Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako nqkoi moje da mi kaje gore doly nqkva orientirova4na cena da znam ako sa primerno 200lv da ne se razkarvam izob6to do tam , a v oficialniq im sait ne moga da vida kolko pari sa si4ko e na italianski i ne moga da se opravq blagodarq predvaritelno

Mason`s не са евтина марка,но не мисля,че този панталон ще е 200 лв.,по-скоро някъде около 100.

в стария магазин на Mason`s до Neo все още има някои неща на тази марка,пък и ако попиташ там ще те упътят къде е новия магазин.Успех,панталона е много як! :punk

Link to comment
Share on other sites

Mason`s не са евтина марка,но не мисля,че този панталон ще е 200 лв.,по-скоро някъде около 100.

в стария магазин на Mason`s до Neo все още има някои неща на тази марка,пък и ако попиташ там ще те упътят къде е новия магазин.Успех,панталона е много як! :punk

 

Да някъде около 100 са - къде 199 по-скоро и то само някои по-остарели/изостанали моделчета... около 100/150 бяха когато имаше намаление по празниците 50%. Магазина им тук в София е точно до офиса ни и всеки ден са ми пред очите... Говорим за фирмения магазин, където Мейсънс са Мейсънс, а не имитации, и за последната им колекция, нали?

Link to comment
Share on other sites

ebati 199lv....tva si e napravo obir :P

utre pak 6te ida da provera pa dano da sa po evtini ako sa do 100tina leva se qdva

 

ov3rman nqmam ideq no misla 4e sa poslednata kolekciq nqkade kraq na minalata godina slu4aino gi mernax v playboy-a dokato go prelistvax i mi grabnaxa okoto a i ima o6te mnogo razli4no modeli ot toq tip ama ako cenata e takava ..... :wacko:

 

 

 

edit: a nqkoi slu4aino ne moje li da vidi kolko pari sa v internet ;)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

С колко максимално може да се кара по магистралата София-Пловдив ... ? 130км/ч ли е ... ?

 

10x :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

С колко максимално може да се кара по магистралата София-Пловдив ... ? 130км/ч ли е ... ?

 

Да, доколкото се сещам, официално в Европа толкова е максималната скорост по магистралите и ние миналата (или там някоя скорошна) година го вдигнахме от 120 на 130км/ч.

Link to comment
Share on other sites

С колко максимално може да се кара по магистралата София-Пловдив ... ? 130км/ч ли е ... ?

то по всички магистрали е 130, не само софия - пловдив :P

Link to comment
Share on other sites

От 2002-ра е 130км/ч. Ако имаш желание може и с около 140 да караш. Радарите на полицията са настроени на ~150км/ч. Прецени си възможностите ;).

Link to comment
Share on other sites

От 2002-ра е 130км/ч. Ако имаш желание може и с около 140 да караш. Радарите на полицията са настроени на ~150км/ч. Прецени си възможностите ;).

Земи си антирадар и бриши :D

Link to comment
Share on other sites

От 2002-ра е 130км/ч. Ако имаш желание може и с около 140 да караш. Радарите на полицията са настроени на ~150км/ч. Прецени си възможностите ;).

Хм, колко често виждаш ченгета по магистралите :P ?

Иначе по въпроса за ограничението - зависи от МПСто. На някои е забранено, на други са до друга скорост ограничени.

Както пише в една до скоро четена от мен книга - само категория B е до 130км/ч. Всички други, които може да се движат по магистрала, а именно категории А,C,D и C+E, D+E са до 100км/ч. Вече категории М/Т и самоходните машини нямат място там.

Link to comment
Share on other sites

Хм, колко често виждаш ченгета по магистралите :P ?

 

Много рядко не виждам :) Пътувам около два пъти седмично до Сф и почти винаги ги виждам на едни и същи места, около Пазарджик и около Ихтиман. Нашите стоят около Карловския надлез на магистралата.

Link to comment
Share on other sites

kolko pari e edin 6to gore dobur mikrofon za kompiutar 4e sestra mi mi mranka 4e iska da i naprava skype

 

Има за 1 лев... има и за 5... има и за повече. Не ти препоръчвам да даваш повече от 5 лева, ако е САМО микрофон... има микрофон със слушалки от Технополис за 10 лева, сребрист цвят бяха мисля. Двама приятели са с такова нещо и нямат никакви проблеми. Супер далавера е.

Link to comment
Share on other sites

kolko pari e edin 6to gore dobur mikrofon za kompiutar 4e sestra mi mi mranka 4e iska da i naprava skype

Моят струва 5лв. и нямам никакви проблеми с него :) (става въпрос само за микрофон без слушалки , но ако искаш да е смесено е около 10лв. и нагоре)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали личните лекали правят периодични имунизации за шарка? :cry

Само едра шарка ми липсваше сега... :tongue

Би трябвало да си била имунизирвана за едра шарка като малка.
Link to comment
Share on other sites

Бе до колкото си спомням, все още има едра шарка. Само най-страшната, тропическата (май така й казваха) я няма вече. ;)

Link to comment
Share on other sites

pantalonite na MASON's za koito bqx pital po na gore v temata , ako nqkoi gi e haresal da ne si pravi truda da se razkarva do magazina usven ako ne e prigotvil 252lv :P

Леле! :wacko: Вече наистина не ми харесват! ;)

Link to comment
Share on other sites

Да питам... Каква е ориентировъчната цена на един голям кожен пуф?

Искам черен, но не знам откъде да си закупя... Не можах да намеря точна снимка, но изглежда горе долу така:

kreslo_big.jpg

6a7948104139be342111349407f54a53.jpg

Питам, защото ме мързи да си направя...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...