Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Хаиде сега-кои филм е по страшен и по як?

Silent hill

Creep

Кои от двата?!Едно момиче ми каза,че щом на Saw съм се изплашил значи тези двата по-добре да не ги гледам...Наистина ли е така или не са чак толкоз страшни :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Green Mile 10/10 Страхотен филм, много покъртителен. Струва си 3-те часа.

Талантливият Мистър Рипли 9/10 Също хубав, само края малко не ми хареса.

Двата филма си струват.

Link to comment
Share on other sites

Хаиде сега-кои филм е по страшен и по як?

Silent hill

Creep

Кои от двата?!Едно момиче ми каза,че щом на Saw съм се изплашил значи тези двата по-добре да не ги гледам...Наистина ли е така или не са чак толкоз страшни :rolleyes:

Silent hill естествено...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miami Vice (2006)

6014.jpg

Филмчето като цяло не е нищо особено но се гледа и ще се хареса на повечето хора

Оценка: 7/10

 

Silent Hill (2006)

5846.jpg

Филма е много добър

според мен си заслужава гледането и само какъв край има!

Оценка: 8.8/10

Link to comment
Share on other sites

Miami Vice (2006)

6014.jpg

Филмчето като цяло не е нищо особено но се гледа и ще се хареса на повечето хора

Оценка: 7/10

 

Silent Hill (2006)

5846.jpg

Филма е много добър

според мен си заслужава гледането и само какъв край има!

Оценка: 8.8/10

Miami Vice 4/10

Silent Hill 8/10

Така ги виждам нещата аз ;)

Link to comment
Share on other sites

Почувствах се ограбен, след като изгледах Маями Вайс. С нищичкоооо не се отличава от третокласно екшънче. История (хаха, намерих с какво да започна) има, ама е толкова изтъркана, че направо усещаш и изтъркването по себе си. Екшън общо взето нямаше. Пуцаха се по едно време, взривиха две лодки. Малиииий, яко.

 

И ако някой може да ми обясни защо снайперистите си махнаха покривалата, че да ги видят...

Link to comment
Share on other sites

Хора, препоръчайте ми нещо в стил Resident Evil, Silent Hill, Dawn of the Dead :) Не знам що, ама напоследък само такива филми понасям ... барабар с екшън-комедий тип Гай Ричи :D

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Пробвай с това.

Досега никой не се е съгласил с мен, че филмът е по-добър от Resident Evil, може ти да си първият :)

Хм, то като се замисля, не позавам някой, който да e харесал филма...

Стига анти-реклама. Гледай го!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Пробвай с това.

Досега никой не се е съгласил с мен, че филмът е по-добър от Resident Evil, може ти да си първият :)

Хм, то като се замисля, не позавам някой, който да e харесал филма...

Стига анти-реклама. Гледай го!

Оо тва е невероятен филм :punk Гледал съм го, ама може пак щото мноого ми хареса, обаче ми е много трудно да реша дали е по-добър от Resident Evil.

 

hoStel_1912 мерси за предложението :) Изглежда много добре :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча филми от типа на Острието...общо взето да става въпрос за хора който по някакъв начин остават далеч от цивилизацията и трябва да оцеляват...малко тип Сървайвър :D

 

Иначе по темата....гледах I'll Always Know What You Did Last Summer, познатата история за Рибаря, който трепе с куката :) историята е вече леко изтъркана, но като цяло става за гледане.Лично на мен предишните 2 части ми харесаха повече

 

Оценка 6/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах just my luck. Филмът е доста приятен и разпускащ. Препоръчвам го на всички, които обичат романтичните комедий.

Link to comment
Share on other sites

Хора, препоръчайте ми нещо в стил Resident Evil, Silent Hill, Dawn of the Dead :) Не знам що, ама напоследък само такива филми понасям ... барабар с екшън-комедий тип Гай Ричи :D

 

снощи гледах Clive Barker's The Plague и останах с доста добро впечатление

от тодавна не ми се беше случвало да гледам за по малко от месец два качествени американски хоръра

(наскоро гледах Silent Hill)

така че ПРЕПОРЪЧВАМ ГО ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...