Jump to content
BulForum.com

Необяснимото?!


Deftur

Recommended Posts

Прав за себе си. Това се учи в 10ти клас по биология.
Има и теория за "планирано" стареене, според която самия процес на стареене е кодиран и програмиран в организма подобно на половото съзряване.

 

@gado радвам се, че ни запозна с военните си подвизи. Не, че ми стана ясно откъде имаш информация с какво разполагат малайзийската компания, че да твърдиш толкова убедително каква е причината, но това е друга бира.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Прав за себе си. Това се учи в 10ти клас по биология.

Wow, как това се учи в 10-ти клас по биология, след като повечето открития и съответните публикации по въпроса са все от новото хилядолетие? Да не говорим, че за тези две основни групи теории по въпроса все още няма установен превес от доказателства за едната или другата страна. :)

Link to comment
Share on other sites

Прав за себе си. Това се учи в 10ти клас по биология.

Има и теория за "планирано" стареене, според която самия процес на стареене е кодиран и програмиран в организма подобно на половото съзряване.

 

@gado радвам се, че ни запозна с военните си подвизи. Не, че ми стана ясно откъде имаш информация с какво разполагат малайзийската компания, че да твърдиш толкова убедително каква е причината, но това е друга бира.

Виж са... Човек, когато не знае не е за присмех. Не е за присмех и когато задава тъпи въпроси, понеже..., явно не знае. Обаче идея си нямаш (явно) как сам се омаскарява, когато хем не знае (по зависещи от него или по природни причини), хем се опитва публично да се самоубеждава как и другите не знаят колкото, че дори и повече от него....

В последен опит (щот нямам намерение да си търкам повече клавиатурата, че нямам резервна в момента) ще се опитам да ти го обясня съвсем бавно и белки ти просветне накрая. Не е нужно да зная с какво разполагат малайзийците, понеже ми е съвсем достатъчно, че разбирам как функционира системата. Капиш?! Мисля, че от повече профанизиране няма нужда, понеже ще трябва да започна да те бъзикам наистина.

Link to comment
Share on other sites

 откъде имаш информация с какво разполагат малайзийската компания

 

 

Искаш да кажеш, че все едно човек работил в продължение на две години на настолен, мега-мощен геймърски компютър,който е изучил до последния кабел, пин, джъмпер и порт няма да знае общите принципи на работа на една средностатистическа машинодриска конфигурация за офисен планктон? Не знам за Галин, ма аз лично ще почна да те подпичкосвам яко.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че все едно човек работил в продължение на две години на настолен, мега-мощен геймърски компютър,който е изучил до последния кабел, пин, джъмпер и порт няма да знае общите принципи на работа на една средностатистическа машинодриска конфигурация за офисен планктон? Не знам за Галин, ма аз лично ще почна да те подпичкосвам яко.

Чей са... обясни му и метафората в това, дет си го писал, че току виж, не я зацепил.

Link to comment
Share on other sites

Много е яко, как тук всеки разбира и знае от всичко :) И как имам чувството, че си пиша с ботове. Аз питам:

 

Ъъъ..., скапана поддръжка на машините от парка на нискотарифна компания?

Кое е необяснимото в случая?

 

от къде някой може да знае със сигурност с каква поддръжка разполага дадена компания и дори тя да е скапана, че тя (поддръжката) е виновна за падането на самолета? Тука взеха да ми се изнасят лекции кой, как с какви радари може да работи, разни квалификации и т.н.

 

Поредната тема с яко офтопик и повечето гледат чата да върви.

 

@Godfather дам, а уж нямало да се намерят. Много трудно щяло да бъде и т.н.

В крайна сметка идеята беше съвсем друга - какво е довело до падането на самолета? Тази мизерна според някой компания, прави по 1000 полета на ден, няма нито един загубен самолет до момента и изведнъж нещо става и се губи комуникация със самолета, след което той изчезва/пада.

А и самия факт, че това е поредния паднал малайзийски самолет и заприличва направо на конспирация. Но... виждам, че писането в темата е излишно, така че

 

Весели празници ;)

Link to comment
Share on other sites

@Godfather дам, а уж нямало да се намерят. Много трудно щяло да бъде и т.н.

Човече, ти четеш ли собствените си постове или наистина го караш като бот, в каквито грехове обвиняваш другите?

Това кой го написа?

Зелените човечета са друга бира, но предполагам имаш и логично обяснение за другия малайзийски самолет, дето се втурна половината човечество да го търси, изхабиха пари за една мисия до Марс и накрая нищо?

В края на краищата всички се опитваме да ти покажем, че няма нищо необяснимо, когато става въпрос за човешка дейност и работата на неща, правени също така от човеци. Само ти търсиш някакви мистерии в самолетни катастрофи, че даже постваш в темата с гръмкото заглавие "необяснимото", в която обикновено се говори за извънземни и паранормални явления. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Заеби... Човекът е писател!

Ако си беше направил труда да прочете материалите за първия изчезнал самолет, нямаше да задава въпроса от къде съм знаел каква им е поддръжката. Щото самите хора от вътрешното им разследване казват, че най-вероятната причина за катастрофата е..... ЛИПСА НА ГОРИВО! Ама то не е за чудене, щото когато попита дали ония нямали радари, сателити и прочее и получи отговор и на този си въпрос, човекът отново не се зачете, а предпочете да продължи с инфантилното си заяждане. Което го отдавам вероятно на факта, че не му се получи сензацията с необяснимото.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Всъщност не. На скоро гледах със синът ми последния Индиана Джоунс и от там пак се възбуди интереса ми към този артефакт.  :santa:

Кви фалшиви черепи има???

Link to comment
Share on other sites

Ами на Хеджис щерка му (онази Ана, за която става дума в линка), изобщо не е така историята, която тя разказва...но пък разказано от нейната уста звучи много романтично....даже след толкова години лансиране на невярната история, накрая тя самата си е повярвала на това, дето го е казала и писала хиляди пъти...поне хората така казват. ;)

А иначе точно този череп е изследван и е доказано менте, макар и добре изработено....а и не само този. :)

 

Общо взето и с черепите, и с доста други подобни необясними неща винаги се е злоупотребявало, защото хората като цяло са недобросъвестни и някои го правят за пари, други за слава, а трети просто за джумбиш. Типичен пример е НЛО, където от 100% необясними явления или предмети, над 90% са фалшиви сигнали и подправени снимки или видеа и едва няколко процента наистина нямат никакво обяснение. Ето такива хора най са ме дразнели, защото заради някакви техни си интереси убиват вярата и желанието на всички останали да се занимават с това, дори и да са се интересували живо от тази материя.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Дейли Мирър, демек местния весник ШОК... Как пък не... След толкова години секретност няма логически смисъл подобна тъпанарщина... Че и тия двамата чукундури застанали и на пусия го чакат, а транспортиращите не само не го завили, ами и надлежно ярко го осветили... Мдаа, НЛО ще да е....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

 

Според него, извънземните случайно са се доближили до космическата капсула на хората, защото не са предполагали, че на нея има монтирана камера.

 

Абе може и да са крили, ама коментарът е толкова безумно наивен, че все едно дете го е казало. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...