Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

такаам...

дали някой може да ми изчисти тази птица от надписите, които я покриват...

ако някой помогне ще съм му много задължен, че при мен не става добре... :)

 

@LPFC http://www.acmilan-bg.com/

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

такаам...

дали някой може да ми изчисти тази птица от надписите, които я покриват...

ако някой помогне ще съм му много задължен, че при мен не става добре... :)

 

Дай някво по добро качество на снимката и ще се помъча да направа нещо или нямаш по добро качество? Поне фокуса да е по добър? :blink:

 

ПС. Снимката неможе ли да е черно бяла?

ПС2. Чай малко ся, ти нещо друго си казал, всъщност искаш да се изчистят надписите и да остане само птицата, а не да се изчисти птицата нали така?

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Дай някво по добро качество на снимката и ще се помъча да направа нещо или нямаш по добро качество? Поне фокуса да е по добър? :blink:
за съжаление с това разполагам.. :( пробвах да изчистя образа на птицата, но нещо не мога да изкусуря преливането на нюансите на синьото...и не се получава добре

 

Еdit:птицата трябва да е синя...само това е изискването

 

Edit:трябва ми само върху птицата да няма надписи...и да изглежда добре...другото мога и сам да си го оправя

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

такаам...

дали някой може да ми изчисти тази птица от надписите, които я покриват...

ако някой помогне ще съм му много задължен, че при мен не става добре... :)

 

@LPFC http://www.acmilan-bg.com/

 

преди: http://img383.imageshack.us/img383/8262/ptica8zd.jpg

 

след: http://img53.imageshack.us/my.php?image=ptica8zd3bp.jpg

 

:punk надявам се да се е получило добре, бая играчка беше поне за мен :punk

 

ПС: Аз помна за почерпките да знаеш :punk

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

окей,бърз въпрос-днес кой ден сме?събота или неделя? :blink:

а,да,и още един-колко е глобичката в иван вазов като закъснееш с връщането на книга три месеца?

Link to comment
Share on other sites

преди: http://img383.imageshack.us/img383/8262/ptica8zd.jpg

 

след: http://img53.imageshack.us/my.php?image=ptica8zd3bp.jpg

 

:punk надявам се да се е получило добре, бая играчка беше поне за мен :punk

идеално за целта...благодаря ти много... :)

изобщо не личи, че е имала нещо върху нея :punk ..от тук нататък поемам аз... ;)

имаш една почерпка от мен, виртуална или реална, каквато кажеш... :beerchug

 

Edit:@pi4aga събота сме...

 

Edit:@diabolik, аз също... ;)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

окей,бърз въпрос-днес кой ден сме?събота или неделя? :blink:

а,да,и още един-колко е глобичката в иван вазов като закъснееш с връщането на книга три месеца?

днес е събота, след около 40мин ще стане неделя. глобата не я знам колко е,ама ако никой не ти отговори утре ще питам жената и щи кажа ;)

Link to comment
Share on other sites

Относно road planner по-горе. Май намира само европа. Въпросът ми е как може да се стигне от Гърция (по-специално Атина) до Кипър с кола (т.е. трябва ферибот, интересуваме кога пътува, колко струва и т.н.) Много ще съм благодарен за помощта...

Edit: Намерих от Атина до Родос, значи може и от Родос до Кипър (Ламесос например...)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Намерих нещо в нета и се зачудих за какво става въпрос...

от www.galia.com :lol:

GALIA est un organisme de standardisation des moyens d'échange de produits et d'informations créé par et pour l'industrie automobile française en 1984. GALIA est membre de l'organisation européenne Odette dont la mission est identique à la sienne, pour l'Europe et dans des partenariats de plus en plus fréquents avec ses homologues américaine (AIAG), et japonaises (JAMA/JAPIA)…

Някой ако може да го преведе или поне да каже за какво става въпрос...автомобилна индустрия или някакви стандарти?

Link to comment
Share on other sites

Намерих нещо в нета и се зачудих за какво става въпрос...

