Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

An Inconvenient Truth (2006) 11/10 кажете добре дошло глобално затопляне :(

 

Хубаво, че се усетихте да го гледате, че като си казах мнението преди няколко месеца никой не обърна внимание...

 

A Good Year

 

6262.jpg

 

Филма е хубав. Разведряващ. За промените, които могат да настъпят в човека, в какво може да се превърне, когато му бъде дадена власт и за случайните неща, които променят живота му. Заслужава си, гледайте го!

Link to comment
Share on other sites

Children of Men (2006)

 

6203.jpg

 

IMDB Rating: 8.1/10 (14,024 votes)

Warez Rating: 7.3/10 (73 votes)

 

Филмът е доста хубав. Поне на мен ми хареса ,но както и други , които отбелязаха в предишните постове наистина са прекалили малко с раждането... :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на кино на филма Престиж:

6239.jpg

Един от най-добрите филми, които съм гледал през последните месеци. Започвам да се чудя защо не правят повече такива :) Гледайте го, няма да съжалявате, че даже и на кино да идете няма да съжалявате за 4те лева. Оценката в ИМДБ си е повече от вярна, тъй че няма да го оценявам.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

В кое кино го гледа? Чакам този филм от както чух за него!

 

ЕДИТ: Видях. Тези дни съм на кино!:)

Аз бях на късната прожекция от 10;15 и залата беше пълна. Толкова късни прожекции има само във Фламингото, във Лъкито последните са 9;30 май...Иначе верно беше малката зала, но въпреки това, беше почти пълна, което е .. странно за толкова късен час, друг път като съм ходил, сме били макс 5-6 човека в залата. Филма е супер, наистина няма да съжаляваш!
Link to comment
Share on other sites

6172.jpg

 

The Guardian

 

Въобще не ми пука,че може би американската брегова охрана не е такава каквато е представена в филма,че тренировките може би не са такива.Филма е ВЕЛИКОЛЕПЕН.Наистина прекрасен.Адски много ми хареса и няма да збъркате ако го гледате.И моля ви спестете си обичайните коментари за тфа,че работите не са такива като в филма.Няма смисъл от 2 страници спам :excl:

 

Личната ми оценка е-9/10

IMDB Rating: 6.5/10 (2,974 votes)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча няколко любовни филмчета.Може да са комедии , драми.Гледах "A walk to remember" и мога да кажа че беше адски добър :D

От филмите които съм гледал, освен "A walk to remember", за които се сещам сега могат да се споменат:

"40 days 40 nights"

"50 first dates"

"A lot like love"

"City of angels"

"Fools Rush In"

"How to Lose a Guy in 10 Days"

"Jerry Maguire"

"Legends of the Fall"

"Meet Joe Black"

"Pretty Woman"

"Rob Roy"

"Serendipity"

"Someone Like You"

"Sweet November"

"The English Patient"

"The Notebook"

и както беше споменато на предната страница: "The Painted Veil" :)

Link to comment
Share on other sites

painted veil-бозичка...щом не се разчувствах

daja vu-тва машина за гледане или за пътуване беше,или и двете :wacko: малко са се поуляли

Хех.. еми прочети книгата тогава. The Painted Veil между две корици може и да те разчувства.

Link to comment
Share on other sites

Моля да ми кажете/препоръчате филми подобни на Yamakasi , Yamakasi II. Каквито и да са, само да не са документални и да са на тема free running.

 

Благодаря предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Night at the Museum

 

6326.jpg

 

IMDB Rating: 6.4/10 (7,644 votes)

Warez Rating: 8.9/10 (89 votes)

 

Филма на мен ми хареса много и в момента не се сещам за точни неща , които са ме подразнили, а може и да няма такива. Личната ми ценка е 10/10 и е много разтоварващо филмче, гледайте го... :)

Link to comment
Share on other sites

Bumer (2003)

2016.jpg

Нещо не ми допадна в началото този филм как от един момент на друг незнма просто самото действие не ми хареса как се развива и се отказах да го гледам . Ако е за губене на време и ви се гледа малко руска мафия става добре са направени структурите . Но ако можете да изтърпите действието сигурно ще го изгледате до края .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

The Exorcist (1973)

823.jpg

Нещо не ми хареса,а пък много хвалби има за него...

То няма нищо страшно във филма,а пък уж обявен за 1 от най-страшните филми правени някога...Даже по едно време ми ставаше смешно :bgrin:

И тази цялата измислица във филма била по истински случай ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mini's First Time (2006)

6022.jpg

Става за губене на време . Хубави жени , хубави къщи , глетки , хитри лисици . Какво се случва в семейството на една застаряваща шаврантийска актриса , улегналия бизнесмен и съпруг ( доведения баща ) и младата ученичка , която не остъпва по нищо на майка си ще разберете ако гледате филма :)

Link to comment
Share on other sites

Employee of the Month

 

6194.jpg

 

IMDB Rating: 4.8/10 (2,409 votes)

Warez Rating: 6.9/10 (38 votes)

Филмът не е лош , но няма какво ново да се види в него. Става за губене на времето...

Link to comment
Share on other sites

Е аз пък вчера по НОВА гледах

 

Mortal Kombat

 

То има ли въобще кфо да ви го хваля тоя филм.Аз лично са размазах. :punk

 

Edit:

Току що изгледах

 

9-ya Rota

 

Невероятен филм.Един от най-хубавите филми,които съм гледал през живота си!Няма нищо общо с американската пумия Jarkheads(или нещо от сорта),където се разправя за войната в Ирак.В 9-та Рота се разказва за група руски момчета попаднали по една или друга причина в армията и пратени да се бият в Авганистан.Филма е просто невероятен,саундтрака е страхотен,при последната битка просто настръхнах целия.Руснаците за пореден път ми доказаха,че правят страхотни филми-гледайте го :punk

 

Лична оценка-не 10/10 ами 15/10

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...