Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Samurai 7

 

.Samurai.7.jpg

 

Genre: Anime / Sci-Fi

Warez Rating: 9.5/10

 

Моята лична оценка определено е 10. Сериалчето наистина си заслужава и непременно трябва да го изгледате. Няма да ви отнеме много време, но след като започнете няма да можете да спрете. Имам малки възражение относно края, но това не ми развали удоволствието от филма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хмм може ли да ми кажете какво пък толкова му намирате интересното на тоя филм(Flyboys)?Какво не ми хареса на мен...от този поучителен филм се научават следните неща....

1 Американците спасяват света,изиграват ключова роля в първата световна война и спасяват бедните французи чиято единствена роля е да говорят английйски с ужасен акцент и да подвиват опашки.

2Американците са гении,научават се да летят за отрицателно време и им трябва точно 2 битки за да се сравняват по умения с германските асове които са адски проклети копелета...бе направо ЛОШИ.

3Бипланът е универсална машина и с него можеш да се разкарваш и да кацаш където си искаш(върху окопите,до фермата на гаджето.....).

3.Във въздушен бой трябва да се въртите и да се гледате лошо.

4.Когато пикира самолет да те застреля никога няма да хукнеш настрани...по ефектно е да ттичаш успоредно с самолета и да се надяваш че ще го надбягаш.

5.Войната е адски хубаво нещо,изпълнено с чест,романтика и тъпи диалози и помага да откриеш себе си.

6.Германия е лоша а съюзниците са ангелчета.

7.В първата световна война воюват САЩ,Франция и Германия.

И още и още....абе с две думи поредния педераски военен филм.И още нещо.Как може да правиш филм за военната авиация през ПСВ и да не споменеш Червения Барон.....тва е все едно да снимаш порнио за хетеросексуални без жени,мамка му.

Link to comment
Share on other sites

Accepted-Много яка комедия.

Link to comment
Share on other sites

Хмм може ли да ми кажете какво пък толкова му намирате интересното на тоя филм(Flyboys)?Какво не ми хареса на мен...от този поучителен филм се научават следните неща....

1 Американците спасяват света,изиграват ключова роля в първата световна война и спасяват бедните французи чиято единствена роля е да говорят английйски с ужасен акцент и да подвиват опашки.

2Американците са гении,научават се да летят за отрицателно време и им трябва точно 2 битки за да се сравняват по умения с германските асове които са адски проклети копелета...бе направо ЛОШИ.

3Бипланът е универсална машина и с него можеш да се разкарваш и да кацаш където си искаш(върху окопите,до фермата на гаджето.....).

3.Във въздушен бой трябва да се въртите и да се гледате лошо.

4.Когато пикира самолет да те застреля никога няма да хукнеш настрани...по ефектно е да ттичаш успоредно с самолета и да се надяваш че ще го надбягаш.

5.Войната е адски хубаво нещо,изпълнено с чест,романтика и тъпи диалози и помага да откриеш себе си.

6.Германия е лоша а съюзниците са ангелчета.

7.В първата световна война воюват САЩ,Франция и Германия.

И още и още....абе с две думи поредния педераски военен филм.И още нещо.Как може да правиш филм за военната авиация през ПСВ и да не споменеш Червения Барон.....тва е все едно да снимаш порнио за хетеросексуални без жени,мамка му.

 

Огромен процент от американските филми са не само тъпи, но са и пропаганда. Абе за безмозъчни американци стават - нека да си ги гледат, да пляскат с ръце, да си мислят, че са велики и да продължават да тлъстеят на дивана, докато не починат от инфаркт.

Link to comment
Share on other sites

Огромен процент от американските филми са не само тъпи, но са и пропаганда. Абе за безмозъчни американци стават - нека да си ги гледат, да пляскат с ръце, да си мислят, че са велики и да продължават да тлъстеят на дивана, докато не починат от инфаркт.

Хахахаха ей хора дайте да неговорим за неща, които неразбирате. BelfordRoxo колко пъти си бил в САЩ?? Не са тъпи ! Ако бяха тъпи нямаше да са успели в много неща. Може би е по-добре много пенсионери да не могат да си платят сметките за ток и да умрат от глад.

Edited by Amigo
Link to comment
Share on other sites

Абе ай стига обсъждайте филма.Как не разбрахте,че филмите са създадени за развлечение мамка му.Аз пък току що изгледах въпросния филм

 

6169.jpg

 

Flyboys

 

Мога да кажа,че е супер.Естествено,че има измислица-като нещете измислица ша гледате документални филми.Филма много ми хареса.Въздушните битки са много добри и като цяло актиорската игра според мен беше на ниво :) .

