Share on other sites

THE MUMMY

 

Мумия, какво да ви кажа. Без лиготиите на Фрейзър, с повече ефекти, но все пак просто мумия. Която май ще става сериал. 

Ам, точно "лиготиите" на Фрейзър направиха първия филм страхотен. Голям фен съм на Том Круз, но тази версия на Мумията беше доста по-слаба сравнено с лентата от 99-та.

Link to comment
Share on other sites

Ам, точно "лиготиите" на Фрейзър направиха първия филм страхотен. Голям фен съм на Том Круз, но тази версия на Мумията беше доста по-слаба сравнено с лентата от 99-та.

 

Сега ще бъдеш убеден в обратното...моменталически - и на мен не ми допадна, ама смея ли да се обадя.... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Ам, точно "лиготиите" на Фрейзър направиха първия филм страхотен. Голям фен съм на Том Круз, но тази версия на Мумията беше доста по-слаба сравнено с лентата от 99-та.

 

Та ти 99-та колко годишен беше викаш? Май си баш в таргет групата... 

 

На мен и тогава и сега ми е като блудава комедия с ефекти. Не съм казвал, че е лош. 

 

А иначе сегашната "версия", която е начало на сериал като гледам, е просто един пореден филм с ефекти сред морето от филми с ефекти. През 99-та хич не беше така. Сеш'са?        

Link to comment
Share on other sites

Сега ще бъдеш убеден в обратното...моменталически - и на мен не ми допадна, ама смея ли да се обадя.... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Знам :moon:

 

Та ти 99-та колко годишен беше викаш? Май си баш в таргет групата... 

 

На мен и тогава и сега ми е като блудава комедия с ефекти. Не съм казвал, че е лош. 

 

А иначе сегашната "версия", която е начало на сериал като гледам, е просто един пореден филм с ефекти сред морето от филми с ефекти. През 99-та хич не беше така. Сеш'са?        

Какви таргет групи и какви сериали вкара в уравнението не разбирам? :online2long:

 

Казах, че филмът (новия) не е за тази тема според мен, а по-скоро е за другата. Общо взето съм съгласен с това - "един пореден филм с ефекти сред морето от филми с ефекти".

Сега последно - харесал ли ти е, не ли ти е харесал и аджеба Мумията от 99-та по-лош ли е от този или по-добър. Аз малко се обърках вече...

Link to comment
Share on other sites

Ми щото иска мислене - в таргет групата си щото тогава си бил вчерашен знаеш какво. А тоя филм е за такива. 

Новият и той. Не съм казал нещо различно. Само че го няма оня лигльо, та идва малко по-така. Кое не е ясно?

Аз имам цял списък с подобни филми, които си ги гледам от време на време като фонов шум. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jesus fucking christ... Да не би понякога да пишеш просто ей така заради самото писане, защото няма никакъв смисъл в това, което казваш. Какво общо има година, в която е излезнал филма и възрастта? Predator (1987) също ми харесва - там в коя таргет група съм - на едногодишните? А Star Wars episod 5 (1980)? Там трябва да съм в група -6....

Видене, какво ти става?

Link to comment
Share on other sites

Какво да ми става? Аз съм го гледал, когато излезе (тоест малко след това като е дошъл тук), предполагам и ти, понеже не знам колко точно си бил малък, а и тогава на всяко кюше имаше видеотека - какво не ти е ясно пак??? Ако си го гледал 2014 - моите извинения, брутална грешка! 

Link to comment
Share on other sites

The Circle е точно за тази категория, интересен откъм развиването на идеята и малко скучен откъм самите ситуации, както и доста стандартен като цялостен сюжет, оставящ впечатление, че подобен филм вече е гледан някога...и няколко пъти... :P

А иначе познавайки стадното чувство на масата хора и големият им мерак за споделяне на всичко, такъв сценарий като във филма е напълно възможен, още повече че дори и в момента част от нещата вече са реалност.

 

The Circle (2017)

наподобява темата на няколко епизода от Black Mirror, който също е на NETFLIX. Може създателите на едното да имат пръст в другото. На мен ми хареса и ми се струва, че заслужава по-висок рейтинг от 5 и нещо.

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Валериан и не останах особено впечатлен. Имаше визия, но само това - доста плосък филм с предвидим сюжет и слаба актьорска игра. Определено не е за темата с минусите, но не го препоръчвам на кино. Изчакайте блурей.

 

Лична оценка - 6/10

Link to comment
Share on other sites

Нещо не останах много доволен от новия "Пришълец. Завет", но поради липса на качествена фантастика последно време, го поствам в тази тема. 

Link to comment
Share on other sites

The dark tower (2017) Радвам се, че не са прекалили с фантастиката, сюжета можеше да бъде развит малко по-добре, но актьорската игра е добра.

Link to comment
Share on other sites

2.22

 

Много приятен филм

 

GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2

 

Поредна детска шаренийка. И поредно доказателство DC колко по-напред с материала са...

Link to comment
Share on other sites

GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2

 

Поредна детска шаренийка. И поредно доказателство DC колко по-напред с материала са...

 

Кой филм на DC е по-напред с материала?

Link to comment
Share on other sites

MISS SLOANE

 

Железен! Страхотен филм! Тая мадама ми скри шапката. Започнах да й мисля разни неща... От друга страна филмът показва много притеснителни неща на тема лобиране и пробутване или елиминиране на закони.

Много силен, стегнат, сериозен и добър филм!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...