Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Taking of Pelham 123

 

The.Taking.Of.Pelham.123.2009.BDRip.x264.DTS-WAF.jpg

 

Този филм съм го свалял сигурно 5 пъти вече, но поради една или друга причина винаги съм го трил, преди да го гледам. Е, днес го изгледах, преди да го изтрия :) Доволен съм.

Link to comment
Share on other sites

Haywire-dvd-cover-2012.jpg

 

Haywire

 

като цяло е добре направено/заснето, но филмчето не е нещо особено. привлече ме каста, режисьора и факта, че главната героиня е действаш MMA боец. определено в бойните сцени си личи мма стила(малко дървена изглежда хореографията), а мацката е много симпатична ... особено като ги смила от бой.

 

п.п. има една сцена, в която се бие с мъж в хотелска стая ... еми, да ме извиняват, ама това си е равносилно на секс сцена :laughing: gina carano си заслужава двата часа. поне за мъжката аудитория ;)

 

п.п.п. само да подчертая, че е много далеч от класата на филми като "идентичността на борн", така че ако очаквате нещо подобно, ще се разочаровате.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

the-descendants-poster.jpg

Джордж Клуни и Александър Пейн - опасно добра комбинация:)) Препоръчвам!

Link to comment
Share on other sites

Ти намери на кой да гледаш филм...

 

Жена ми ме замъкна. Това беше последната подобна боза. Толкова бях нещастен, че тя чак ми се извини след това че ме е накарала да го гледам с нея а аз бях толкова нервен, че ми идеше да си прегриза ръката към рая на филма

Link to comment
Share on other sites

Аз след един филм на Педро Алмодовар избягвам испански филми и режисьори

 

Много си се объркал. Просто може да гледаш ВСИЧКО останало, но не и това. Гледай произволен филм на Гилермо Дел Торо, примерно.

 

THE DARKEST HOUR

 

Филм със сума помия в досието - в смисъл маса глупости изчетох колко тъп бил и се настроих да заспивам на него. В крайна сметка какво се оказва обаче - филмът е почти изцяло руски, което ще рече с малък бюджет и трябва да ви кажа, че далеч не е лош. Много интересна идея, макар и на изтъркана тема. Става за разпускане. Не очаквайте велики актьорски постижения и дълбока философия...

Link to comment
Share on other sites

Само някой да вземе да ми похвали "Бойни кораби"!! По-голяма тъпотия рядко се среща...sick1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако сте пропуснали да гледате Мисия Вавилон Препоръчвам ви го, гледах го онзи ден в къщи на 3D струва си.

 

638188.jpg

Link to comment
Share on other sites

По-тъп ли е от Mortal Kombat 2 (който е с почти нулев сюжет но ефектите кефят... и бях успял да убедя 2 мацки да го гледат с мен :lol: познай после колко сол ми триха на тиквата)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...