Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

най-вероятно доста от вас са гледали и двете части на Zeitgeist. Ами спомняте ли си за откъсите от един филм "NETWORK" ... дами и господа, това е новото-старо заглавие, което трябва да добавите към вашият списък от култови филми, защото ... надявам се да се убедите сами, тогава се правило КИНО не филми.

успех !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера гледах Burn After Reading и се смях с глас :))) Страшно забавен филм и със сигурност би се харесал на хората с по-особен вкус към филмите. Братята Коен отново показват колко раздрънкани са им дъските в главите :)

Link to comment
Share on other sites

TAKEN

Въпреки че Лиъм Нийсън е един от последните актьори, които бих си представил като екшън герои, филмът е абсолютен успех!

Напълно съгласна :)

Link to comment
Share on other sites

ROLE MODELS

 

Забавен филм. Свалих си го заради Шон Уилиям Скот, но в крайна сметка овациите ми обра Джейн Линч с ролята си на ex cocaine junkie. Маже филии с топено сирене и едро смляна лютеница! :lol:

Link to comment
Share on other sites

най-вероятно доста от вас са гледали и двете части на Zeitgeist. Ами спомняте ли си за откъсите от един филм "NETWORK" ... дами и господа, това е новото-старо заглавие, което трябва да добавите към вашият списък от култови филми, защото ... надявам се да се убедите сами, тогава се правило КИНО не филми.

успех !!!

о да... ще се гледа :)

Link to comment
Share on other sites

TAKEN

 

Въпреки че Лиъм Нийсън е един от последните актьори, които бих си представил като екшън герои, филмът е абсолютен успех!

С леко поизтъркан сюжет, но и на мен ми хареса... даже доста като се вземат предвид дебилните филми, които излизат напоследък. Оценка 6/10 с чисто сърце :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Burn After Reading и се смях с глас :) )) Страшно забавен филм и със сигурност би се харесал на хората с по-особен вкус към филмите. Братята Коен отново показват колко раздрънкани са им дъските в главите :)
Нищо не разбрах от този филм, но поне се успокоявам, че и тези от ЦРУ не разбраха. :)
Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбрах от този филм, но поне се успокоявам, че и тези от ЦРУ не разбраха. :)

Какво да му разбираш на филма, то си го пишеше на обложката мисля: "Inteligence is relative". По-ясно от това не знам накъде :) Във филма нямаше нито един нормален герой, който да не постъпва безумно глупаво и смешно. И всички бяха толкова убедени в собственото си обосновано съществуване.

Link to comment
Share on other sites

Lakeview Terrace 8/10

 

Уникален С. Джаксън както винаги. Беше ми много интересно да го видя в ролята на лошо та чак дори препаткало ченге.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Гледах Дзифт и останах меко казано очарована. Просто не вярвах, че някога ще гледам хубав български филм на кино... и то толкова хубав.

Препоръчвам го горещо:) !

Link to comment
Share on other sites

Да добавя и Revolutionary Road, много красиво направен филм, който те хваща за гърлото на втората минута и не пуска докрая... Аз много си падам по такива дълбочинни сюжети, де :) Да не говорим колко добра е двойката от Титаник.

Link to comment
Share on other sites

Уникален!

 

Само,където се раздразних като прочетох половината коментари за филма в imdb...

Само разбирачи... не знам как може поне малко да не му хареса този филм на един човек.

 

10/10

 

Тъкмо се бях отчаял,че в края на 2008 няма хубави филми,но ето,че точно няколко дена преди 2009,се появи един интересн филм!

 

Гледайте го!

Link to comment
Share on other sites

Revolutionary Road

 

Мамка му, мразя когато някой бърка в главата ми и вади сюжети за филми. Чак ме достраша. Пак няма да се спи.... kopche е виновна, че го препоръча.

Link to comment
Share on other sites

appaloosaposterthumbnaier2.jpg

 

Appaloosa

 

... муден, протяжен, безлични персонажи, тъпи диалози - не става дори за губене на време. язък за актьорите в него. дано това е първия и последен опит на ед харис да се прави на режисьор.

Link to comment
Share on other sites

... муден, протяжен, безлични персонажи, тъпи диалози - не става дори за губене на време. язък за актьорите в него. дано това е първия и последен опит на ед харис да се прави на режисьор.

и това в темата за препоръчвани филми???

Link to comment
Share on other sites

VIDOSTROV.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0851577/

 

Рядко се случва да остана изненадан така. Очаквах да изгледам този филм равнодушно, но в крайна сметка ми повлия много силно.

 

И аз съм от тези, които смятат, че Аppaloosa не е за препоръчване.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...