Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

nakatak_zick - има(въпреки че рядко се срещат). Моите старите са One Star (купени преди 3 години), таз пролет се излъгах да си взема Pony (не че са лощи, но не могат да достигнат Cons-a), но догодина отново на Converse.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

таи година гледах one star в магазина на гадстоун , предполагам , че и в гругите където продават converse си има one star

Link to comment
Share on other sites

sandman - Кецовете цепят мрака. Converse си е Converse. Със здраве да си ги носиш. М/у другото One star или Аll star са (щот забелязах Star надписа на едната)?
Благодаря! All Star са.
Link to comment
Share on other sites

сварших аз двд-тата и се запътих към технополис за нови.

Е,нямаше FujiFilm и разгледах какви други се предлагат.

УУУу мноу пара .... фанах Verbatim 25бр за 27'90 ( ебаси лев и нещо диска )

отивам на касата и хоп на апарата го отчете 15'90 , естествено показах на касиерката че на етикета с цената пише 27'90 , тя се учуди и отиде някаде да направи справка.Като се варна ми обясни че товаса старите цени и просто не са сменили етикетите :punk якоо 12лв намеление :D

Link to comment
Share on other sites

1. Подариха ми нещо много интересно: СНИМКА

 

2. Днес се прибирам от София, събувам се, оставям си багажа, влизам в стаята и какво да видя: СНИМКА 1, СНИМКА 2.... Разбира се ми причерня и раздадох правосъдие, за щастие не прекалено.

 

Бях се отчаял относно помощния монитор ACER, който купих oт nonsan наскоро... Както се вижда от СНИМКА 3, а именно висящите кабели там горе на уредбата, имах основания за отчаяние...

 

За моя огромна и приятна изненада монитора запали! Като изключим изпотрошените клипсове отвътре единствените следи са тези тук на СНИМКА 4 - двата белега от удар, предполагам в стола преди да се прасне долу...

 

Сега е вече в експлоатация и работи идеално без грам изменение - СНИМКА 5 :punk

Link to comment
Share on other sites

Реших да се правя на майстор свалих вентилатора на захранването смазах го на видето и на процесора също затворих капаци работи щракам копчето и воаля още работи . Очаквах да издаде няколко искри да се разнесе хубав черен дим из стаята но уви не стана и съм много доволен .

Link to comment
Share on other sites

вчера вечерта нямаше какво да правим и ме закараха на бинго (нямах идея какво точно представлява това чудо не бях ходил друг път) , последната игра ударих 150лв ..... после ествественно ги изпихме... :D

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Купих си свещи Манети Мирели за Рендето ама тея дни ще е малко в бокса да ми сменят масло,филтър и гумички на клапаните.

Link to comment
Share on other sites

Купих си свещи Манети Мирели за Рендето ама тея дни ще е малко в бокса да ми сменят масло,филтър и гумички на клапаните.

 

Знаеш кво да зимаш. Аз имам шампионки ама ела ги смени де :):):). Нямат докосване :).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Научих се да сменям втора скорост на "бай Иван"*, без да се чува отвратително чегъртане...

____________________________-

* бай Иван е Фолксваген Пасат, набор '83, ако не се бъркам...

Link to comment
Share on other sites

Вече и в Zamunda:

 

Поздравление, вие се издигнахте на Супер Потребител.

Сега имате достъп до някои екстри на сайта.

Congratulations, you have been auto-promoted to Power User.

Link to comment
Share on other sites

Наистина заслужава похвала това, като се има предвид какво беше времето днес и какъв е трафика в този период от годината (и не само този де). В подобни атмосферни условия преди 3 години и 1 месец и аз успешно преминах кормуване. Поздравления. ;)

 

Нямам никаква работа и свободно сърфирам из нет-а.. пък и никой не се сеща да ми дадe друга. Супер просто. :D

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

Взеха ме на работа в Природонаучен музей Пловдив. След близо година опити и не успехи, най-накрая успях. Ще ми плащат да правя това, което мога и обичам. А възможностите за развитие, и на мен и на музея, са наистина големи.

Link to comment
Share on other sites

ЕВАЛАТА!!! Покана тряа ли, за да те видя? :)
Другата седмица със сигурност може да ме намерите само в петък. След това съм nonstop в мазето.
Link to comment
Share on other sites

имаше непосредствена опасност Костадинова да прекъсне следването ми... след 4 часова разходка из ада победата е моя... s065.gif

минута мълчание за падналите колеги, които нямаха този късмет d015.gif

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...