Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

6188.jpg

 

Много ме изкефи!По-голяма касапница е от първия. :punk

Накрая на филма разказват с 2-3 изречения какво се е случило в действителност през 1973г. :bgrin:

Изключително отвратителна бруталия с ужасен край,тва ми е мнението за този филм.Просто препоръчвам хора със слаби сърца в никакъв случай да не го гледат !!!

Edited by HitMan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Американски Пай 5

 

Какво мога да кажа. То просто няма какво да се казва. Плосък. Развлекателен, но плосък. Нищо интересно, дори и нищо чак толкова смешно.

 

4/10

 

 

Saw 3

 

Интересен беше, но на места чак не разбирах какво се случва. Пък и мъченията бяха в по-малко тоя път. Тоя имал тест, ония имал тест. Накрая очаквах само да каже, че и себе си тества..

 

7/10

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Saw 3-по-брутален от първите две части,но не успях да разбера за какво става въпрос накрая :confused

Ако е имало кръв какво ти трябва да разбираш? :lol:

 

За да не е оффтопик ще кажа - този филм Employee of the month е порядъчно селски. Много романтични са комедиите напоследък.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

И аз снощи изгледах Saw III и честно казано, останах очарован, може би, защото сядам да гледам всяко продължение скептично настроен...Но наистина, евала на Darren Lynn Bousman, който успя да ме грабне със всеки от 3те филма.

Специално този, по великолепен начин, поне според, мен завърши историята и ми е интересно как ще скалъпят 4та част.И вече си мисля, че тя ще е боза, тъй като тряабва да си я изсмучат от пръстите, пък и няма да я прави Bousman :( :angry:

Link to comment
Share on other sites

И аз снощи изгледах Saw III и честно казано, останах очарован, може би, защото сядам да гледам всяко продължение скептично настроен...Но наистина, евала на Darren Lynn Bousman, който успя да ме грабне със всеки от 3те филма.

Специално този, по великолепен начин, поне според, мен завърши историята и ми е интересно как ще скалъпят 4та част.И вече си мисля, че тя ще е боза, тъй като тряабва да си я изсмучат от пръстите, пък и няма да я прави Bousman :( :angry:

 

Е какво като няма да я прави Bousman. Дано като не я прави той, поне да разбираме какво става докато се боричкат, че нищо не се разбираше в тази част. Не се и разбра в хладилната стая, какво му беше толкова трудното на онзи да вземе ключа, че се мота толкова и крещеше като се протягаше. На места режисурата куцаше доста.

Link to comment
Share on other sites

Е какво като няма да я прави Bousman. Дано като не я прави той, поне да разбираме какво става докато се боричкат, че нищо не се разбираше в тази част. Не се и разбра в хладилната стая, какво му беше толкова трудното на онзи да вземе ключа, че се мота толкова и крещеше като се протягаше. На места режисурата куцаше доста.

Ем, щото тръбите бяха ледени, то ако не се лъжа и от това му се появи тая рана на скулата, ама както и да е..

И на мен имаше неща които не ми харесаха много.Например онази мадама, ченгето, когато трябваше да бърка в киселината, поне аз останах с впечатлението, че без проблем можеше да я излее и да си вземе ключа..(не че имаше голямо значение в крайна сметка).

Но като цяло мнението ми е, че тези недостатъци са пренебрежими...

Link to comment
Share on other sites

Deja Vu (2006)

6280.jpg

Филмчето е голям трепач

Лично на мен много ми хареса

Denzel Washington си подбира все добри роли

Оценка: 9/10

От мен 8/10 ,филма е на ниво но режисъора се обърква на някои места според мен ;) с тея прескачания в миналото

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая изгледах Apoklypto .Не бях гледал толкова хубав филм от много време.Просто не усетих как минаха 2 часа :) .Много е добър определено-Мел Гибсън е перфектен и като акиор и като режисиор.

 

10/10 от мен-филма си заслужава :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0475723/

Shinobi: Heart Under Blade

http://en.wikipedia.org/wiki/Shinobi:_Heart_Under_Blade

Trailer:

Невероятен филм! Всеки, който харесва филми като Hero, The House of the Flying Daggers, Crouching Tiger, Hidden Dragon и Fearless трябва да го гледа!

http://www.dreamlogic.net/archives/movie-r...art-under-blade

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

дежа вю-ммм готино филмче,то кат са замисла дензъл уошингтън май няма слаб

нощ в музея-добра комедийка,очаквах да е по зле

Link to comment
Share on other sites

6145.jpg

 

Gridiron Gang

 

Добро филмче.Показва,че всеки може да се промени.Има няколко много тъпи израза,а и Скалата го виждам повече като някой който стреля с автомат отколкото като комир на малолетни бандити.Но като изключим тоя факт филма е доста добър.

 

Оценка:7.5

Link to comment
Share on other sites

Saw 3-по-брутален от първите две части,но не успях да разбера за какво става въпрос накрая :confused

Тоя дъртака им еба майката на всички от легнало положение :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

B00005JP9V.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V39931125_.jpg

 

Children of Men

 

определено това беше един от малкото очаквани филми за годината. поне за мен. не бих казал, че покри очакванията ми, но и не ме разочарова чак толкова. визията е добра, но реализацията не ми хареса особено. посланията ... хм, добре е, че не са "обобщителни", както обичат да правят в претенциозните холивудски продукции. за мен, както и при книгити, един филм никога не трябва да бъде "затварян", за да може да остави място и за зрителя/читателя. на моменти някои от сцените ми се струваха много изкуствени. не съм чел книгата, въз основа на която е заснет филма, но сценарият май не беше на ниво. поне играта на клайв оуен компенсираше донякъде. режисурата си е ок .... но определено не е толкова силен филм, колкото очаквах.

btw в малко кино ленти съм гледал толкова реално пресъздадени бойни сцени (но филмът в никакъв случай не може да се определи като екшън)

Link to comment
Share on other sites

"The Painted Veil"

 

Жените са глупави. Да, глупави сме, при това доста често и в доста големи количества. Този филм го показва по много истински начин. Мъжете също са глупави. Може би дори още по-често от жените. Просто защото се влюбват в нас, глупавите жени. Всичката тази глупост може да бъде преодоляна, ако просто отворим очите и сърцата си един за друг. И нека позволим да изпитваме най-голямата и истинска глупост - любовта.

Link to comment
Share on other sites

An Inconvenient Truth (2006)

5/10

Добре почна и дотам,има доста неказани неща,много неверни факти но и много верни .Определено Ал Гор трябваше да е президент сега а не Буш.Все пак си заслужава да се гледа от масовата публика която не е наясно с глобалното затопляне

Роки Балбоа новия

2/10 Пълна боза,старата позната до болка история,но много зле направена ,скука ,отечение ,загуба на време

Link to comment
Share on other sites

Bumer

http://movies.co.jp/info.php?id=2016

 

незнам защо но напоследък всички руски филми които гледам много ми допадат , този също е от тях на мене лично много ми хареса

 

 

Blood Diamond

http://movies.co.jp/info.php?id=6314

 

доста добър филм , с доста добра история изгледах го на 1 дъх

 

Apocalypto

http://movies.co.jp/info.php?id=6318

 

става за губене на време но нещо не ми хареса особено много :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някви филми на тема бокс. Има ли други хубави освен Rocky и Ali ?

 

Най-добрият боксов филм е Raging Bull с Боби де Ниро ;) Сещам се и за Undisputed,много е посредствен според мен,но ти му хвърли един поглед-може и да ти хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...