Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

и това в темата за препоръчвани филми???

е, човек не може да се обърка ... исках да го сложа в другата, ама и двете нали са със заглавие "Гледах" :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много интересен филм, но лично на мен малко дълъг( 2ч. и 43 мин.). Страхотна игра на Брад Пит и Кейт Бланшет!

 

9/10

 

 

Повърнах.Само заради играта - 2/10

Link to comment
Share on other sites

Повърнах.Само заради играта - 2/10

Абе чак да повръщам - не, ама наистина напоследък излезнаха няколко филми с далеч по-добра игра. Иначе ми хареса филмчето, ама наистина много дълъг бре, баси, имах и други планове за вечерта все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Да си гледате работата и двамата ...

 

Наско - изтъпял си нещо из тия дупки ли?

 

От мен също много висока оценка. Чудесен, стойностен филм, особено на фона на водопада от боклуци, който ни залива.

Link to comment
Share on other sites

The.Curious.Case.of.Benjamin.Button

наистина е дълъг и като видях 2:40ч и се стреснах - викам си няма издържа

но минаха неочаквано бързо :)

От мен също много висока оценка. Чудесен, стойностен филм, особено на фона на водопада от боклуци, който ни залива.

споделям мнението ти :rolleyes:

Edited by en3rgy
Link to comment
Share on other sites

The.Curious.Case.of.Benjamin.Button

майнете ги малко тия точки де,стига с тва copy/paste :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vicky Cristina Barcelona :love

Много красив филм, с много вино, много любов и невероятна музика...Прекрасен актьорски състав!

Link to comment
Share on other sites

BOLT

Звучи банално, но това е най-най-добрата анимация, която някога е правена! :D

Е чак най-добрата не е, ама е наистина много добър, адски ми хареса, даже го гледах 2 пъти за 1 ден:)

 

Иначе препоръчвам Seven Pounds, ама само ако ви се реве. Първите няколко минути от филма въобще нямах идея какво по дяволите се случва, ама ме заинтригува. До края става все по-интересно и по-интересно.

Link to comment
Share on other sites

13th Warrior ... тоя филм сигурно за 15-ти път го гледам и пак ми беше интересен.Незнам какво намирам в него-просто невероятно много ми харесва :punk

Link to comment
Share on other sites

Vicky Cristina Barcelona :love

Много красив филм, с много вино, много любов и невероятна музика...Прекрасен актьорски състав!

 

Подкрепям, btw още преди да отворя браузър-а си мислех да напиша "подкрепям snejko" ама се оказа, че не била тя :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво намирам в него

 

Как какво?!Филма е направен чудесно и актьорите си играят кат пичове,да не говорим за забавните приказки :)

Link to comment
Share on other sites

Rocknrolla...

 

Гай Ричи, какво повече да кажем... Не е по-як от "Две димящи дула", но все пак е култов. 9.5/10

Link to comment
Share on other sites

Slumdog Millionaire

 

Много ми хареса, ама много. Всичко в този филм е изключително.

 

Passengers

Абе да му се не види, след този филм вече съм напълно убедена, че Патрик Уилсън е кошмарно секси... чак ме плаши.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

http://bt.wrzru.com/details.php?id=23658

 

Страхотен филм, въпреки малко поизчерпаната "еврейска" тематика. Препоръчвам!

 

 

Подкрепям.

аз не подкрепям. филмът едва ли може да се нарече страхотен !!! и въобще не препоръчвам

Link to comment
Share on other sites

The Curious Case of Benjamin Button

 

"Голям" филм! На моменти е противен, но като цяло създава грабваща и вълнуваща атмосфера. Нито един път не се изправих да видя колко време остава до края, което е показателно (поне при мен). Колкото до представянето на героите - игра като игра, нищо специално. Специалното за мен в този филм беше историята и начинът, по който беше разкрита. Мисля, че този филм напълно заслужено ще спечели някоя награда.

Link to comment
Share on other sites

The Curious Case of Benjamin Button

 

Определено филм, направен със замисъл да се бори за престижни награди. Неслучайно го пуснаха по кината в Америка точно по Коледа. Вкарали са в сюжета различни любопитни персонажи, има и силна любов, и война, има почти всичко. На места, обаче, имаше и скука. Трудно ме задържа историята 2 часа и 47 минути, но се понасилих, за да видя финала. Като цяло доста стойностен филм, но не е най-добрият за годината. Kaто че ли по-добри са Slumdog Millionaire, Milk и Dark Knight. За съжаление голяма част от най-вълнуващите филми за миналата година още ги няма с добро качество в интернет.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...