Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Requiem for a Dream (2000)

 

628.jpg

 

Знам, че откривам топлата вода, но няма начин да не си изкажа мнението след като гледах филм като този. ;)

Няма оценка, която може да оцени филма подобаващо. Невероятна история за наркотиците и по-точно потребителите им - някои неволно до полуда, други съвсем съзнателно, докато това ги довежда до дъното. Един прекрасен саундтрак, като днес чух около 30 пъти главната песен, ако мога така да я нарека.

Просто това е филм, който може да ви светне по някои въпроси и определено не е загуба на време.

хубаво е този филм точно така през 2-3 години да излиза пак на главна страница и да бъде забелязван от следващото поколение.

още не съм открил друг толкова разтърсващ филм. Може би "Хлапета" или "Кен Парк", но реквиема е просто много по-голям! Това което го прави уникален е че успява да грабне всеки млад човек и да го застави да си представя себе си като участник на мястото на георите във разглежданите във филма хипотетични ситуации. зрителя взема решенията съвместно с героите и сам да стига до същия край като тях. и когато края не му хареса, да се замисли. един от малкото филми, които наистина успяват да накарат млад човек да мисли. и то за себе си.

 

 

п.п. след 3 години ако съм жив и здрав ще напомня за филма. идват и други младежи след нас ;)

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Requiem for a Dream (2000) днес прочетох поста на @WriteR4e, гледах филма и наистина е страхотен. Главната песен е Lux Aeterna нали?

 

Радвам се, че съм накарал и други хора да гледат нещо наитина стойностно!

 

Ами аз говорех за това, но всъщност мотивите на песента са еднакви с другата. ;)

Link to comment
Share on other sites

а на мене не ми хареса особено :blink:

И на мен :blink: .Гледал съм много по-хубави филми за наркотиците и другите му неща.Тоя нещо не ми хареса много много.Имаше един с бат Ди Каприо такъв подобен,но може да се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Като искане филм за наркотиците :) Ето ви най-добрия за мен:

Trainspotting

Няма да съжалявате, не гледайте че филма е стар, всъщност е много добро попадение! Даже сега като се замислих, ще го гледам след малко пак ;)

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Не съм писал от доста време тук :)

Днес гледах WORLD TRADE CENTER дота добър филм, разправя се за двама полицаи спасени изпод останките от търговския център. Оценка 9/10

Link to comment
Share on other sites

http://www.movies.co.jp/info.php?id=4897

 

невероятен филм , незнам от колко време не бях гледал толкова интересен филм

10/10

 

 

Layer Cake (2004) :)

Eй, господ здраве да ви дава! Добре, че ми го казахте тоя филм! Ся ша го завтаргам...

Link to comment
Share on other sites

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

 

http://movies.co.jp/info.php?id=6028

 

Отвратителен филм! 3/10 Давам му 3 заради Will Ferrell..но просто филма е тотална повърня

 

 

 

Crank

 

http://movies.co.jp/info.php?id=6109

 

Определено си заслужава филма. Екшънче,комедийка държи те в напрежение..яко жици :D

 

9/10

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Аз пък снощи и днес доизгледах една от любимите ми поредици комедий

 

Friday,Next Friday,Friday After Next

 

Определено оценката ми и за трите филма е 11/10 .Размазвам се от смях :lol: :lol: .Който не ги е гледал и е фен на "негърските" комедий веднага да се поправи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък снощи и днес доизгледах една от любимите ми поредици комедий

 

Friday,Next Friday,Friday After Next

 

Определено оценката ми и за трите филма е 11/10 .Размазвам се от смях :lol: :lol: .Който не ги е гледал и е фен на "негърските" комедий веднага да се поправи :)

олееееее не знаех че има и 3та част :angry:

веднага почвам да го дърпам

 

ей ся гледах ерагон на кино щото няам нерви да го чакам на хубаво качество.който се кефи на приключенски/фентъзи/приказни филмчета опредено ще му хареса както мен ме накефи :tongue

Link to comment
Share on other sites

flushedawayposter.jpg

 

Flushed Away

 

отдавна не бях гледал толкова "свежа" анимация. хареса ми.

 

 

bscap0000hl1.png

 

общо взето възрастовата границата за "съвременните" анимации е .... хм, доста относително понятие :)

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте някой съдебен трилър, че на един човек му се е прегледало нещо подобно ..... "където доброто, правдата побеждава в крайна сметка", както се изрази той.

 

и давайте повече предложения, за да има възможност за избор (може да е гледал някои)

 

п.п. от екранизациите по гришам май всичко е гледано

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте някой съдебен трилър, че на един човек му се е прегледало нещо подобно ..... "където доброто, правдата побеждава в крайна сметка", както се изрази той.

 

и давайте повече предложения, за да има възможност за избор (може да е гледал някои)

 

п.п. от екранизациите по гришам май всичко е гледано

 

12 Angry Men

 

щях да ти предложа Runaway Jury, но....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...