 

Като за такъв тип екшън

 

Оценка-9/10,защото наистина малко попрекалиха с тфа където си приземи самолета по средата на бойното поле ;)

 

 

Едит:Krank не исках да кажа тъпите а по принцип филмите.Объркал сам се.И все пак твърдя че филма е супер и трябва да се гледа задължително.Да не говорим за надписа Inspired By True story.И някой по-горе каза за Червения Барон.Той да не е бил магиосник бе.Да участва във всички битки.Може би тази ескадрила и тези момчета не са се сражавали с него,а с тоя в черния самолет

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Абе ай стига обсъждайте филма.Как не разбрахте,че тъпите филми са създадени за развлечение

Еми то опира до това какво разбираш под развлечение..Ако гледането един сериозен филм в който липсват изброените от мен дивотии те изморява..или депресира..твой проблем.Ако искаш да гледаш филми с дивотии които те "развличат" то гледай филми с летящи кучета и котки и се развличай.....за всичко си има жанр и за всеки влак си има пътници.

Link to comment
Share on other sites

Step Up

 

6055.jpg

 

IMDB Rating: 5.3/10 (3,370 votes)

Warez Rating: 8.9/10 (72 votes)

 

На мен лично филмчето ми хареса, с изключението на това, че в началото ти се струва , че филма ще е голяма боза. Но като погледате малко ще ви хареса.

Лична оценка 8/10

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Новият Бонд КЪРТИ! :punk Определено най-добрия, който съм гледал! От всички актьори, които са играли самия Бонд само Тимъти Далтън и Даниел Крейг(новият) ми се вписват в "екшън герой" представата. Издържан във всяко отношение филм без фантасмагорий от предишните с бай Броснън

 

Гледах го и аз новия Бонд и какво да кажа. Ами фантасмагориите са си налице, но там където Броснън и Конъри имаха стил, Далтън и Крейг са селянчета. Далече от идеята за супер шпионина. Не може човек с визията и държанието на див селски бек да е супершпионина Бонд, да ме прощават. Ефектите са много зле. Личи си, че този Бонд е правен с доста по-малко пари. За сценарий и актьорска игра няма да говоря, че ще станат още по-зле нещата. Като цяло посредствена работа. Не вярвам феновете на Бонд да го харесат точно в този му вид Агент 007 :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах го и аз новия Бонд и какво да кажа. Ами фантасмагориите са си налице, но там където Броснън и Конъри имаха стил, Далтън и Крейг са селянчета. Далече от идеята за супер шпионина.

Абсолютно съм съгласен с теб , няма го финеса.Човека става за някои биткаджииски филм ,но тука му куца нещо

Link to comment
Share on other sites

Гледах го и аз новия Бонд и какво да кажа. Ами фантасмагориите са си налице, но там където Броснън и Конъри имаха стил, Далтън и Крейг са селянчета. ...

 

аз не съм го гледал все още, ама за мен е шон конъри е най-големия ръб като агент 007! (далтън пък изобщо не мога да го впиша в тази роля)

 

за мен 007 е само един - роджър мур ;)

 

... а иначе цялата поредица (филмова) е като някакъв комикс. :sick

Link to comment
Share on other sites

Значи някой ако може да ми препоръча филмче романтично, което да има щастлив край. Може и някаква комедийка, но важното е да е с щастлив край. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Значи някой ако може да ми препоръча филмче романтично, което да има щастлив край. Може и някаква комедийка, но важното е да е с щастлив край. Благодаря предварително :)

Ами... Wicker Park

4219.jpg

Не знам дали отговаря на 100%(особено за частта с комедията), обаче е гадно хубав :)

Link to comment
Share on other sites

Requiem for a Dream (2000)

 

628.jpg

 

Знам, че откривам топлата вода, но няма начин да не си изкажа мнението след като гледах филм като този. ;)

Няма оценка, която може да оцени филма подобаващо. Невероятна история за наркотиците и по-точно потребителите им - някои неволно до полуда, други съвсем съзнателно, докато това ги довежда до дъното. Един прекрасен саундтрак, като днес чух около 30 пъти главната песен, ако мога така да я нарека.

Просто това е филм, който може да ви светне по някои въпроси и определено не е загуба на време.

Link to comment
Share on other sites

6256.jpg

Another Gay Movie (2006)

Нз за другите които са гледали филма (ако изобщо някой го е гледал) , но аз не можах да стигна до края за да разбера , че трябва да бъде изтрит . В началото ми беше весело , но гейщината ми дойде в повече ...

Може би причината е в това , че съм с нормална резба :)

Link to comment
Share on other sites

The Illusionist

 

6070.jpg

 

IMDB Rating: 7.7/10 (7,023 votes)

Warez Rating: 8.8/10 (92 votes)

 

Филмът е наистина добър и до самия край се чудиш "това стана ли или не стана". Ако зависише от мен щях да му дам поне оценка 9/10. Наистина си заслужава, изгледайте го.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах Collateral(не мога да дам линк,защото не съм в Пловдив).Филма има силни и малко муднички части.Като цяло го бива,но и по-хубави съм гледал.Малко по-различен според мен от масовката холивудски филми.Играта на бат Том Круз е добра.А края на филма е размазващ и това ме кара да му дам оценка 7.5/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...