Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The Prestige

 

6239.jpg

 

Новият филм на триото Кристофър Нолан,Крисчън Бейл и Майкъл Кейн.Определено оправда високите ми очаквания.Както Amigo каза малко по-напред:Гледайте го!

С нетърпение чакам новият им филм The Dark Knight

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Така много моля някой да ми препоръча по спешност някое спиращо дъха ужасче или трилърче..а и също става и някъв готин фил с рицарчета.. щотото аз нещо при наличието на такъв каталог със филми немога да си харесам нищо :P А и я кажете ако имате на идея де.. утре мойто моиче ще идва в нас и иска да гледаме някъв филм.. та и за тва ако може да ми дадете направление :D :D

Edited by evropata
Link to comment
Share on other sites

Така много моля някой да ми препоръча по спешност някое спиращо дъха ужасче или трилърче..а и също става и някъв готин фил с рицарчета.. щотото аз нещо при наличието на такъв каталог със филми немога да си харесам нищо :P А и я кажете ако имате на идея де.. утре мойто моиче ще идва в нас и иска да гледаме някъв филм.. та и за тва ако може да ми дадете направление :D :D

За трилъри определено мога да ти препоръчам Unbreakable (2000) и Sixth Sense (1999) . Ако не си ги гледал , това най-добрите филми за мен...

Link to comment
Share on other sites

Хорърчета мога да препоръчам аз :) (някои клонят към трилъри,но сички са перфектни)

 

SAW I ,SAW II,SAW III,Texah Chainsaw Massacure,Texas Chainsaw Massacure:The Beggining ,Final Destination I ,Final Destination II,Final Destination III,The Omen 666(по-добре свали старите филми не римейка,защото по мое мнение са по-страшни :bgrin: )

 

Мога да ти изброявам до утре хубави хоръри,но май тези са едни от най-добрите в бранша :)

 

П.П.Сега се сетих и за Silen Hill.Също добро хорърче,даже ти препоръчвам него да гледате,защото е само една част за сега :D

Link to comment
Share on other sites

Мерси се пак.. ама то и аз направих малка грешка трябваше да кажа поне тзи които сам гледал вече ама.. карай се пак балгодара.. SAW,Final Destination i Texas Chainsaw Massacure,& Texah Chainsaw Massacure Beggining съм ги гледал... но другите ще ги изгледам.. още днес сигурно... а със нея предпочитах да гледам някоя комедийка или нещо подобно защото не искам да гледа филма със затворено очи :lol: :laughing: ..А инъче за добри ужасчета и трилърчета може да ми пишете на личен или тук..Благодаря все пак :P

Link to comment
Share on other sites

По принцип не съм от онези мрънкачи, които вечно плюят американското кино и обожествяват европейското, но този френски филм е много, ама много добра романтична комедия: Amélie

Link to comment
Share on other sites

Gridiron Gang (2006)

6145.jpg

The Rock Xzibit едни то главните актьори . Филм показваш влиянието на бандите из Америка сред младежда . Базиран е на действителни случки , които са показни накрая на филма. Истинките лицата на героите от филма . Става за гледане .

 

 

 

Apocalypto (2006)

6318.jpg

Хубав е филма гледах го само заради режисиора ( Мел Гибсън ) . Става за гледане хубава природа , правдоподобни картини почти може да се повярва , че нещата които са показани на филма са се случвали наистина . Няма да съжелявате за изгубеното време освен ако не си падате по диваци и картини от минали времена .

 

 

 

Blood Diamond (2006)

6314.jpg

Филм , който наистина си заслужава вниманието и времето . Много скиптично гледах заради Леонардо "БИ" Каприо ( лично мое мнение си е ) но останах очарован . Филма показва действителните неща , които се случват за купчина камъни . Напомня ми за Lord of War (2005) , в който беше отразен другия аспект на войните а именно въоръжаването на войските . В Blood Diamond се показва как се набират деца войници как им се промиват мозъците с наркотици , алкохол само и само да не се възпротивяват . Толкова им се промива мозъка , че в даден момент те губят представа за реалноста немогат да правят правилна преценка и стават едни машини за убиване .

