Jump to content

Photo

Необяснимото?!

• Please log in to reply
424 replies to this topic

#1 Deftur

Deftur

Menace

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 718 posts

Posted 30 July 2005 - 11:15

Били ли сте свидетел на подобни явления? Каво мислите, дали са добре скроена измама или неща извън рационалния разум? Вярвате ли в призраци :ghost , НЛО :allien и др. подобни :ph34r: ? Може да давате и допълнителни "документи" за обсъждане! Викайте ми Мълдър! :P "Истината е някъде там"?!
http://www.ebaumswor...ash/ghosts.html

Edited by Deftur, 30 July 2005 - 11:23.

INSOMNIACS RULE!
we sleep - they rule

#2 mIRCata

mIRCata

брата на кмета

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6944 posts

Posted 30 July 2005 - 11:38

Интетерсно флашче. Някой от нещата са съмнителни - могат да се получат и удома на компа. При положение, че качеството е много лощо всички от тези снимки може да са фалшиви
Destroy, destroy, всичко destroy!
Факащите калинки rulzz!
kalinki.gif btv ≡ подлога :FU:
Почерпи с 1 кока-кола ;)

#3 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3685 posts

Posted 30 July 2005 - 11:53

За тази снимка на шофьора и призрака на задната седалка съм сигурен, че е фалшива! Обърнете внимание на яката на призрака - врязала се е във преградата между предната и задната врата, което значи, че е наслагван допълнително!
Мечо Пух: Гъбке, ще те набера!
Гъбката: Затвори Мечо, аз ще те набера!

#4 NightKiller

NightKiller

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1149 posts

Posted 30 July 2005 - 11:54

Хе хей искаше ти се да се изплашим от тва накрая а?Добре че съм свикнал на такива филмчета и намалям звука на края.Иначе снимките видеотата и аудиото може да са фалшификат някой видеота незнам как се обясняват ама не вярвам да са духове от аудиото ме побиха тръпки и незнам какво е а до колкото за снимките ми гледал съм и съм че че като направиш 2 последователни снимки понякога образа от миналата влиза в образа на 2-рата снимка бледа и тайнствена фигура и ето ти дух ха аз имам една такава снимка тъйче на снимки не вярвам!
Posted Image

Posted Image

#5 Aquila

Aquila

Мацко

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4491 posts

Posted 30 July 2005 - 11:59

Нямаше да е толкова интересно ако мажехме да разберем всичко. То още физическите неща не сме разгадали...
И помнете какво казва "Пътеводителя на галактическия стопаджия" по въпроса за разгадаването на вселената.

#6 Blitz^^

Blitz^^

Со вкус на говна

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2724 posts

Posted 30 July 2005 - 12:07

ХАХАХАХАХА! Най-необяснимото нещо във Вселената за мен е що не ми бачкаше punkbustera-а на Call of Duty. Тоест... не не вярвам. Вече не сме малки деца да ни плашат с караконджули и прочие. ТАМ няма нищо. Всичко е тук ( соча си главата ). ;)
Posted Image

#7 break

break

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3714 posts

Posted 30 July 2005 - 12:08

В такива работи отдавна вече не вярвам. Това са толкова фалшиво направени неща. На някои просто са разчитали на играта на светлината. В други случаи са наслагвали. Това е за 9-13 годишните, за да се плашат от торбалани и чудовищата в гардероба и под леглото. :D

Всичко е тук ( соча си главата ). ;)

<{POST_SNAPBACK}>

А бе, на снимката май си бъркаш в носа, ама щом казваш. ;) Иначе си прав.

Edited by breakneck, 30 July 2005 - 12:15.

Posted Image

#8 4efo_88

4efo_88

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1119 posts

Posted 30 July 2005 - 12:15

Хм... Доста интересни неща имаше. Допускам, че може и да са фалшиви обаче :D Онова накрая беше яко...направо подскочих :)
Posted Image
Gambling is like religion, its all about putting your faith in an uncertain outcome...

