Jump to content
BulForum.com

Необяснимото?!


Deftur

Recommended Posts

Извънземни няма - това са митологии за момента, удобни за някои да раздува балони.

 

Житните кръгове са по-скоро нещо свързано с енергията и влиянието й, нещо Тесла-подобно. Може и да има някоя имитация от хора, тук таме за цвят. Ама иначе посред нощ с такива размери и точна форма за тоя дето духа да ги правят селяните от 400 години насам (нали толкова били уж най-старите...) - ше ме извиняват всякаквите филми, ама не става така.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

То в това му е чара - да вярваш без доказателства, щото ако ги има...къде отива романтиката, а и все пак има някакви доказателства...нали кръговете си седят, а никой не е видял нищо. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да :)). Баси, откога без грам доказателство фактологично взеха хората да вярват...

 

Доказателства валяло. Да твърдиш обаче императивно как нещо го НЯМА, нещо от което хал хабер си нямаме, нито можем да осъзнаем - е те тва е героизъм! 

Link to comment
Share on other sites

Няма как да знаеш какво им е в главите (за тия раси, дето имат глави :P ) - може да не искат да промéнят хода на естествената еволюция, а може и просто да си се бъзикат с нас...един вид, я да им начертаем тая нощ още няколко кръгчета, а утре да ги гледаме отстрани как ще ги обикалят чудейки се... :lol:  Това от толкова години се говори и досега разбираш ли никой нито веднъж не е засичал момента на образуването на такива огромни кръгове...да бе, да. Просто хората сме си гадни...по-голямата част даже...то и аз понякога почти не мога да се понасям, ама това е друга тема. ;)

 

Тя, естествената еволюция е ясно накъде отива: скоро ще станем като амебите - едноклетъчни и еднополови :lol:

Та, викаш - станали сме като индинците преди н-стотин години: обикаляме около огиня и шамана думка тъпана. И ония се смеят. Да, ама не. Това вече са го гледали и едва ли им е интересно :P

Link to comment
Share on other sites

Абе гледали, гледали...ама ако са няк'ви тъпаци като мене дето си гледам по сто пъти старите филми, които някога са ми харесали...може още да им е интересно. ;) И освен това не съм съгласен по отношение на едноклетъчните и еднополовите, даже обратното - то и сега толкова са се нароили, пък представям си в бъдеще как ще е...ако трябва официално да се обърнеш към всички, ще минава цяла вечност. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3uJI3PMJZR4

Link to comment
Share on other sites

Доказателства валяло. Да твърдиш обаче императивно как нещо го НЯМА, нещо от което хал хабер си нямаме, нито можем да осъзнаем - е те тва е героизъм! 

 

За да съм гаден към логиката, ще кажа още - ИМА бог, няма извънземни :D

Link to comment
Share on other sites

Абе гледали, гледали...ама ако са няк'ви тъпаци като мене дето си гледам по сто пъти старите филми, които някога са ми харесали...може още да им е интересно. ;) И освен това не съм съгласен по отношение на едноклетъчните и еднополовите, даже обратното - то и сега толкова са се нароили, пък представям си в бъдеще как ще е...ако трябва официално да се обърнеш към всички, ще минава цяла вечност. :lol:

 

В днешно време по цял свят се толерират единствено цигани, черни, педераси и лесбийки.

Цялата медийна мощ е насочена да рекламира и прокламира неща, които противоречат на здравият разум и логика.

Та..., какво викаш за едноклетъчните и еднополовите, ммм? :lol:

Приемам скритата ти забележка и се поправям: черните, еднополови и едноклетъчни амеби :lol:

 

@инстинкт,

Бог може и да има, но няма доказателства да е свършил някакво добро. Виж, гадостите, болестите и насилието преливат от изобилие.

Ако последното доказва, че има Бог - ОК, има.

Link to comment
Share on other sites

Бог може и да има, но няма доказателства да е свършил някакво добро. Виж, гадостите, болестите и насилието преливат от изобилие.

Ако последното доказва, че има Бог - ОК, има.

А Някакъв евреин беше казал - Вселената е прекалено причудливо място, за да не е създадено от Бог. А моята работа е да разбера... Как го е направил.

Оставям на теб да гугълнеш кой е този човек.

 

П.п. И не, не е имал предвид бога обяснен в Танах и производните и Библия и Коран.

Link to comment
Share on other sites

А Някакъв евреин беше казал - Вселената е прекалено причудливо място, за да не е създадено от Бог. А моята работа е да разбера... Как го е направил.

Оставям на теб да гугълнеш кой е този човек.

 

П.п. И не, не е имал предвид бога обяснен в Танах и производните и Библия и Коран.

 

Не ме занимавай с евреи. Виж, с цигани може.

Link to comment
Share on other sites

Извънземни няма - това са митологии за момента, удобни за някои да раздува балони.

 

Значи всичко което не си видял с очите си, не съществува?

Link to comment
Share on other sites

Значи всичко което не си видял с очите си, не съществува?

Хех... Според учението Дзен, дори и това, което виждаш с очите си не съществува. И има адски много последователи при това :)

Link to comment
Share on other sites

Извънземни няма - това са митологии за момента, удобни за някои да раздува балони.

 

Житните кръгове са по-скоро нещо свързано с енергията и влиянието й, нещо Тесла-подобно. Може и да има някоя имитация от хора, тук таме за цвят. Ама иначе посред нощ с такива размери и точна форма за тоя дето духа да ги правят селяните от 400 години насам (нали толкова били уж най-старите...) - ше ме извиняват всякаквите филми, ама не става така.

Извънземни почти със сигурност ИМА, но най-вероятно не знаят или не ги ебе за нас! Или пък може би живота на земята се е зародил от спори на бактерии от паднал метеорит и ние сме извънземните?

Link to comment
Share on other sites

То и сватбарското гърмене е изключително сериозна работа.

Link to comment
Share on other sites

Хех... Според учението Дзен, дори и това, което виждаш с очите си не съществува. И има адски много последователи при това :)

 

Последно кришнар ли си или дзен будист?

Link to comment
Share on other sites

Последно кришнар ли си или дзен будист?

Цъ.

Последовател съм на Братството на светите обядващи монаси.

Link to comment
Share on other sites

Значи всичко което не си видял с очите си, не съществува?

 

Защо, не съм казал това.

 

Извънземни почти със сигурност ИМА, но най-вероятно не знаят или не ги ебе за нас!

 

По каква логика? Има ги в холивудските филми ли? Ако е някаква теория на вероятностите, по нея може всичко да си (не)обясним - включително и как първо се е пръкнал така наречения бог, и после е създал и тази вселена...

Link to comment
Share on other sites

Не се мъчете да обяснявате НЕобяснимото. Темата ще си загуби смисълът  :beer:


Баси офтопика. И тука.

 

В тема за необясними неща какво следва да се очаква?

Обяснения? Анализ? Стихотворения?

Link to comment
Share on other sites

...как първо се е пръкнал така наречения бог, и после е създал и тази вселена...

 

Разсъждаваш ограничено и единствено от собствените си познания за време, начало и край - в паралелни вселени е напълно възможно да няма време, а вечност. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...