Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

http://free-online-tv.info/page.php?10

пусни си БТВ 2... в момента гледам мача така :)

трябва да имаш само WMP 9+...

Ей много съм ти благодарен...Благодаря!

Абе нещо ТВ ми се прецака пък наште си гледат сериалите и нз кво бих правил без ШЛ :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Испанските къщи в Тракуя. Там има магазин за части за кабелни мрежи и имат от пиле мляко. Мисля, че се казва KST или нещо такова. Имат почти всичко, така че мисля, че ще ти свършат работа. Ако не поне ще те насочат откъде може да намериш и дали изобщо може да се намери такова нещо.

точно КСТ се казват, повечето неща са им китайски, но понеже са специализиран магазин за кабелни и сателитни телевизии качеството на предлаганите от тях неща е светлинни години пред това на обичайните хоби-изделия, които се намират по места като руския пазар примерно. известно време имаха и реклама точно в този форум, тъй като ЕК си е купувал доста от чаркалаците по разпределителната мрежа от тях ;)

това им е сайта

ако много ти е важно затихването, мога да се разровя по познати и да ти дам телефони или директно оферта за монтаж и измерване на такова кабелче....

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Мисля че малко по-надолу от Военна болница има 1 видеотека, където дават под наем ПС2. До магазин за дрехи се намира.

 

 

Там , в 'Коко Видео' , дават само игри под наем :) Цели конзоли - не ;)

Link to comment
Share on other sites

Забравете момчета обърнах всичко днес - няма такъв кабел явно в страната.

 

50 ома намерих на много места и в София, но никой не може да посочи, камо ли гарантира параметри

 

Кабелът фактически е ТОВА

 

Обърнете внимание: Ecoflex 15 has been designed to meet the demands of the RF Telecommunications and Military requierments for a LOW LOSS HIGHLY FLEXIBLE coaxial cable

Link to comment
Share on other sites

как мога да си сваля клипче от vbox-a на тела с каква програма??

Link to comment
Share on other sites

не ми показва раздели, мнения, теми в таблици във форума.какво стана и как да го оправя?

Options - Display Mode-- Standart

 

 

Как мога да си поръчам това? Джаджата ще ми е много полезна, само да знам как да си я поръчам... :bgrin:

 

https://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t...&t_mode=des

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя преходник от GSM Nokia N73 (Той е като на поечето нокии...) към женско 3,5мм жак за слушалки. Идеята ми е, че искам от телефона към уредбата... От едната страна тряа да е кат на телефона (а той е някъв бъгъв.. кат дата кабел и тн) а в другата тряа да се слага кабела...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя преходник от GSM Nokia N73 (Той е като на поечето нокии...) към женско 3,5мм жак за слушалки. Идеята ми е, че искам от телефона към уредбата... От едната страна тряа да е кат на телефона (а той е някъв бъгъв.. кат дата кабел и тн) а в другата тряа да се слага кабела...

Пробвай тук :)

12-та точка, ако пича го продава още де

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми евтинко хотелче в пловдив че ще идват едни приятели да преспиват а незнам къде да ги насоча , не търсят супер лукс

Доста често ми гостуват хора :). Ползвам хотел Дали на ул. Отец Паисий. Последните 2 пъти обаче имаше някакви неприятни миризми... След това 2 пъти използвах хотел Метропол. Намира се на колелото на панаира. Цените бяха добре. Има доста добра изолацията и не се чуват никакви звуци от натовареното движение. Ако не се лъжа панаира започва скоро и малко ще ти е трудно да намериш свободни стаи по това време.

Мога също да ти препоръчам хотел Дафи. Намира се зад халите в една от улиците.

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми евтинко хотелче в пловдив че ще идват едни приятели да преспиват а незнам къде да ги насоча , не търсят супер лукс

Хотел Бордо. На бул. Копривщица май беше. Абе Като идваш от центъра по 6-ти септември точно преди прелеза в ляво има голям надпис на кооперацията, тръгваш на ляво малко по-надолу покрай линията е хотела. Има двойни стай по 40 и 50лв но има линия там (която едвали пречи много) и в момента до него се строй нещо така че може и да им пречи, незнам как стоят нещата.

Като се прибера ще ти дам телефон да ги разпиташ и за свободни стай.

Edited by midas
Link to comment
Share on other sites

Хотел Бордо. На бул. Копривщица май беше. Абе Като идваш от центъра по 6-ти септември точно преди прелеза в ляво има голям надпис на кооперацията, тръгваш на ляво малко по-надолу покрай линията е хотела. Има двойни стай по 40 и 50лв но има линия там (която едвали пречи много) и в момента до него се строй нещо така че може и да им пречи, незнам как стоят нещата.

Като се прибера ще ти дам телефон да ги разпиташ и за свободни стай.

 

e to v Hotel Bulgaria staite sa po 40lv. zakvo da hodi chovek na bul. Koprivshtica, kato moje da spi na centyra na grada.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как от ресторант Стадиона да стигна до стадион Христо Ботев с рейс или маршрутка?Кой номер да хвана :rolleyes: :wacko: :unsure:

 

Иво като си прост не са обаждай :lol:

 

Благодаря на всички за отговорите-явно ще повървявам :P :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...