Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

D-Wars. Не го гледайте. Доста е тъпичък...

В тоя ред на мисли, не препоръчвам да гледате Видове 4, адски ТЪПОТИЯ!!! Действително убива мозъчни клетки и заглажда гънки :bgrin: Изгубих си ценно време от хубавия си живот.

А иначе аз препоръчвам:

The Ring Of The Nibelungs 2004, има го в замунда. Супер яка и зарибена приказчица, става за разпускане.

Link to comment
Share on other sites

nocountryforoldmencoenzl5.jpg

 

No Country for Old Men

 

братя коен отново са на ниво, хавиер бардем е страшно добър актьор (в скоро време мога да кача mar adentro с него) ... а бе, филм който заслужава да му се отделят 2 часа.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

tradever5xlgus3ea7.jpg

 

TRADE

http://imdb.com/title/tt0399095/

 

Резюме : Адриана е 13 годишно момиче от Мексико сити и бива отвлечена от трафиканти на деца. Нейният 17 годишен брат (Джордж) тръгва на отчаена мисия за да я спаси. Хваната в ужасната подземна мрежа на международни трафикати печелещи милиони от екслпоатацията на човешки животи, Адриана остава сама сред ужаса, единствено Вероника, млада полякиня хваната в същата мрежа и помага чрез съчуствие и подкрепа. В търсенето и разбиването на организацията се включва Тексаският полицяй Рей, чието симейство загива заради същите тези трафиканти. Той е готов да жертва живота си за спасяването на децата изпаднали в тази голяма беда. Рей и Джордж оставят всякаква предпазливост и правят отчаян опит да спасят Адриана преди да бъде продадена и безследно изчезнала в огромната международна престъпна мрежа.

 

 

 

Много добър филм.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

The Game Plan (2007)

 

6734.jpg

 

Понякога човек трябва да спре да мисли само за себе си и да погледне другите около него! Може да имаш $ и коли и какво ли още не, но хората до теб те правят истински щастлив (семейство, приятели, близки) !

Приятно филмче, става за гледане. Скалата май добре се настани от кеча в киното. :)

 

 

Stardust (2007)

 

6758.jpg

 

Приятно е филмчето. Идеята не е взаимствана от дгуги филми (поне аз така си мисля или не се сещам за друг такъв филм) за падаща звезда и другите работи около нея. Който обича приказни измами да го гледа!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poster.jpg

 

Интересен филм. На няколко пъти ме изненада.

Лична оценка: 7/10

 

thebraveone_l200707051607.jpg

 

Още едно готино филмче за отмъщение. Блестяща игра на Джоди Фостър

Лична оценка: 7/10

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден гледах:

GOLDENSS COMPASS доста добро и развлекателно филмче.

Всъщност Хрониките на Нарния (2).

Ако гледате такива филмчета този ще ви хареса със сигурност.

Гледаите го няма да загубите нищо все пак. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера гледах Hitman и изключително много ми хареса тоя филм.Най-много се изкефих на играта на тоя пич кадето играе hitman не му помня името обаче :D

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера гледах Hitman и изключително много ми хареса тоя филм.Най-много се изкефих на играта на тоя пич кадето играе hitman не му помня името обаче :D

 

 

Снощи и аз го изгледах. Наистина добро филмче, а името на нашият човек е номер 47.

Филмът наистина си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера гледах Hitman и изключително много ми хареса тоя филм.Най-много се изкефих на играта на тоя пич кадето играе hitman не му помня името обаче :D

Филчето не е лошо,но много емоции показваше "47",не си го спомням такъв от играта

Пък и като знам къде снимана въртолета,браво супер монтаж,не се разбра,че Ми-24 е сниман на Пловдивското летище :lol:

Link to comment
Share on other sites

weownthenightpostercw7.jpg

 

We own the night

 

доста тривиална полицейска кримка ... поне аз не открих в него нищо, което да го разграничи от повечето филми напоследък, а доколкото четох го определят като кандидат за разни награди, а-у ... става за губене на време.

 

theassassm1509745hf9.jpg

 

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

 

много ми хареса. един от малкото уестърни, които не се вписват в разбирането за "вади патлаците и пукай!", "добрите срещу лошите" ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Току-що се връщам от кино. Гледах Cloverfield. Хора, не допускайте моята грешка. Толкова смотан филм и още по-трагично тъп край. :sick Аман вече! Трябва да почнат да ги глобяват сценаристите за тия боклуци дето ги пускат...

Тоя филм осакатява - очите ми станаха на фльонга докато разбера какво става. Освен това бяха оставили звука на макс та ми се обелиха ушите да ги стискам. Пълен потрес..

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Току-що се връщам от кино. Гледах Cloverfield. Хора, не допускайте моята грешка. Толкова смотан филм и още по-трагично тъп край. :sick Аман вече! Трябва да почнат да ги глобяват сценаристите за тия боклуци дето ги пускат...

Тоя филм осакатява - очите ми станаха на фльонга докато разбера какво става. Освен това бяха оставили звука на макс та ми се обелиха ушите да ги стискам. Пълен потрес..

 

То беше ясно, че ще е боза... все пак тази идея ( идва чудовището Х и почва да мачка цял Манхатън ) не е спирала да бъде популярна от 20-те години насам.

 

Аз пък гледах Джуно. Гледах е много пресилено... Спрях го 30 мин преди края. Водят го комедия/драма, ама не намерих нищо толкова драматично ( още повече пък смешно ) в този филм. Не знам как е докарал до номинация за Оскар, честно...

Link to comment
Share on other sites

Juno е супер свежарско оптимистично филмче с прекрасна игра на главната актриса. Дори само заради това си струва да го гледаш. Напълно заслужена номинация за Оскар.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Juno е супер свежарско оптимистично филмче с прекрасна игра на главната актриса. Дори само заради това си струва да го гледаш. Напълно заслужена номинация за Оскар.

 

Актьорската игра - да... Ама иначе филмът не ми хареса. Може би е защото бях седнал с нагласата да гледам някаква свежа комедийка.

Току що доизгледах Atonement. Кийра Найтли <3, само това е достатъчно. Невероятен филм, невероятна актьорска игра, за мен това си е най-силният й филм досега. Конкуренция може да прави само "Гордост и предразсъдъци". Препоръчвам и двата филма на всички!

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Току що изгледах и GABRIEL.

Ами какво да кажа, добър филм заслужава си да се гледа. :D

още един глас за гейбриъл :)

малко е тъмничък филма, но си заслужава. нещо от рода на константин е.

Link to comment
Share on other sites

Гледах "В името на краля". Хареса ми , напомни ми за 13тият войнм който го гледах вреки път, когато го пуснат по Диемата - по 3 пъти в семицата :D

Link to comment
Share on other sites

Into the Wild , film baziran po istinski sluchaj i napraven po knigata na Jon Krakauer i director ne koj da e, a Sean Penn. Gledah go na kino, a ne kakto obiknovenno na PCto i ... "pogleda" mi se krystosa. Ta priroda li be ili goleemi planini, neveroqtni gledki i cvetove. Za men mnogo plenqvasht film i te kara da se zamislish za neshtata ot sobstveniqt ti jivot. Mnogo dobro aktiorsko predstavqne, sound-track i scenarij. Bih kazala istoriq s poslanie!

 

into the wild

Edited by irinaniko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...