Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не схванах. :blink:

Човекът искаше да каже "Като не ще мулето да тегли...има магарета, коне, катъри и др." :bgrin:

 

Btw, сега пробвах...всичко си е ОК - и KAD мрежата работи...и ED2K също. :punk

Link to comment
Share on other sites

Човекът искаше да каже "Като не ще мулето да тегли...има магарета, коне, катъри и др." :bgrin:

 

Btw, сега пробвах...всичко си е ОК - и KAD мрежата работи...и ED2K също. :punk

Цък. При мен нИще! А толкова ми трябва тва муле. Преинсталирах го и пак същия х.. успех .
Kato ne znae kakvo e eMule, ima li smisyl da se zahvashta izobshto?
Аха, яснУ. :)
Link to comment
Share on other sites

Цък. При мен нИще! А толкова ми трябва тва муле. Преинсталирах го и пак същия х.. успех.

Качи друга версия (напр. 0.47а) и я стартирай без да е пуснат торент клиент...абе най-добре си я стартирай самостоятелно за проба, а ако трябва изключи временно и файеруола докато търси връзка.

Link to comment
Share on other sites

Свалих я, де що ползва мрежов ресурс изключих всичко - скайп, биткомет, че и антивирусна, файеруол и пак не тръгва. Пише ми следния лог:

9/23/2007 3:43:54 PM: Свързване с DonkeyServer No2 (62.241.53.16:4242)...

9/23/2007 3:44:15 PM: DonkeyServer No2 (62.241.53.16:4242) е недостъпен

 

 

Имам и още един въпрос - ловните пушки имат ли нарези в цевта?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли как се взимат пари от paypal ?

 

Funds Withdrawal Not Available For Your Account

PayPal accounts opened in this country or region currently cannot withdraw funds. We regret any inconvenience this may cause you.

 

We are continually expanding our global network to give valued users like you greater access to the wide range of PayPal options.

 

все още нямам пари в акаунта , ама ако не мога да ги взимам на ръка както се казва , няма да ми трябва.

имам дебитна карта виза електрон.

 

 

 

10x w00x

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да поръчам тениска на националния отбор по футбол с името на Стоичков на гърба? Става дума за модел, с който националите са се обличали едно време - примерно от 1994 г.

Link to comment
Share on other sites

Deto se vika - Don't bother.

знам какво е DC++ и си го ползвам , просто досега не съм се сблъсквал с Мулето :lol: :pirate :ph34r: гипс тиква :tongue

Link to comment
Share on other sites

абе къде продават рамки за картини или за плакати и размерите универсални ли са или правят и по поръчка трябват ми 10тина рамки , също така ме интересува къде има готови плакати като по различните клубове казаха ми че в бриколажа има но избора беше изключително беден.

 

интересувам се също каква трябва да е снимката за да се принтира като за плакат ? има ли някакви изисквания или всяка снимка или картинка която занеса в някоя рекламна фирма могат да ми я направят да кажем 50х50 ?

Link to comment
Share on other sites

абе къде продават рамки за картини или за плакати и размерите универсални ли са или правят и по поръчка трябват ми 10тина рамки , също така ме интересува къде има готови плакати като по различните клубове казаха ми че в бриколажа има но избора беше изключително беден.

 

интересувам се също каква трябва да е снимката за да се принтира като за плакат ? има ли някакви изисквания или всяка снимка или картинка която занеса в някоя рекламна фирма могат да ми я направят да кажем 50х50 ?

Snimkata trqbva da e sys golqma rezoluciq inache se omazva pone na men taka mi kazaha kato hodih da davam edna snimka za plakat. Inache vyv vsqko foto mogat da ti svyrshat rabotata ako razbira se ne celish neshto profesionalno. A za ramkite v bricolage pravqt za gobleni taka che predpolagam i za plakati shte pravqt...

 

PS sry za 6likovicata ma nof win ... 3ti za poslednite 2 sedmici :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм разпечатвал 4мп снимка на размери метър и нещо (не помня колко точно) на 70 см на мастиленоструйка в синдикалния дом отдолу (ама много взимат) и стана прилично.

 

колко много :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да снесе инфо за това какви коли са изложени в Панаира?

Аз само заради колите ще отида! :)

Тук пише кои са участниците => http://www.fair.bg/bg/events/avto07.htm

Както и тук (в ексел) => http://www.fair.bg/NR/rdonlyres/7E4D4C23-4...salonBG2007.xls

Дано съм ти бил полезен поне мъничко. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...