Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ако някакви файлове са изтрити и от кошчето,има ли някакъв шанс да има начин да се въстановят????

:cry :cry

 

Има, но не трябва да пишеш нищо по диска, т.к. има опасност да се надпишат освободените клъстери. Може да се възстанови 100% от информацията на диск след формат или изтрит партишън.

 

 

едит: ще се изтрепем един през друг да отговаряме :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря.Сега се опитвам да намеря някакви квартални хакери...

А има ли някакво значение времето,което е изминало откакто са изтрити(засега 2 часа) и това,че компютърът е изключен след това?

Link to comment
Share on other sites

Вероятноста за възстановяване прогресивно намаля. Най-правилното решение е в момента, когато се изпразни кошчето и се усетиш, че си "пуснал водата" натискаш RESET бутона и докато го дършиш натиснат се гаси компа от щепсъла. После викаш неволята. Неволята идва, вади ти диска, закача го на друг комп и квото има да става - става.

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че Nu Image подписали договор за филмиране на бестсейлъра "Аз, Азис!"?

Бестселър? :wacko: :sick

П.П. Надявам се ДА НЕ Е истина.

Link to comment
Share on other sites

На колко години е Лили Йончева?

 

Лили Йончева е най-младият член на бенда във всяко отношение - и като време на ... Родена е на 15 март 1979г. и е завършила СМУ "Любомир Пипков"

Link to comment
Share on other sites

Лили Йончева е най-младият член на бенда във всяко отношение - и като време на ... Родена е на 15 март 1979г. и е завършила СМУ "Любомир Пипков"

 

2 Бързи въпроса коя е Лили Йончева :confused и в същия ред на мисли на колко точно години е Лили Иванова ??

Link to comment
Share on other sites

2 Бързи въпроса коя е Лили Йончева :confused и в същия ред на мисли на колко точно години е Лили Иванова ??

 

Лили Йончева е сестра на Йордан Йончев - Гъмзата :lol: майтап бе :lol: Тя беше перкусиите в "Шоуто на Слави"

 

Лили Иванова

 

П.С. Що не ползвате гооглето бе :angry:

 

http://www.google.com/search?hs=ncl&hl=bg&...D0%BD%D0%B5&lr=

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакво решение за бързо 'разболяване' Демек искам да се направя на болен, но не знам как! Офертата важи до 15-20 минути!! ПОМОГНЕТЕ НА ЧОВЕЧЕЦА!

Link to comment
Share on other sites

Бъди мъж, не се лигави.

 

Иначе може да пробваш като мен, риташ стената здраво с пръсти, след което поне 1 месец си болен и всички се грижат за теб.

Link to comment
Share on other sites

Ама утре съм на олимпияда по математика :sick не съм учил от 100г...Айде помагайте бе колеги! Температурка..Поне една хремичка де :)

Link to comment
Share on other sites

Ама утре съм на олимпияда по математика :sick не съм учил от 100г...Айде помагайте бе колеги! Температурка..Поне една хремичка де :)

Еми влизаш в Cod ти знаеш в кой сървър на 12.03 и след шеметната загуба не само температура ще имаш ами и ше хълцаш даже :tongue ;)

 

Аве хора когато един човек има авта, как се лекува ?

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Еми влизаш в Cod ти знаеш в кой сървър на 12.03 и след шеметната загуба на extreems от клуб69 не само температура ще имаш ами и ше хълцаш даже :tongue ;)

 

Аве хора когато един човек има авта, как се лекува ?

Ами то хубаво, ама мен ми трябва за утре :(

Link to comment
Share on other sites

Еми влизаш в Cod ти знаеш в кой сървър на 12.03 и след шеметната загуба не само температура ще имаш ами и ше хълцаш даже :tongue ;)

 

Аве хора когато един човек има авта, как се лекува ?

 

Хаха!!! Браво Мравка!!! Еми за щом е за утре... начи няма да праим почивка на всеки 5 игри :laughing: :lol: :laughing: . Май че ако изядеш обелка от картоф ще вдигнеш температура ама не е 100% сигурно, има странични ефекти и не знам след колко време действа.

Link to comment
Share on other sites

Искате ли да направим класация за "Най-нестандартен ( естествено, за форума ) въпрос" ?

 

То лошо няма, ама кой ще определи, кой въпрос е най-нестандартен? :blink: И кой ще търси в сичките тия въпроси, щото според мен ще се посочат многоооо въпроси :huh:

Link to comment
Share on other sites

kade se namira ulica "Knqz Bogorodi 3" ?

tam bi trqbvalo da ima magazin na MASON'S ako nqkoi znae kade drugade ima magazin na masons 6te sum mu mnogo blagodaren da go spodeli s mene 4e sam si haresal edni pataloni koito iskam da zema

zna4i modela e "MASON's SNAKE-BELISIMI -7Y-ST" ako nqkoi moje da mi kaje gore doly nqkva orientirova4na cena da znam ako sa primerno 200lv da ne se razkarvam izob6to do tam , a v oficialniq im sait ne moga da vida kolko pari sa si4ko e na italianski i ne moga da se opravq blagodarq predvaritelno

 

snakebellissimi7ystgra6kg.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...