Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

displayposters.JPG

Доста фантастичен, но много забавен филм...от одавна не бях гледал подобен филм. А и доста си падам по такива филми с кунг фу-та и тем подобни. Напомнят ми на Азиатските бойни филми от едно време. Давам му 6/10 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

още един глас за гейбриъл :)

малко е тъмничък филма, но си заслужава. нещо от рода на константин е.

 

 

Честно казано на места доста тъмен но :D готин.

Може да се каже, че ми хареса повече и от КОНСТАНТИН.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах Скалата ("The Rock") и трябва да призная,че много му се изкефих...екшън през цялото време...жалко,че вече не правят такива филми.

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Гейбриел.Доволно ме изкефи филмът. 9/10

 

Аааааа как можахте да го кажете това........ ебаси потискащия филм. Едно мрачно, леко лишено от смисъл... накрая се избиха един друг и последния скочи от сградата а мадамата стоеше и се пулеше през прозореца. Изобщо не разочарован ами не знам какво. По-зле само аризонска мечта е бил. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МОЖЕ ДА СЕ МЕРИ С КОНСТАНТИН. МНОГО по-зле е... МНОГО МНОГО МНОГО по-зле. Не знам какво ви е харесало аз съм потресен...

Link to comment
Share on other sites

Филма далеч не е лош, НО не е за 9/10.Интересна идея, дори много.Има и интересни внушения..., но е горе -долу като чиния спагети със внушения?Т.е. изпълнението на филма е равнопоставимо с преждеспоменатата чиния.Много слаба игра, много слаб каст, много слаби сцени и диалог.Ако се филмира отново може и да стане нещо от този сценарий, но след шлайфане.

 

Реалната оценка на филма би трябвало да е към 4.5/10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Докато гледах "Гейбриъл", имаше опасност долната ми челюст да се откачи от прозяване! За мен филмът е отчайващо скучен, всички участващи са по-безполезни от еднокрак бегач срещу Бен Джонсън на екстази на 400 м с препятствия, а екшън сцените са...глупави е най-меката дума, за която се сещам. Енджой!

Link to comment
Share on other sites

Въпреки всичките коментари, които изчетох, всички ревюта, които изгледах и въпреки факта, че бил по-тъп от Epic Movie ( А епик муви официално го бях признал за най-тъпия филм, който съм гледал някога ), гледах Meet the Spartans. Трябва да призная, че филмът беше опасно глупав, крадени лафове, скечове, краден беше дори скечът с девическия колан от "Робин Худ: Мъже с чорапогащи".

Имаше 1 място, на което се засмях и едно, на което се усмихнах... ама дотам. И все пак оценка 3/10, все още епик муви е най-тъпият филм, който съм гледал ( 1.5/10).

 

Сега свалям "Елизабет: Златният век". Очаквам нещо наистина грандиозно :].

Link to comment
Share on other sites

Into the Wild , film baziran po istinski sluchaj i napraven po knigata na Jon Krakauer i director ne koj da e, a Sean Penn. Gledah go na kino, a ne kakto obiknovenno na PCto i ... "pogleda" mi se krystosa. Ta priroda li be ili goleemi planini, neveroqtni gledki i cvetove. Za men mnogo plenqvasht film i te kara da se zamislish za neshtata ot sobstveniqt ti jivot. Mnogo dobro aktiorsko predstavqne, sound-track i scenarij. Bih kazala istoriq s poslanie!

 

into the wild

още един глас за този филм INTO THE WILD !!!

Link to comment
Share on other sites

Току що изгледах HITMAN от ново и пак му се накефих на филма. Дори и женами доста го хареса а тя е човек които не гледа филми на такава тематика. Та уверявам ви за пореден път, че филма си струва да се гледа. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден гледах Безстрашен (Fearless) с Джет Лий. Мога да кажа само едно - ЛОЛ :sayjin . Хем невероятно реалистичен бой :lol: , супер сюжет, актьорска игра на 6 и невероятен режисьор - ЕВАЛА :punk

Link to comment
Share on other sites

Knight Rider

7028.jpg

 

Малко кратичък ми се стори ама става за гледане. Особено ако харесвате коли (Мустанга). Като добавим и измишльотините и фантастиката и се получава горе-долу. :)

Не съм гледал сериала с Хаселхоф ама въпреки това пак се хваща смисъла му. (резюмето от линка в bt-to) My Webpage

Link to comment
Share on other sites

Днес следобед гледах JUMPER какво да кажа за него :D

Доста фантастичен на моменти но става за отбиване на малко време, или за някои скучен следобед например. Но хареса ми филма макар и не много.

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Brave One с Джоди Фостър и сега имам нужда от детско анимационно филмче за прочистване. :cry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...