Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ми скъпички стават след време, особено ако са някой по-редки... аз например никъде не мога да си намеря голф 1 или 2. един пич ми предлагаше за скромната цена от 80 лева голф единичка...

Link to comment
Share on other sites

ми скъпички стават след време, особено ако са някой по-редки... аз например никъде не мога да си намеря голф 1 или 2. един пич ми предлагаше за скромната цена от 80 лева голф единичка...

 

Няма да ги слушаш! БРАВО за колекцията!

Link to comment
Share on other sites

Получих я!!! Най-накрая! След двумесечно чакане се сдобих с POP - Revelations, при това Platinum версия :woot Наложи се чак от Англия да ми я пращат, след като в БГ нийде я няма. Голяма радост :D

 

Ed. @Curunir, PSP може да е по-добро от NDS, ама пък и то не може да се сравни с играта на PC (паузите за зареждане са доста големи).

Голяма еуфория въпреки това :D

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Получих я!!! Най-накрая! След двумесечно чакане се сдобих с POP - Revelations, при това Platinum версия :woot Наложи се чак от Англия да ми я пращат, след като в БГ нийде я няма. Голяма радост :D

 

Честито Мая, само да питам кой ще чете по МЧП и Осигурително :P

Нали знаеш на теб разчитам утре да взимаш участие :D

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Честито Мая, само да питам кой ще чете по МЧП и Осигурително :P

Нали знаеш на теб разчитам утре да взимаш участие :D

 

То наполовина е разрешен въпросът. :P

А за утре - ще трябва отново да ми разясниш системата с яйцата за по-голяма успяваемост на упр.-то :D

Link to comment
Share on other sites

Tоку що приключих с външната топло изолация на апартамента си.

НАПРАВИХ СИ Я САМ. Таковъл съм ги майсторите. Спестих някой лев , да видим колко ще издържи.

Спец съм вече по замазки лепене на полоскости и боядисване на трудни повърхности.

Уха .

Link to comment
Share on other sites

Върнаха ми колата от "бокса" и сега немога да е позная.Смениха ми гумички на клапаните,регулираха ми клапаните,смениха масло филтър,гресираха ми торсионите,провериха ми задните амортисьори че се съмвявах че са изпуснали и ми смениха Хаспуха ;) Сега някак си по хубаво върви и клапаните ми нетракат така яко.А аспуха ми сложиха някав с алуминиев капак доколкото разбрах и сега все едно имам резонансно гърне.Днес на 1-ва като дигнах 50(при положение че съм с 5 скорости :D ) отзад звънеше се едно някой ми бибитка. :P Това всичкото удоволствие 110 лв.Е понякога е хубаво да имаш по-стара кола :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

А на мене току-що ми се обадиха, да ми потвърдят успешното издържане на квалификационните изпити. :D

Link to comment
Share on other sites

А на мене току-що ми се обадиха, да ми потвърдят успешното издържане на квалификационните изпити. :D

Изпити по какво и за какво ?

Link to comment
Share on other sites

Придобиване на 2-ри клас радио-телеграфист специалист.Както и още няколко допълнителни квалификации.

Link to comment
Share on other sites

Бяхме инвазирани от Ред-Бул-мацки и сега цокам за крила!

Цок-Цок-Цок... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...