Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

и какви са глобите и въобще всички разходи за нови документи?

Спомням си, че глобата само за изгубена лична карта беше от 20 до 150 по преценка на полицая, който изготвя акта, на мен ми лепна 25. А за таксите по издаването не помня вече

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо няма да преинсталираш. Стоиш си на 4.7 про с код W3217016R0073S1112-KU8U220X. Никога не ъпгрейдвай програмата - вирус базата се ъпдейтва сама

В смисъл излиза ми едно червено екранче доло в дясно... Какво да правя?

Link to comment
Share on other sites

Смит натискаш го и даваш "remind later" Като разбият новата програма тогава ще слагаме нея. И 4.6 да си сложиш няма голяма разлика. Вирус датабазата се ъпдейтва автоматично и винаги си на ниво. Споко

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Смит натискаш го и даваш "remind later" Като разбият новата програма тогава ще слагаме нея. И 4.6 да си сложиш няма голяма разлика. Вирус датабазата се ъпдейтва автоматично и винаги си на ниво. Споко

Мерси много! :)

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва програма за обръщане на MPG в avi. Камерата ми ги върти с огромини обеми и е нужна компресия. AVEX е добра но нещо не сборвам защитата и не ми дава над 5 мин клипове да конвертирам. Помогнете

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва програма за обръщане на MPG в avi. Камерата ми ги върти с огромини обеми и е нужна компресия. AVEX е добра но нещо не сборвам защитата и не ми дава над 5 мин клипове да конвертирам. Помогнете

.avi не е компресия!

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва програма за обръщане на MPG в avi. Камерата ми ги върти с огромини обеми и е нужна компресия. AVEX е добра но нещо не сборвам защитата и не ми дава над 5 мин клипове да конвертирам. Помогнете
MediaCoder, безплатна е.
Link to comment
Share on other sites

AVEX като ги прави в .avi ги намаля в пъти

Кажете ми нещо такова и да запазва 16:9

 

ЕДИТ: Мерси приятел сега ще тествам

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва програма за обръщане на MPG в avi. Камерата ми ги върти с огромини обеми и е нужна компресия. AVEX е добра но нещо не сборвам защитата и не ми дава над 5 мин клипове да конвертирам. Помогнете

WinAVIVideoConverter

наи-доброто !!!

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да си купя Кубинска кафеварка, но не от тези които са алуминиеви!Аз имам една от хром, но ти сърся втора пак от хром!Алуминиевите не струват!!

Link to comment
Share on other sites

Тествах на Алхимкика софта - добре работи, но не запазва 16:9 - сви го

 

Ще пробвам и другите - благодаря ви на всички

Тествал съм много, но по-добра програма за конверт на видео от S.U.P.E.R. няма :)

Доста нещастен сайт, но бачка перфектно :D

Успех!

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Тествах на Алхимкика софта - добре работи, но не запазва 16:9 - сви го

 

Ще пробвам и другите - благодаря ви на всички

 

Az shte ti kaja zashto go sviva. Probva li pri konvertiraneto da go ostavish na 4:3, a ne da go nastroivash na 16:9? Pri nqkoi failove, chernoto pod i nad kartinata si e taka i pri nastroika 16:9 go sviva.

Link to comment
Share on other sites

някъде може ли да се види по кои пътища се иска винетка и по кои не, защото майка ми разправя, че за село не се иска винетка, а не ми се рискува :)

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така :) Всичко е индивидулно за населеното място. За някои от близките до Пловдив села не се изисква винетка :)

да, точно това имах предвид, защото от село всички си пътуват до тук без винетки. селото ми се казва болярци и се минава през ягодово, катуница и т.н. ако някой е пътувал до тези села и знае да каже :bgrin:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Няма просто начин да не се изка, ти като си купуваш си взимаш за определно време не за определена дестинация, забелижи на всеки изход от населено място знака за винетка.

Link to comment
Share on other sites

да бе, така си е, ама на село си ходя 1 път на 3 месеца и не ми се дават 10лв за седмична винетка за 1 ходене. а колко е глобата ако те хванат без винетка

Link to comment
Share on other sites

Цена за седмичен винетен стикер 4,50 лв.

МПС до 8 места Глоба 100 лева

 

Но май не са много адекватни

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...