Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако си на евроком или гагабит от нашето сайтче!

ТУК

Отиваш на Soundtracks и готово. :D

 

 

ЕДИТ:Много се туткам :)

Edited by BoFFo
Link to comment
Share on other sites

Как мога да заспа по-рано?Вече няколко дена докато не стане 3 часа изобщо не ми се приспива,а "сутрин" ставам в към 2-3 часа.Направо не ми се мисли как ще ставам за училие в 6.Айде някой,ако знае някоя по-изпитана рецепта (без медикаменти) да казва.

Link to comment
Share on other sites

Как мога да заспа по-рано?Вече няколко дена докато не стане 3 часа изобщо не ми се приспива,а "сутрин" ставам в към 2-3 часа.Направо не ми се мисли как ще ставам за училие в 6.Айде някой,ако знае някоя по-изпитана рецепта (без медикаменти) да казва.

доволно количество бира... :P

Link to comment
Share on other sites

Как мога да заспа по-рано?Вече няколко дена докато не стане 3 часа изобщо не ми се приспива,а "сутрин" ставам в към 2-3 часа.Направо не ми се мисли как ще ставам за училие в 6.Айде някой,ако знае някоя по-изпитана рецепта (без медикаменти) да казва.

 

Като си го наложиш сам, дори и да не заспиш, ако си легнал си почиваш. А дори да се въртиш няколко часа, пак ще заспиш. Така няколко дена и ще почне да ти се приспива по раничко. Иска се воля ;)

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да притежавам военен самолет и по-специално античен такъв? Искат ли се разни разрешителни? Къде в Пловдив или около него може човек да се сдобие със самолетно гориво? Как мога да си изкарам разрешително за управление на самолет?

Link to comment
Share on other sites

Как мога да заспа по-рано?Вече няколко дена докато не стане 3 часа изобщо не ми се приспива,а "сутрин" ставам в към 2-3 часа.Направо не ми се мисли как ще ставам за училие в 6.Айде някой,ако знае някоя по-изпитана рецепта (без медикаменти) да казва.

най-точно мнение ти даде злобил. просто не се изморяваш и затова не ти се спи. иди одари една яка тренировка в залата към 6-7 и като се прибереш ти гарантирам, че ще заспиш като къпан :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да притежавам военен самолет и по-специално античен такъв? Искат ли се разни разрешителни? Къде в Пловдив или около него може човек да се сдобие със самолетно гориво? Как мога да си изкарам разрешително за управление на самолет?

 

 

Poprincip ba6ta mi rabote6e v taq oblast sus samoletite..i predplagam znae6 gorivoto se kazva kerosin..moje6 da si kupi6 ne ot obiknovenna benzinostanciq,no ot neftohim-Burgas naprimer..ili puk ot Lukoil.Ina4e moje6 da si kupi6 voenen samolet..samo kato eksponat razbira se..i to sled kato e ve4e neizpraven,a takuv bez orujiq na nego-moje6 i izpraven da si kupi6.A za tova za kursovete,trqbva da izkara6 kursove ako stava vupros za takuv samolet ot tezi,koito sa bez orujiq na tqh..a ina4e za voenen samolet ti trqbva diplom ot voenno u4ili6te.Tova e koeto znam.. :)

Edited by jilli
Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е че още през 80те е изобретен начин да се следи трафика, като се прави мрежа от следящи устройства под пловдивските пътища?

 

Това го разбрах от една позната, която го знае от някакъв инжинер май беше =).

Link to comment
Share on other sites

Как мога да заспа по-рано?Вече няколко дена докато не стане 3 часа изобщо не ми се приспива,а "сутрин" ставам в към 2-3 часа.Направо не ми се мисли как ще ставам за училие в 6.Айде някой,ако знае някоя по-изпитана рецепта (без медикаменти) да казва.

