Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Така моля тук за съвет защото тази тема е по-раглеждана...Та решил съм да си правя колекция от филми но освен всички които знам аз и съм решил да има нещо ново което нали... сещате се :lol: :lol: :lol: Та мисълта ми е нека всеки напише по няколко филма от жанр които смята че си заслужава да бъдат в подоба филм-колекция.... Ужаси....Трилъри.... Мистерии...Екшъни..Приключенски...Исторически... а бе жанра е без значение ..Помагайте... искам голяма колекция от филми :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Zeitgeist

Ако изключим религиозната част в началото филма е супер. Подобен на Fahrenheit 9/11

Че какво му е на началото?
Link to comment
Share on other sites

Mirrors - хорорче. Добре е направено. Скоро не беше излизало нещо свясно в жанра.

Едит:

Сега видях, че и Раптора го е препоръчал вече, заедно с други. Така, че +1 и от мен :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Че какво му е на началото?

На началото му е това, че не ми хареса. (лично мнение, с което не натоварвам никого) може би

 

Righteous Kill 6.8/10 само заради актьорите.

Малко ме е яд, че не се сетих какво ще стане накрая, не очаквах толкова предвидимо да е.

Spoilers ahead:

Само не ми стана ясно защо оня изнасили мадамата?

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Mirrors. Леко глупав замисъл ми се стори, ама изпълнението беше перфектно, а краят просто ме остави с отворена уста.

9/10.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Righteous Kill e един прекрасен филм в който ....

 

---------------------------

MOD EDIT: Как може да си толкова $$%^@ и да пльоснеш кажи-речи какво става във филма!!! В момента лично на мен ми замина половината от удоволствието... Как може толкова @#$^#$%&*$% хора да има .... Следващия път направо разкажи целия филм!!!

RaptoR

--------------------------

 

 

Babylon A.D. - уникално глупав поне за мен.Ясна е праволинейната аналогия с бестселъра за чудотвореца, който прави от вода вино, но...някакси ми убягна супер реализацията.Вин Дизъл вече е непонятно грозен в близките кадри, г-цата в главната женска роля изумително перверзно си играе ролята...поради нея 5.8/10 .

Link to comment
Share on other sites

Братленца препоръчайте някой филм тип Never Back Down...с бой,непредаващ се човек и попеда над bad guys накрая :bgrin:

сериите на остин пауърс :D

пънишерът ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако може ми препоръчате някви филми свързани със затвори... било то

бойща вътре,бягства,състезания и т.н. ...

 

давайте колкот може повече,че в близките 4-5 години май сички съм изгледал :D

Link to comment
Share on other sites

Ако може ми препоръчате някви филми свързани със затвори... било то

бойща вътре,бягства,състезания и т.н. ...

 

давайте колкот може повече,че в близките 4-5 години май сички съм изгледал :D

 

click here

Link to comment
Share on other sites

хаха кви са тия бездарни филми ... от 22 и кусур има 2-3 който да ти грабнат окото...

 

хаха някви от 1957ма година .. луда раота

 

дайте нещо сериозно ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Das Experiment.

 

Просто не се чувствам достоен да коментирам. 7.9/10 в imdb говори предостатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Кажете моля ви някой филм за самурай или бойни изкуства :) .Има много японски/китайски,които излезнаха последно време но не ги помня как се казват :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Vacancy - ако някой иска да гледа нещо в стил texas chainsaw и house of wax макар и в същото време доста различно, това е филмът.

Link to comment
Share on other sites

"Дзифт", но не за кино.Във вкъщи по-добре.Добър филм, страхотна идея ама всичко свършва до там.Нищо повече, поне за мен жалко за идеята.

 

"Комбина" - за пореден път, шедьовър.Без аналог в българското кино до момента за мен.Не омръзва никога, винаги впечатлява.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...