Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

eagle-eye-poster.jpg

 

От мен има 10/10

Скоро не бях гледал нещо, което да ми хареса така. Може да не е най-оригиналния сюжет, но режисьора си е свършил отлично работата т.е. има много динамика и напрежение.

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От мен има 10/10

Скоро не бях гледал нещо, което да ми хареса така. Може да не е най-оригиналния сюжет, но режисьора си е свършил отлично работата т.е. има много динамика и напрежение.

 

Подкрепям абсолютно казаното от теб! И мен доста ме държа в напрежение! Заслужаваше си! Яд ме е само че не успях да го гледам на кино :)

Link to comment
Share on other sites

Мертвое поле/Мъртво поле/

 

1201180392_1201172679_9bd06d472783.jpg

 

 

Филмът е повече от добър.Направо 15/10 му давам.Дори ще се хвана да направя субове, а вечерта ще го кача в тракера.

Link to comment
Share on other sites

Наско земи напиши "РУСКО КИНО" и да сме наясно, какво си играеш един по един да ни ги подаваш :P

 

----------------

 

CHOCOLATE - много приятен филм, навяващ спомени от края на 80-те години. Браво на авторите.

Link to comment
Share on other sites

Докато не се направи такъв раздел в тракера, ще ви ги пускам като на малките дечица - лъжичка по лъжичка :P

Link to comment
Share on other sites

Мдааа

Eagle Eye (2008)

Незнам но фимчето наистина си заслужава вниманието, даже ми хареса повече от новия филм за Бонд

няма как да не се хареса, всичко е много добре направено с изключение на последните 5 минути :) ( можеше да бъде много по ефектно и добре замислено )

Оценка: 9/10

 

Madagascar 2 Escape To Africa (2008)

Развлекателно филмче на моменти смешно но не е лошо като цяло

Оценка: 7.2/10

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

boy20a20postereo8.jpg

 

Boy A

 

so fucking british ... на някои мисля, че това им е достатъчно, за да обърнат внимамние на този филм.

поредното доказателство, че в европа се прави много по-стойностно кино отколкото зад океана.

Link to comment
Share on other sites

Transporter 3 (2008)

Това е най смешната част :) просто незнам как са го пуснали тоя филм ( ако аз бях създателя щеше да ме е срам ) в целия филм има една-две сцени които стават с колелото и накрая с колата!!!

Просто втората част която не беше по добра от първата бие бие 100 пъти новата :bgrin:

Оценка: 3,7/10

Надявам се новия филм на Fast And The Furious да не е трагичен като Transporter 3 :tongue

Link to comment
Share on other sites

13716173634938f43ac0669.jpg

 

Няма такава комедия просто!!!Въргалях се по земята от смях!!!

Сега ако кажеш и коя е комедията... снимката нещо не излиза.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Сега ако кажеш и коя е комедията... снимката нещо не излиза.

 

 

Pfu, deba...Gitler kaput se kazwa komediqta...

Link to comment
Share on other sites

а[/color]ми и аз да не остана на зад , трябва да напиша не6то ! :P снощи гледах stay alive и много ми хареса и го препоръчвам на почитателите на ужаси във филма лма напрежение :ghost

Link to comment
Share on other sites

Elegy - великолепна актъорска игра, перфектна музика, камера, режисура. Прекрасен филм за отношенията между хората, за пропуснатите шансове, за любовта в най-общ смисъл. Най-добрият филм, който съм гледал може би от години.

 

P.S. Искам да се оженя за Пенелопе... :love

Link to comment
Share on other sites

Der Rote Baron (Червеният Барон)

 

Много добър филм! Бях чудесно изненадан, че не е само ефекти и глупости, а съдържа доста сериозни неща. Браво на създателите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...