от www.galia.com :lol:

GALIA est un organisme de standardisation des moyens d'échange de produits et d'informations créé par et pour l'industrie automobile française en 1984. GALIA est membre de l'organisation européenne Odette dont la mission est identique à la sienne, pour l'Europe et dans des partenariats de plus en plus fréquents avec ses homologues américaine (AIAG), et japonaises (JAMA/JAPIA)…

Някой ако може да го преведе или поне да каже за какво става въпрос...автомобилна индустрия или някакви стандарти?

 

Именно това е организация за стандартизация и подобряване на пътищата за промяна на продукти и информация създадена за френската автомобилна индустрия сътрудничи си с другите изброени отдолу

Edited by Ares
Link to comment
Share on other sites

Аве някой може ли да ми каже от кога до кога е записването за Фърст Сертификат на Кембридж и колко точно кинти е ?

240 лв. е -можеш да се явиш през юни или декември

 

А относно записването, обърни се към Британския съвет или пък в училището ти могат също да имат информация ;)

Link to comment
Share on other sites

240 лв. е -можеш да се явиш през юни или декември

 

А относно записването, обърни се към Британския съвет или пък в училището ти могат също да имат информация ;)

 

Аз искам да знам до кога е записването за юнския изпит, щото някой ми каза че е до края на тоя месец и ми тряя да знам дали е така или иначе до кога е срока...

Link to comment
Share on other sites

има

намира се ... хмс ...

срещу СОУ "св.св. Седмичис;еници " има една аптека , от др страна на улицата, та до тази аптека се намира магазина

има и следолед за диабетици :punk

 

надявам се още да работи , лятото май бачкаше , ама от тогава не съм бил да видя кво става

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в Тракия има магазин за диетични и диабетични храни?

ами специализиран магазинне съм виждал, но в санито има една редичка с такива :)

Link to comment
Share on other sites

Как се третират свинските пържоли преди да се изпекат на скара, за да станат по-хубави? Вероятно въпросът ми е глупав, но моля за извинение...вегетаринка съм :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има много варианти...

 

Напоследък аз ползвам следния:

 

Начукват се и се слагат в средно дълбок съд, наредени плътно. Сипваш им бира отгоре - до нивото на най-горната, не да плуват - и ги оставяш някъде 30-40 мин. След това ги печеш и докато ги подреждаш в съда готови поръзваш всеки ред с избраните подправки. Много удачно може да пекнеш лучец на скарата и между редовете готови пържолки да сложиш по няколко резена

 

Има варианти с вино, слагане на подправките на други етапи от процеса, престой цяла вечер в марина и т.н. Много са и все са хубави. Освен това зависи и каква скара ползваш - ток или въглища.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре е с лимонов сок и/или соев сос. Лимоновия сок(лимонената киселина) разпада колагенните връзки между отделните пластове и по този начин месото става по-крехко. А соевия сос подсилва вкуса на месото заради Натриевия глутамат в него. ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-добре е с лимонов сок и/или соев сос. Лимоновия сок(лимонената киселина) разпада колагенните връзки между отделните пластове и по този начин месото става по-крехко. А соевия сос подсилва вкуса на месото заради Натриевия глутамат в него. ;)

И аз така знам, слагаш каквито подправки предпочиташ, поливаш обилно (аз така обичам, манияк съм на тема соев сос) и оставяш известно време да... не знам, да попие? :bgrin:

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Kъде в Пловдив се продават продуктите на Equal?

Трябва ми подсладител, съдържащ aspartame и acesulphame potassium. :huh:

Преди ги имаше в Метро. Имаше на Equal и на Huxol.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в Тракия има магазин за диетични и диабетични храни?

отдавна вече не съм тракиец, но добре зареден магазин с такава специалност имаше под двата високи блока срещу католишката църква. 91-ви и 92-ри май се падаха, но не съм сигурен за номерата.

Link to comment
Share on other sites

отдавна вече не съм тракиец, но добре зареден магазин с такава специалност имаше под двата високи блока срещу католишката църква. 91-ви и 92-ри май се падаха, но не съм сигурен за номерата.

Вече няма :)

 

Edit:Ох, извинявам се, има, просто бил приместен отзад( поне майка ми така каза...).Обърках се защото на негово място има някакъв фр. салон и си мислех, че са го махнали...

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...