Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

да ама не става като го отворя направо ми почва презентацията не ми показва опциите за редакция :sick

Знам го тоя номер, отвори първо пауър поинта, от там му дай Open и презентацията няма да почне :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи в Word и Excel редовно си използвам бутона за хиперлинкове като тако свързвам инфо от няколко документа, но сега ми трябва да си направя един документ с линкове към сайтове. проблемът се състои в това, че когато ми се отвори прозорчето за въвеждане на адреса, не ми е разрешен десен бутон, с който да вмъкта адреса, а трябва да го набирам ръчно, което си е чисто безумие.

Някой знае ли какво мога да направя(освен документ с разширение от рода на html), за да си направя един документ с активни линкове?

Вместо мишката използвай клавишни комбинации - Ctrl+V примерно ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сбит преразказ на сюжета на "Ромео и Жулиета", но не мога да намеря :unsure: Помощ?

П.С. Намерих си на английски, не е толкова дълъг и ще си го преведа. Все пак ако някой има нещо да се обади моля.

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Дали някъде по Руски ще ми купят телефона веднага ... ? Или трябва да се остави и ако някой го купи и чак тогава :(

Ако някой знае къде мога да си го шитна веднага нека да сподели :)

Link to comment
Share on other sites

на руски ще ти го купят веднага ама цената която ще ти дадът съм 10000% сигурен че изобщо няма да те задоволи...... просто изкупните им цени са смешни

Link to comment
Share on other sites

Когато се сканира даден документ може ли да...се цифровизира (ако може така да се каже)? Имам предвид да се разглежда като нормален текст, който може да се обработва с текстови редактори, а не като изображение.

 

P.S. Мерси на JDFU за архиватора :)

Link to comment
Share on other sites

Когато се сканира даден документ може ли да...се цифровизира (ако може така да се каже)? Имам предвид да се разглежда като нормален текст, който може да се обработва с текстови редактори, а не като изображение.

 

P.S. Мерси на JDFU за архиватора :)

 

Да може. Аз така си сканирах от една книжка едни страници и след това си ги прекарах в Word да си ги принт-на :) не помня точно как ставаше, но ако ти трябва може да проверя :)

Link to comment
Share on other sites

Да може. Аз така си сканирах от една книжка едни страници и след това си ги прекарах в Word да си ги принт-на :) не помня точно как ставаше, но ако ти трябва може да проверя :)

 

Мерси, засега не ми трябва. Информативно. Става въпрос дали се изисква допълнителен софтуер

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча зимни гуми? Интересува ме размер 195/65/R15. Цените да са около 100лв. за бройка. Като гледам в тези граници се вместват Debica, Humho, Lassa и други на които им забравих марките. Като цяло съм предубеден към Lassa, защото имах такива летни на старата кола и на няколко пъти щях да се дрънна с тях за ради лошо сцепление с асфалта на по-остри завои. Моля да ми отговорят хора, които имат наблюдения :)

Link to comment
Share on other sites

ot kude da si namerq/kupq ot tezi reklami n absolut koito sa v stukleni ramki po kafetata gi ima! dali nqkoi ot tuk ne ed ilur na absolut ili puk sobstveni na kafe ili da ima nekva ideq kak moje da si go `nabavq` :) ?

aide pi6ete nekvi idei 4e bih se radval da namerq edno takova / ne e za men/

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча зимни гуми? ...
Debica имат чудесни зимни гуми (серия Frigo) в тоя клас, карал съм с тях много време и бях много доволен. За твоя размер не знам, но 155/70/13 струваха ~60 лв/бр. с монтажа. Сега карам със зимни Kumho (с тях си дойде колата), но нямам наблюдения в снега и калта как ще са. На сухо са добре.
Link to comment
Share on other sites

;)

ot kude da si namerq/kupq ot tezi reklami n absolut koito sa v stukleni ramki po kafetata gi ima! dali nqkoi ot tuk ne ed ilur na absolut ili puk sobstveni na kafe ili da ima nekva ideq kak moje da si go `nabavq` :) ?

aide pi6ete nekvi idei 4e bih se radval da namerq edno takova / ne e za men/

 

а защо трябва да си ги купуваш :blink: .... просто си ги направи сам

аз имам горе долу всичките такива снимки на реклами на абсолют мисля че дори са с добра резолюция и след като си ги принтираш просто си купуваш подходящи рамки и всичко е 6 ;)

Link to comment
Share on other sites

на руски ще ти го купят веднага ама цената която ще ти дадът съм 10000% сигурен че изобщо няма да те задоволи...... просто изкупните им цени са смешни

Еми...нали все пак и те трябва да намажат от продажбата...

 

сашо къв ти е телефона

Link to comment
Share on other sites

Имам да пиша някакъв доклад по астрономия за "Новата планета" ... За Хуя :) ли трябва да пиша или ... ? Хелп !

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си намеря бележка за училище от стоматолог?

ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

Имам да пиша някакъв доклад по астрономия за "Новата планета" ... За Хуя :) ли трябва да пиша или ... ? Хелп !

Ами май ще тряя да пишеш Хуя... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дайте идея с какво да фиксирам боя? Рисувам върху глинени мъниста, ако това ще помогне като информация.

Като бях по малак ния рисувахме върху керемиди след като засъхне боята ги лакирахме с безцветен лак . Дано съм помогнал вече непомня какъф точно лак беше .

Link to comment
Share on other sites

Като бях по малак ния рисувахме върху керемиди след като засъхне боята ги лакирахме с безцветен лак . Дано съм помогнал вече непомня какъф точно лак беше .
Ако боите са на водна основа, може да се лакира с нитроцелулозен лак. Веднъж пък си направих лак от целулоид, разтворен в ацетон. Използвах парчета стара линийка от онези, които стават за димки ;). Много добре пасна върху дърво, предполагам, че и върху глина ще е добре.
Link to comment
Share on other sites

някой да ми каже от къде тръгвате рейсовете за пампорово или направо да ми даде списък с разписанието им.

Link to comment
Share on other sites

Искам да Ви попитам каде в Пловдив има закрити басейни ? Искам да ида на басейн тези дни , но незнам каде има закрит. Кажете каде има и какви са цените и дали са добри .

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми философско определение..или по-принцип правдоподобно учебно определение на думата "добродетел" защото мисля да го използвам в есе,но няма да е същото ако просто ей така наизуст си го напиша... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...