Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Филма ми хареса,но както повечето филми за игри(хитмен например),играта не е представена много както трябва,а типично по холивудски.

Link to comment
Share on other sites

МНООООООООООООООГО ПРОСТ МНОГ ОГООГ ОГОДСГ ОЙИ ЕЙлкЙЕ$КЛ ЙЕАЛК ЙРКЛЙЧА$ ЛКАМЛКЙСАДЛК ЙАСЛДК ЙКЛ!!!!

От игра, в която има 20 минути екшън и 2 минути комикс, те са напрайли 20 минути комикс и 2 минути екшън!!! Дадох 20 леа за ГЛУПОСТИ!!! Как може!!! За тия пари можех да ида на курва! А АЗ ЧАКАМ МАКС ПЕЙН! Как може човек, който се занимава с военни драми да прави филм по игра? Само ми развали удоволствието оt играта! :cry

Link to comment
Share on other sites

"Адмирал"

 

Филмът е повече от добър.

 

http://www.imdb.com/title/tt1101026/

 

И преди някой да се заяде, ще кажа, че новите руски филми отвсякъде насират холивудската бозица.

 

Трейлър

 

Едно от известните имена на Русия - Сергей Безруков.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

"Адмирал"

 

Филмът е повече от добър.

 

http://www.imdb.com/title/tt1101026/

 

И преди някой да се заяде, ще кажа, че новите руски филми отвсякъде насират холивудската бозица.

 

Трейлър

 

Едно от известните имена на Русия - Сергей Безруков.

Ми хубаво ама...от къде да го свалим тоз филм :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ми хубаво ама...от къде да го свалим тоз филм :wacko:

 

 

Арена, Замунда...При това субтитрите са много качествени, което рядко се среща.Но ако го пуснат в кината, ще ида да го гледам - това с тия брутални ефекти е за голям екран.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е ходил на 3D киното във Фламинго? Чудя се дали си заслужава парите... ако някой може да сподели впечатления

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

Някой да е ходил на 3D киното във Фламинго? Чудя се дали си заслужава парите... ако някой може да сподели впечатления

Аз ходих :) ... еми за първи пъх бях на 3Д кино и останах супер доволен и впечатлен...и от филма и от ефектите.Определено си заслужаваше парите за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Pineapple Express.

 

IMDB 7.7/10

 

Лична оценка: 2/10

 

Не си губете времето... Нито комедията комедия, нито екшънът - екшън. Първият 1 час ще ви отчае, останалите 52 минути още повече.

Link to comment
Share on other sites

Traitor

 

От много време не бях се кефил така на филм.Особено края!!Докара ми душевен оргазъм :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Traitor

 

От много време не бях се кефил така на филм.Особено края!!Докара ми душевен оргазъм :bgrin:

Филма е добър,но аз очаквах малко повече като цяло.Но все пак добър-има моя глас в подкрепа :P

Link to comment
Share on other sites

Току ще изгледах Taken. Много ми хареса филма. Типичен екшън е. Хареса ми това, че се случват супер много неща и е динамичен. Не е от типа 80 минути да се подготвят за финалната битка и 10 минути да се "млатят". Тука е по - скоро 15 минути подготовка и 75 минути динамика :).

Link to comment
Share on other sites

Току ще изгледах Taken. Много ми хареса филма. Типичен екшън е. Хареса ми това, че се случват супер много неща и е динамичен. Не е от типа 80 минути да се подготвят за финалната битка и 10 минути да се "млатят". Тука е по - скоро 15 минути подготовка и 75 минути динамика :) .
Още един глас за Taken, заслужава си отделеното време :) Освен него мога да препоръчам и Eagle eye и Pathology :) Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...