 

 

 

 

The Illusionist (2006)

6070.jpg

Лично на мен много ми хареса . Ако ви харесват магьосници , фокусници и илюзионисти това е филма за вас . Един много добър трилър просто бях очарован от края на филма и от самата развръзка през самия филм . Заслужава си времето .

 

 

 

 

American History X (1998)

1773.jpg

Филм разказващ за развитието на нацизма в Америка . Показва се лесната манипулация на младежта и сляпото вярване до какво може да довете , а именно до загубата на най-скъпото . Главното нещо във филма е нацизма и омразата на бели и черни .

 

 

 

 

Jackass: Number Two (2006)

6164.jpg

Какво да кажа освен " НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА СИ " ако скоро не сте гледали простаци , идиоти , малоумници , тъпаци .... и много други тук ще ги намерите събрани на едно място в адско голямо количество .

 

 

 

УБИЙТЕ МЕ ! 1.12 часа през ноща аз написах най-дългия си пост до момента :tongue викам да спирам преди да е станал 2 метра за скролиране защото бая майни ще изям тогава . От мен :zzz СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ просто не ми се оправят ще го преживеете .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

ами по-горе е посочен последния на скалата gridiron gang хубав филм за американския футбол на младежко ниво..иначе ето и няколко други

blue chips - стар от 90 години с шак и пени хардауей класика на баскетболна тема

glory road - по действителен случай историята на колежанския баскетбол в америка и как черните играчи пробиват там и как университета на тексас започва да изгражда славата която има сега...като школа за баскетболисти..

remember the titans - отново исторически достоверен този път за американския футбол единствения отбор записал перфектен сезон в историатя на американския колежански футбол...

invincibale - отново исторически верен за това как 30 годишен аматъор става професионален спортист по американски футбол и май успява и да стигне до финала на супербол гледах го миналата година готин е филма...

Link to comment
Share on other sites

The Forgotten (2004)

 

4342.jpg

 

IMDB Rating: 6.1/10 (1,117 votes)

Warez Rating: 8.4/10 (85 votes)

 

Много добро трилърче според мен, но щеше да стане още по - добър , ако не бяха вкарвали научно-фантастичен елемент. Моята оценка е 8/10...

Link to comment
Share on other sites

6333.jpg

Edward Norton е в 5-цата от най-добрите актъори за мен.Но тази му роля беше доста нетипична и неочаквана за мен :blink: ,играта както винаги много добра,перфектна.

Но филмът (въпреки високата си оценка в ИМДБ),ми се стори прекалено дълъг и скучен за простичката идея,която проповядва.Тънката граница между безразличие,страст,любов,равносметка печеля-губя и промяната след това.Накратко главната героиня се жени за нашия човек без да може да го оцени достатъчно,без да е влюбена и когато това се случва,губи всичко :blink:

Признавам,че на моменти превъртах,доста муден,романтика по-скоро липсва,както и присъщата на любовните филми сладникавост.

Оценка :5.5/10

Edited by CadaveriaIX
Link to comment
Share on other sites

Гледах...The Guardian..Ако искате ми вярвайте..тотално бях шокиран от липсата на хепи енд в 1 американски филм!! Живот и здраве скоро правя 19 ама ей ма на разплаках се на края на филма..

 

6172.jpg

 

IMDB 6.5/10 (2,974 votes) Мен лично тази оценка не ме устройва!

Warez Rating: 8.3/10 (83 votes)

 

Моята лична оценка е 10/10. Страшно бях повлиян от този филм!

Link to comment
Share on other sites

Препочъчайте ми някой тежък филм :) .В другата тема са препоръчани много,но нямам време сички да гледам.Искам някой филм,който наистина да ме накара да се замисля върху дадена тема :) .Гледах Armageddon,Schindler's List утре ще гледам,че много дълъг.Таа благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

ами по-горе е посочен последния на скалата gridiron gang хубав филм за американския футбол на младежко ниво..иначе ето и няколко други

blue chips - стар от 90 години с шак и пени хардауей класика на баскетболна тема

glory road - по действителен случай историята на колежанския баскетбол в америка и как черните играчи пробиват там и как университета на тексас започва да изгражда славата която има сега...като школа за баскетболисти..

remember the titans - отново исторически достоверен този път за американския футбол единствения отбор записал перфектен сезон в историатя на американския колежански футбол...

invincibale - отново исторически верен за това как 30 годишен аматъор става професионален спортист по американски футбол и май успява и да стигне до финала на супербол гледах го миналата година готин е филма...

