Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

1.Има ли из,примерно,по-големите магазини биволско мляко?

 

2.Има ли директен автобус от Пловдив до Бачково?

 

3.Някой бил ли е в тая новата дискотека Revolution,бившия Ликьор? Как е? Чалга няма въобще нали? Селянии като хвърляне на салфетки?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.Има ли из,примерно,по-големите магазини биволско мляко?

 

2.Има ли директен автобус от Пловдив до Бачково?

 

3.Някой бил ли е в тая новата дискотека Revolution,бившия Ликьор? Как е? Чалга няма въобще нали? Селянии като хвърляне на салфетки?

 

1. Сирене със сигурност има, на рафта за млека ще откриеш това, което търсиш

 

2. Всички автобуси с дестинации нагоре из Родопите спират в Бачково.

Link to comment
Share on other sites

1.

2.

3.

 

1. В почти всеки по-голям супермаркет има.

2. Виж това ако може да те ориентира по-точно кога пристигат в Бачково.

3. Питай Чефо - ако той е ходил там, значи ти няма да отидеш, понеже със сигурност вече е похабил поне 2 кила салфетки. :P

 

П.П. За #3, ако се водя по това, май няма салфетки.

Link to comment
Share on other sites

3.Само не виждам какъв е смисъла от полуголите танцьорки.Вкарват чалга привкус....

Ами радвай се, че ги има на аванта, бе! Хората пари дават за голотийка....

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя сайт на Славито клекна бе.Не може да се гласува посмъртно!

 

ЕДИТ: Еее за пореден път се убедих, че няма такова нещо като гласуване в БГ!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Абе тоя сайт на Славито клекна бе.Не може да се гласува посмъртно!

 

ЕДИТ: Еее за пореден път се убедих, че няма такова нещо като гласуване в БГ!

 

... php... :lol: изчислено за изключителни натоварвания когато се наложи... по 3.14...

Link to comment
Share on other sites

Новата недовършена сграда до Биллата на 6ти септември - входа на клона е откъм бул. Марица

http://www.bgmaps.com/link/5C4F63B41D92B2E1E6A5D0251734B8D8

 

Някой има ли идея защо като се логна във форума, датите на постовете в първата страница ми стават дълги числа?

Когато не съм логнат са нормални дати.

Edited by EEK!
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея защо като се логна във форума, датите на постовете в първата страница ми стават дълги числа?

Когато не съм логнат са нормални дати.

Зависи от скина, който ползваш. Аз съм с IP Board Pro и виждам числа, но се свиква. Мисля, че на останалите скинове го няма този проблем, но те не ми допадат. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея защо като се логна във форума, датите на постовете в първата страница ми стават дълги числа?

Когато не съм логнат са нормални дати.

 

Всички скинове, които не са за версия 3.1 имат различни дребни, а понякога и по-големи проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Харесах си една работа от e-bay Обаче нямам нито пейпал нито карта...£64.89 му е цената.Можем ли да се разберем с някой да го поръча и да му го платя :?

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа колко струва сносен преобразовател на напрежение от 220 на 110 волта?

Да беше казал и колко амперов ти трябва, та да ти кажа...

Link to comment
Share on other sites

Да беше казал и колко амперов ти трябва, та да ти кажа...

 

Трябва ми от обикновен контакт в домакинство (предполагам навсякъде ампеража е един и същи) да го преобразува в такъв 120VAC~ 50/60 Hz 300W

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми от обикновен контакт в домакинство (предполагам навсякъде ампеража е един и същи) да го преобразува в такъв 120VAC~ 50/60 Hz 300W

 

От китайците 200-ватов инвертор е около $22-24 ; 100-ватов - $14 ; 50-ватов - $7. Ако видя някъде 300-ватов, ще го добавя.

 

 

Edit: 300-ватов - £37 (паунда).

 

 

Едит2: А тук намерих един доста по-евтин 300-ватов.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

на някои да са му правили днес или тия дни анкета в къщи за комптърна гарамотност и ползване на интернет ? или най малкото да са звъняли на вратата ?

защото се притеснявам да не съм станал жертва на няква измама

 

моя грешка е че не я накарах да се индентифицира, представи се от НСИ и знаеше много неща за всеки от семейството.

 

но при никои от съседите не е ходила, в нет-а нищо няма за подобна анкета и изобщо wtf да правя сега

най много я интересуваше дали имаме лаптопи и аз с къф акъл и отговорих и аз нз.

Link to comment
Share on other sites

От китайците 200-ватов инвертор е около $22-24 ; 100-ватов - $14 ; 50-ватов - $7. Ако видя някъде 300-ватов, ще го добавя.

 

 

Edit: 300-ватов - £37 (паунда).

 

 

Едит2: А тук намерих един доста по-евтин 300-ватов.

Ееехх... старост-нерадост..., човекът пита за обикновен понижаващ трансформатор, а ти къде ръгна с тези инвертори!?

--------------------------------------------

 

Към задалия въпроса - иди във "Вики ват", имат точно каквото ти трябва, за около 35лв.!

Link to comment
Share on other sites

Човек понякога действа като хипнотизиран или най-малкото му е неудобно (аз вече съм израснал този етап на реакция). Принципно обаче всеки интервюиращ е длъжен да се представи с документ още отначало.

 

Едит: Галине, като последен линк съм му дал точно такова, на цена 27 лева.

 

(Off/ един съфорумец питаше за някой, дето разбира от хладилници, компресори и др. - ще го свържа с тебе)

Link to comment
Share on other sites

Човек понякога действа като хипнотизиран или най-малкото му е неудобно (аз вече съм израснал този етап на реакция). Принципно обаче всеки интервюиращ е длъжен да се представи с документ още отначало.

 

А принципно на всевъзможни навлеци като такива с анкети, просещи за нам си какви фондации (разбирай - нямам достатъчно за водка тая вечер) или разни църкви моментално им тегля една звучна и тръшвам здраво вратата.

 

И като цяло много се дразня на всевъзможни навлеци а пък в заведение като дойдат особено цигани е грозна гледка да си около мен... единствените за които ми е жал (не че им купувам химикалките) са тези немите които оставят по 1 листче с химикалка... те поне не дразнят и не мрънкат досадно като другите навлеци.

Link to comment
Share on other sites

А принципно на всевъзможни навлеци като такива с анкети, просещи за нам си какви фондации (разбирай - нямам достатъчно за водка тая вечер) или разни църкви моментално им тегля една звучна и тръшвам здраво вратата.

 

И като цяло много се дразня на всевъзможни навлеци а пък в заведение като дойдат особено цигани е грозна гледка да си около мен... единствените за които ми е жал (не че им купувам химикалките) са тези немите които оставят по 1 листче с химикалка... те поне не дразнят и не мрънкат досадно като другите навлеци.

А нас пък са ни налазили едни "Свидетели на Йехова" и от месец на месец идват, питат един-два дълбоко екзистенциални въпроса и оставят някаква брошура или списание. Май сме влезли в списъците на "непсуващи и тръшкащи врата", за което май почвам леко да съжалявам...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна грешка! Те точно на това разчитат - възпитани хора да не ги изгонят. Респективно се почва моментално губене на ТВОЕТО време и опити за пълнене на главата с глупости. Именно затова подобни набези трябвад а се прерязват моментално. Между другото не си ли заключвате входовете?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...