Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Sivi kamion crvene boje (2004)

сръбски филм / комедия / , за ситуацията в сърбия преди години

главния герой е далтонист , който има мания да кара камиони , и си краде такива :P

imdb

 

 

 

Kad porastem bicu Kengur (2004)

пак сръбски филм , доста е забавен , вървя по кината когато беше филмовия фест

яко смях има и му давам 9/10 :punk

imdb

movies.co.jp

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пробвай с това.

Досега никой не се е съгласил с мен, че филмът е по-добър от Resident Evil, може ти да си първият :)

Хм, то като се замисля, не позавам някой, който да e харесал филма...

Стига анти-реклама. Гледай го!

И намен пове4е ми харесва от Resident Evil , супер як филм е тва ...

Link to comment
Share on other sites

Saints and Soldiers-Много добър филм.

Link to comment
Share on other sites

Hustle & Flow (2005)

5787.jpg

Много харабийско заглавие ако сте фен на черната музика непременно го гледайте

(Има 7-8 много зловещи саундтрака)

Оценка: 8/10

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някакви филмчета, в които има някакви филмчета като "Лигата на необикновените джентълмени" или "National Treassure" (нямам идея как го превеждата). Благодаря предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Гледах преди малко..(макар и късно) Шифърът на Леонардо. Филма според мен е зашеметяващ. Заслужава си гледането. Просто съм меко казано шокиран от това което видях.

 

Оценка: 10/10

Link to comment
Share on other sites

Аз пък гледах новия филм с Jason Statham. CRANK май беше. Идиотска работа :) Според мен е много повече комедия, отколкото екшън. А пък екшън има в доволни клоичества. Правете си изводите за комедията.

В никакъв случай обаче не е филм, който ще гледам пак или за който ще се сетя след няколко дни.

Е, за сцената в китайския квартал може и да се сетя, какъвто съм мръсник :)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някакви филмчета, в които има някакви филмчета като "Лигата на необикновените джентълмени" или "National Treassure" (нямам идея как го превеждата). Благодаря предварително :D

Нционално съкровище!!!! :) Още 1 глас за филма мн е готин

Link to comment
Share on other sites

Тряба да гледате Harley Davidson and the Marlboro Man .Много ми хареcа тоя филм и определено cи заcлужаvа :) .8/10

 

 

Моля ви са препоръчайте ми някоя зверска комедия,че ми се гледа пък нищо не си харесвам :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Bring it on: all or nothing

За мен този филм е един от най-добрите филми до сега. Има смях има интрига, всичко което е нужно за един филм. И "мъжоретките" са много яки. :) Особено една от тях. :)

Оценка 10/10

Link to comment
Share on other sites

Chaos

Гледайте го няма да збъркате.Определено е много добър с много ама много оригинална идея, която определено не е като останалите еднакви трилъри и екшъни :)

Оценка:10/10

Link to comment
Share on other sites

Магическа отвара, хвърчаши римски легионери, потопени пиратски кораби, и много много диво свинско!!! Любимите ми гали отново са тук!

 

Най-накрая имах огромното удоволствие да гледам "Астерикс и Викингите" :D

 

Такава радост значи, просто красотичка! Добрата стара 2д-анимация (е, тук там с някое и друго дигитално барване за козметичен ефект), готин саундтрак, неизменния остроумен хумор и оригинална комикс-визия...

 

Тия филмчета просто никога не ми омръзват, гледал съм останалите серии по десетки пъти :)

Link to comment
Share on other sites

предложете нещо подобно на Crouching Tiger, Hidden Dragon или House of Flying Daggers т.е. "азиатска поезия с мечове" :D

 

п.п. .... но да не е някаква безсмислена и поголовна сеч от сорта на Azumi

Link to comment
Share on other sites

5898.jpg

 

Shadowless Sword

 

"тигър и дракон", "летящи кинжали", "герой" ряпа да ядат в сравнение с този що се отнася до летенето :laughing: тук си имаме нова "техника" - подводен бой :woot .... а накрая е кат' някоя от модерните азиатски анимации :P

... ама все 'убави моми слагат. само дето накрая винаги ги трепят. то, ако не гушваха букета, просто нямаше да е азиатски приказка с елементи на "ебал съм ти и гравитацията" :lol:

общо взето филмчето не е кой знае какво, но става да се убият 2 ч. ако не се дразните от този "жанр"

 

колкото до изброените от @Lil Scrappy филми, "безстрашен" и "обещанието" съм ги гледал, "митът" отпада като избор заради джеки чан, а "седемте меча" .... ами как се гледа филм, след като първия коментар за него е (цитирам дословно) "mn bqsen film mn rqzane,kalcane,hvar4i krav siebalo maikata" ... та, мисля да го пропусна. а shinobi нещо не можах да го намеря, иначе бих му хвърлил едно очо.

 

а, и гледах този:

 

2057.jpg

 

House of Sand and Fog

 

доста силен филм и страхотна актьорска игра. определено трябва да му се отдели внимание според мен

Link to comment
Share on other sites

6186.jpg

 

Les Chevaliers du Ciel

 

ако Top Gun ви е бил един от любимите филми като малки на времето (аз лично след филмa исках да стана пилот на боен самолет), гледайте този. сюжета тук не е от голямо значение. само заради сцените във въздуха с изтребителите си заслужава да му отделите 2 ч. невероятно са!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...