Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

препоръчайте някой съдебен трилър, че на един човек му се е прегледало нещо подобно ..... "където доброто, правдата побеждава в крайна сметка", както се изрази той.

 

Подобни филми,за които се сещам са:

And Justice for All

Primal Fear

Dead Man Walking

Днес ще гледам In the Name of the Father,смятам че и той ще спадне към тази категория,но утре ще кажа със сигурност ;)

Задължително да се гледа и класиката To Kill a Mockingbird(Да убиеш присмехулник)!

 

EDITED:In the Name of the Father се оказа прекрасен филм,който препоръчвам на абсолютно всички!Допълнителен плюс е,че е правен по истинска история.Има 7 номинации за 'Оскар' ;)

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах The Island и ви го препоръчвам горещо . Филма е супер,да не говорим за кака Скарлет каква наслада за окото е :) !!!

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Аз пък вчерта преди лягане изгледах Crank и мога да кажа ,че е добро филмче . Доста фантасмагории има в стил Командо и Рамбо , но е свежо филмчето и му давам 8/10 оценка . Гледайте го, няма да съжалявате.

Link to comment
Share on other sites

Deja Vu (2006)

6280.jpg

Филмчето е голям трепач

Лично на мен много ми хареса

Denzel Washington си подбира все добри роли

Оценка: 9/10

Мен пък точно този филм на Дензъл не ми хареса особено,прекалено много фантасмагории имаше ;)

6/10

Link to comment
Share on other sites

Deja Vu 9/10

По едно време наистина прекалиха с фантасмагориите,но екшъна е на ниво.

 

Happy Feet 7/10

Готина анимацийка.Има си лафове и смях има си и напрежение и приключения.

 

The Oh in Ohaio 3/10

Хубавото на филма е историята(развитието на отношенията между двама съпрузи повлияни от факта,че мадамата не може да стигне до оргазъм) и небрежният начин по който се поднася на зрителя.Лично на мен не ми хареса особено.

Link to comment
Share on other sites

The Illusionist (2006)

6070.jpg

Някой по-назад беше споменал хубави думи за филма ама аз не останах с това впечатление.Може проблемът да е в моя телевизор :) До сега е имало доста филми с подобно развите на действието (инсценирано убийство и любов още от деца) било то криминални сериали или други . Иначе за час и половина загуба на време ... на 2 път задрямах , но пак казвам , че това е лично мнение и може да не съвпада с реалността :)

Link to comment
Share on other sites

и аз не съм във възторг от филма , стори ми се доста тъп само края ми хареса но това не може да ми компенсира загубеното време , ако имаше какво друго да правя изобщо нямаше да го гледам ;)

 

 

edit : никога не правете грешката да гледате този филм

http://movies.co.jp/info.php?id=6322

спрях го на 10тата минута и то не за друго ами защото просто ме мързеше да стана от леглото , заклевам се по тъп филм няма :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

и аз не съм във възторг от филма , стори ми се доста тъп само края ми хареса но това не може да ми компенсира загубеното време , ако имаше какво друго да правя изобщо нямаше да го гледам ;)

edit : никога не правете грешката да гледате този филм

http://movies.co.jp/info.php?id=6322

спрях го на 10тата минута и то не за друго ами защото просто ме мързеше да стана от леглото , заклевам се по тъп филм няма :angry1

прочетох това и пак го пуснах да вида толкова ли е зле щото един приятел ми го препоръча... :sick

Link to comment
Share on other sites

Night at the Museum (2006)

6326.jpg

Реших да отида на кино и да гледам филмчето . Не е лошо , приятно е за гледане . С две думи за какво става въпрос =>(слагам го в бяло в случай , че някой не иска да знае) ... Нашият човек (Ben Stiller) е нощен пазач в един музей , в който всека вечер всичко оживява ... :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Гледах концерта , който даваха по Нова ТВ в памет на Фреди Меркюри и за борбата против СПИН-а .

Останах без думи . :) Обещавам си да отида на един от тези концерти на Куин и всички останали звезди в Англия! :excl:

Това ще е нещо като сбъдната мечта! :punk

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

6188.jpg

 

Много ме изкефи!По-голяма касапница е от първия. :punk

Накрая на филма разказват с 2-3 изречения какво се е случило в действителност през 1973г. :bgrin:

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...