а филми с футбол кат гледам няма никви освен Goal

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Мисля че се нуждаем от таква темa.Все пак филмите качени на warez-a са много но пък затова малко от тях са качествени ;)

Споделете кои филми сте гледали наскоро,кои препоръчвате,и кои според вас ще станат класика :wub:

аз ви препоръчвам филм като the new guy (http://wrzru.com/movies/watch_movie/play.php?a=html&d=http://movies.co.jp:8084/Movies13/The.New.Guy.(2002)) пада се комедия и е мн як/приятно гледане :D :D :D :P

Link to comment
Share on other sites

Harsh Times - филма е доста странен, започва някак мудно и не те хваща още от началото, но по-нататък те увлича и се чувстваш дори някак съпричастен на Джим и компания ;) Всъщност ми хареса, но определено не е филм нито за късно вечер, нито за рано сутрин. Определено много яко ме жегна и ... дори бих казал, че ми се стори доста тежък филма. Но наистина е доста добър, отдавна чаках хубаво качество да го изгледам, но не очаквах точно такъв тип да е филма.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

The Prestige (2006)

6239.jpg

Филмчето ми хареса изпипан е не случайно оценката му е толкова висока

Оценка: 9/10

 

The Illusionist (2006)

6070.jpg

Този филм направо ме очарова от началото до самият край този филм ми хареса много повече от горепосочения

Оценка: 11/10

 

The Fountain (2006)

6300.jpg

Очаквах нещо друго от това заглавие, но като цяло е добър макар и малко тъжен

Оценка: 6.5/10

 

Night at the Museum (2006)

6326.jpg

Е незнам как го изгледах целия филм изобщо не ми допадна големи измислици дейба

Оценка: 3/10

 

Pan's Labyrinth (2006)

6341.jpg

Приказката е добра според мен, хареса ми макар на 1-2 места да има изрудски сцени ония с ноктите е голям изруд

Оценка: 8/10

 

The Hills Have Eyes (2006)

5777.jpg

Изродско заглавие ако ва кефат кървища то не го изпускайте

Оценка: 8/10

Link to comment
Share on other sites

Sweet November (2001)

 

754.jpg

 

MDB Rating: 5.4/10 (4,333 votes)

Warez Rating: 9.2/10 (85 votes)

 

Много добра драма според мен. Малко не ми хареса края на филма и затова му давам оценка 9/10 , но иначе е много добър. Препоръчвам на всички , които не са го гледали да го направят... :)

Link to comment
Share on other sites

The notebook !!!!!!!!!!!!!!Никога не съм плакал толкова на филм !!Искам да ви кажа да го гледате задължително и няма как да не се разчуствате , ако нямате поне малко душа !!!!! :cry :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на тема екшъни и от 12 часа през ноща кат ги подпуках та чак до 6 :D .Таа

 

3162.jpg

 

Walking Tall

 

Много добър филм.Очарован съм.Скалата няма нито един лош филм.Винаги са съчетание от супер екшън и супер комедия :punk .

Оценката ми е 10/10 определено филма си заслужава :punk

 

6267.jpg

 

DOA:Dead or Alive

Добър филм.Има доста хубави бойни сцени,но нищо революционно.Все пак може да му хвърлите едно око :)

Оценка:8/10

 

1901.jpg

 

The Rundown

 

Отново филм на Скалата,отново съчетание между чудесен екшън и супер комедия.

Отново оценка 10/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Lonely hearts-Салма Хайек определено на ниво.самото филмче доста добро-елементи на крими,трилър,психо леко.добре прекарани час и половина

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...