хаха хващаш се на работа, за която трябва да ставаш в 6. Желателно е стресът да е във високи количества и да се прибираш като парцал. При мен това помогна. Сега по-късно от дванайсет не мога да си позволя да заспя :)

Link to comment
Share on other sites

ot kade moga da si zema palka ot tiq razguva6tite deto sedqt v kalav4e i s razmax se razgava i stava zna4itelno po golqma , govora za profesionalna takava a ne nqkva imitaciq (profesionalnite sa ot nqkakuv metal) a ne gumena nqkva

Link to comment
Share on other sites

хаха хващаш се на работа, за която трябва да ставаш в 6. Желателно е стресът да е във високи количества и да се прибираш като парцал. При мен това помогна. Сега по-късно от дванайсет не мога да си позволя да заспя :)

Лятото работих хамал и ми е познато.Само,че сега съм ученик и няма за кога да се хващам на работа.

Колкото за спорта-за зала нямам средства(по-точно не ми се дават),обаче си потренирвам из нас.Вчера прайх 2Х110 коремни,2Х80 лицеви,още не знам колко с гирите поизморих се,обаче пак очите ококорени като стотинка от 1 лв. и пак в 3 си легнах.А за бирата-остава да седна сам в нас и да се наливам с бира.Плюс тва условието е,че сутринта трябва да ставам...свеж. ;)

Аз питах за някаква бабешка рецепта-някое чайче или нещо специално да ям......

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея за сайт в които като въведа две точки да ми казва разстоянието между тях. Говоря за градове :). Примерно Пловдив - Белград и т.н. Ако има и програми за тази цел няма да е лошо.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея за сайт в които като въведа две точки да ми казва разстоянието между тях. Говоря за градове :) . Примерно Пловдив - Белград и т.н. Ако има и програми за тази цел няма да е лошо.

за българия може да видиш http://bgmaps.com/ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея за сайт в които като въведа две точки да ми казва разстоянието между тях. Говоря за градове :). Примерно Пловдив - Белград и т.н. Ако има и програми за тази цел няма да е лошо.

Имаше програма, но не мога да си спомня името. Беше супер подробна, например можеше да ти извади списък от сорта на "караш 3,4 километра, завиваш наляво, караш 12 километра, зареждаш, на следващата отбивка си надясно, продължаваш по магистралата 23,6 километра и спираш в едикойси хотел за през нощта" :) И това даже за марщрута от "Криволак" 24 във Велинград до адреса на едни приятели в Бон. Имам някакви спомени че беше на encarta, но не мога да гарантирам. Потърси малко в нета.

Link to comment
Share on other sites

А за бирата-остава да седна сам в нас и да се наливам с бира.Плюс тва условието е,че сутринта трябва да ставам...свеж. ;)

Аз питах за някаква бабешка рецепта-някое чайче или нещо специално да ям......

 

Не уе, виж ся, не е нужно да се натряскаш, просто гаврътваш 2-3 докато си слушаш някаква музичка (най-върви с метъл ;) ) и след тва си лягаш и спиш като къпан. Няма проблеми със ставането - гаранция :)

Link to comment
Share on other sites

доволно количество бира... :P

Или вино :)

[едит:] мама дава жокер - каза, че ставало с мащерка. bratmito, прави си чайче от мащерка :)

Някаква идея за сайт в които като въведа две точки да ми казва разстоянието между тях. Говоря за градове :). Примерно Пловдив - Белград и т.н. Ако има и програми за тази цел няма да е лошо.

Става с линийка и карта :bgrin:

Ох, извинявам се за безсмислената част :)

Сега да питам-откъде мога да си купя дънков гащеризон? От доста време си търся, а пък никъде не съм виждала.

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Някаква идея за сайт в които като въведа две точки да ми казва разстоянието между тях. Говоря за градове :). Примерно Пловдив - Белград и т.н. Ако има и програми за тази цел няма да е лошо.

 

Root planner

 

С това си направих добър план Пловдив - Рим. Би трябвало да ти свърши работа. Не е толкова добро като американските, но работи. Малко не са му точни цените на магистралите, но са дости близки до истината, та и това не е болка за умиране. Абе пробвай...

Link to comment
Share on other sites

Root planner

 

С това си направих добър план Пловдив - Рим. Би трябвало да ти свърши работа. Не е толкова добро като американските, но работи. Малко не са му точни цените на магистралите, но са дости близки до истината, та и това не е болка за умиране. Абе пробвай...

Точно това ми трябваше. Таксите не ме интересуват. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

как беше БГ сайта на Милан? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...