Jump to content
BulForum.com

Необяснимото?!


Deftur

Recommended Posts

Като им гледам софтуерните, хардуерните и докуменалните изцепки, където пипна - чудя се как се е отлепила от Земята, не как е стигнала Марс. Но явно могат, щом е там... За една вафла код пишат тези хора, училища и университети бълват програмисти, проектанти, инДжинери на килограм. Получава се, че индиеца проектира, китаеца произвежда, а европееца/американеца брандира и консумира. Ей това е необяснимото в тази тема - как се случи, че стигнахме до това положение... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Всички" на запад" станаха големи баровци и не им се работи изобщо. Ако въобще работят, то искат безумни заплащания. Докато тия хора са свикнали и възпитани да работят като ненормални, повечето направо робуват. И се радват и на малкото и го ценят. Освен това с годините стават все по-умни, учат все повече и е пълно с отличници от топ световните университети. Е ти какво по-точно очакваш да се случи? Нищо необяснимо няма. 

Link to comment
Share on other sites

Бълват, защото са една скромна бройка от 1 181 685 000 (и това към 2008).

Тука друго е за чудене, макар че темата е много стара, изтъркана и чак не ми се иска да я повдигам. Но ще :D

 

Русия обяви планове за покоряване на Луната

 

Проектът "Луна-Ресурс" ще бъде реализиран след това, т.е. през 2019 г.

Проектите са вписани в новата Федерална космическа програма за периода от 2016 г. до 2025 г. Програмата предвижда също руски космонавти да прелетят над Луната през следващото десетилетие, а към края му да кацнат на нея, каза директорът на Института за космически изследвания Лев Зельоний на провежданата в Москва кръгла маса.

 

Че нали с хамериканците ходиха преди има няма 40г. Сега им трябват някакви си още 10г за да стъпят пак, евентуално.

Хамериканците смятата по това време да заселят Марс. Че те до луната не могат да закарат човек, какво да говорим за по-далече.

Link to comment
Share on other sites

То и американски га чи не е...   :lol:

 

ТихУ, че сега ще те налазят за това хулене :laughing:

 

Ако на някой му е интересна темата, може да прочете за "Поясите на Ван Ален" и  „НАСА загубила оригиналите”, от кацането. Това тук също е доста интересно четиво.

Link to comment
Share on other sites

По tv7news дават едно предаване "Въпрос на гледна точка". Всеки делник. Интересни теми разглеждат. Някои са си откровени глупости де, но за хора интересуващи се не само от биг брадъри, Перли и тем подобни може и да се хареса. Има всички епизоди в ютуб.

Link to comment
Share on other sites

По tv7news дават едно предаване "Въпрос на гледна точка".

 

Повечето съм ги изслушал, докато работя - понякога такъв неистов смях ме избиваше, че колегите в офиса взеха да ме гледат като извънземен. Ама те ако само знаеха какви вицове си говорят тия :D Добро е за разведряване на настроението, и може би под 20% от времето уцелват нещо, което да те закачи под шапката ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъхъммм.... Сериозен учЕн, следователно - Надежден източник. И как няма, след като получава факсовете директно от кораба майка, благодарение на цяла армия житни бегачи, които му ги носят на сребърни тепсии....

Link to comment
Share on other sites

Бе то доста материали има за странни предмети намерени в пластове, в които не трябва да ги има. Особено много са намирани във въглищни слоеве - директно забити в самите въглища. Което говори да са там от много, ама много време. Но това е било, когато са ги копали на ръка. Сега с тези взривове и автоматично извеждане и обработка на въглищата може доста неща да са заминали.

Остава и въпроса дали са истински де. Но ако са...

Ако някой го интересува да потърси в Гошо за  забранената археология.

Link to comment
Share on other sites

Charmock, не ми се обиждай, ама половината от нещата, които напоследък споделяш тук ми звучат като от вестник "Психо", "Уикенд" и "Шок"...

 

ред: Не, не ми пречи. Просто констатирам. За мен лично подобни източници на "информация" настина съдържат доста необяснимост, ама няма да се вписвам в изброяването им, че пак ще излезе, че се заяждам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще напиша тук едно мое разсъждение от преди малко, че не виждам по-подходящо място. Та слушам си музика докато работя и почва Astral Projection - Let there be light. И по едно време вътре почват да цитират пасаж от Библията - там за "Нека бъде светлина ....". И се замислих, че горе долу съвпада с идеята на учените за големия взрив. И разните други религии, които казват в началото било хаос , ала бала. Та има някакво съвпадение - нямало е нищо и после БАМ, появява се материята и светлината. Като съм гледал по History-то предаването за древните извънземни, може пък да се развие теория, че като са идвали мноооого отдавана, са предали освен други неща и информация за това как е възникнала вселената. И хората тогава поради липса на по-подходящ начин да го изразят, са развили митовете и писанията, които днес се представят като начина за сътворението от боговете и т.н в различните религии. Все пак в ако не всички, почти всички описват сходни неща, не само за това, но и например във всички има описано наводнения по-един или друг начин. Като хванеш от Япония до Европа, та чак и при индианците. И говорим за митове, т.е неща, които са създадени доста преди да има много активни контакти между отделните популации, че да почнат да обменят идеи. Та такива неща ми минаха през главата след Astral Projection :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...