#9 CyberHill

CyberHill

CyberHill

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3676 posts

Posted 30 July 2005 - 12:19

Не забравяйте все пак ( въпреки че и аз съм негативно настроен към такива явления ) ,че тези явления не са отхвърлени от науката т.е. тя няма обяснение на даденото явление и обикновенно казва - НЕ It can't be! :)

#10 vas90

vas90

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2007 posts

Posted 30 July 2005 - 12:37

От фалшчето има и някой добри попадения , но има и тъпички :bgrin: . И завърши по най-тъпия възможен начин :dry: .

Edited by vas90, 30 July 2005 - 12:38.

#11 break

break

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3714 posts

Posted 30 July 2005 - 12:43

Между другото който е гледал цялото филмче и е чел малко ще разбере, че обясняват как всъщност можете сами да си направите призраци в телевизора и призрачни звуци. Първия път го изгледах до снимката с жената в колата, защото без да искам си рестартирах компютъра (направо да си помисли човек, че някой призрак се е вселил в компютъра ми :D ). Но трябваше някой да предупреди останалите, че последното филмче е за стряскане. Знаех си че има нещо такова на последното, щом почнаха да питат "Do you see it" "Look Closer". Aма пак си настръхнах де. :)
Posted Image

#12 jozo

jozo

Speed Fan

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6143 posts

Posted 30 July 2005 - 12:58

В някой от снимките трябва да имаш супер развинтено въображение да видиш нещо че не е истина!!Виждат се само някви черни и бели петна и хайде тва е призрак :sick И филмчетата същщо ми св видяха много съмнителни така че не вярвам!!Особенно тоя номер с вратата която сама се затваря се прави супер лесно!!Аз не съм тъп Американец и да не знам че с малко по силен порив на вятъра или ако има някаво течение вътре в къщтата вртата ще се затвори сама!!То ако снимам мойта врата на детската която е сложена по незнам какъв начин и всеки път се затваря сама и да кажа хайде ся скибате ли тва го направи призрак :)
Posted Image

#13 snatch

snatch

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 posts

Posted 30 July 2005 - 13:00

.

Edited by snatch, 14 September 2014 - 13:57.

#14 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3685 posts

Posted 30 July 2005 - 13:12

Във всяка лажа има доза истина! Дори и преобладаващия брой снимки да са фалшиви, сигурно има и такива, които са автентични! Аз вярвам, че духове съществуват!

#15 break

break

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3714 posts

Posted 30 July 2005 - 13:19

Да бе, има. То и старите баби разправят така за статиите в жълтата преса, ама е на. Няма. :P
Posted Image

#16 A55A551N80R

A55A551N80R

професионален кенефоводолаз

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1421 posts

Posted 30 July 2005 - 15:31

Тия нещица според мене са дело на професиопналисти.Не може да са истински, повечето снимки са супер неясни и много лесно може да се добави нещо.

#17 VeGor

VeGor

SUPERSAMOAN

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1017 posts

Posted 31 July 2005 - 14:51

Винаги ми е била странна наивността на хората, които смятат "НЛО" са нещо свръхестествено и паранормално...

#18 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3685 posts

Posted 31 July 2005 - 15:01

А ти как смяташ? В смисъл аз го смятам за нещо абсолютно нормално, и ти ли това имаш предвид или че НЛО не съществува?

#19 Deftur

Deftur

Menace

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 718 posts

Posted 31 July 2005 - 19:57

няма какво да се лъжем, духове има!
ето баба ми като почина на 39-тия ден цяла нощ отвяря и затваря
гардероба и на следващия дойде свещеник да отслужи нещо като
"сегаки", баси не знам българският термин и ползвам японския!

<{POST_SNAPBACK}>

Леле, братче.... т'ва сериозно ли? :confused
INSOMNIACS RULE!
we sleep - they rule

#20 VeGor

VeGor

SUPERSAMOAN

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1017 posts

Posted 31 July 2005 - 23:53

А ти как смяташ? В смисъл аз го смятам за нещо абсолютно нормално, и ти ли това имаш предвид или че НЛО не съществува?

<{POST_SNAPBACK}>

Аз го смятам за нещо напълно нормално, естествено, ако не и задължително...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users