Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Нашата предишна семейна кола гореше едно 20-25 газ през зимата (а си беше Ауди, вярно малко старичко на 13-14 години и с голям двигател).

Рекорда ми с него беше веднъж 29 на сто в града миналата зима, ама леко рязано.

Сегашната ни кола вече го раздава доста евтино. То в сравнение с миналата как иначе :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нашата предишна семейна кола гореше едно 20-25 газ през зимата (а си беше Ауди, вярно малко старичко на 13-14 години и с голям двигател).

Рекорда ми с него беше веднъж 29 на сто в града миналата зима, ама леко рязано.

Сегашната ни кола вече го раздава доста евтино. То в сравнение с миналата как иначе :lol:

 

/оффтопик

 

то направо Хамър 2ка.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ха-ха-ха лада или москвич и ако я реже. Тва ме уби от смях

 

А джиповете колко горат ве разбирачи. И освен това е автоматик което също дига с 2 литра разхода.

За нафта говоря 15 градско. То сигурно тия дето пишат за лади, москвичи, танкове и коли от среден клас не знаят, че джиповете горят повече от леките коли. И не е от на баба времето ако мислите, че за тва ми гори толкоз.

 

Оффтопик:

Защо пък трябва да гори много един джип, дори и автоматик?!

BMW X3 2.0d 150 коня ръчка - 9 на 100 градско

BMW X3 3.0sd 286 автоматик - 11 на 100 градско

 

Извинявам се за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Оффтопик:

Защо пък трябва да гори много един джип, дори и автоматик?!

BMW X3 2.0d 150 коня ръчка - 9 на 100 градско

BMW X3 3.0sd 286 автоматик - 11 на 100 градско

 

Извинявам се за офтопика.

Виж сега батка, ще ти кажа как ги дават нещата по каталог защото ме самнява казаното от теб да е истина или и ти ми говориш само за данни по каталог

Моя джип автоматик - 11.0 на 100 градско

BMW X3 2.0d 150 коня ръчка - 9.6 на 100 градско

BMW X3 3.0sd 286 ръчка (тъй като не намерих данни за автоматик) - 11.3 на 100

 

Как при положение, че на мен ми го дават 11.0 на 100 ми гори 15, а 2.0д Х3 по каталог го дават 9.6 а ти гори 9 , а Х3 2.0сд автоматик ти гори по-малко от колкото го дават с ръчни скорости по каталог ми е много интересно? За да не ми мислите, че говора празни приказки можете да проверите и за трите джипа :

моя BMW X3 2.0d BMW X3 3.0sd

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

офф...

Старите кучета се обърнаха срещу форума... :laughing: ами просто не знам защо се правите на интересни,говно бил...ами не го посещавайте бе критици такива... ;)

Link to comment
Share on other sites

За какво се карате бре хора? Иначе ми минава през главата, че искам да си доям да си допия и да легна да спя и да не си спомням нищо утре.

Link to comment
Share on other sites

Вече имам интернет! От вчеря нямах. Обаждания, бла бла и чак днес се сетиха да погледнат за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с нова видеокарта 8600 ГТ и с нов процесор Коре2Дуо Е2180.Много съм доволен и от 2-те :)

Link to comment
Share on other sites

Днес смених крушката на Bitis gabonica. Всъщност пиромана смени крушката, докато аз си играех с животинчето.

Link to comment
Share on other sites

Направих скица и чертеж с 2 проекции + разрез на средно сложен детайл. Справих се доста добре, като се има впредвид че едвам от два месеца ( :lol: пък и сам не си вярвам) съм с молив и пергел.

пп. Предадох 5 курсови, 6та е на път, по ОК и САД :punk

Link to comment
Share on other sites

Честито вече бивши мой колега.Вие завършвате на 15 годишнината, а аз на 20 годишнината.Пожелавам ви много щастие.И ако може да направите снимката тъмбнейл ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам си интернет на работата at laaaast!!! И ето това, за временно ползване :D

palm_is_life_sony_ericsson_p990i.jpg

Link to comment
Share on other sites

вчера си капарирах новият телефон , ей сега напът за работа ще мина да си го взема :wub:

6500-classic-noir.jpg

 

zlobile ти май бая ги смени майна... и най-интересното не остана доволен от Сирокото. Месец направих г/д и за сега да чукна на дърво ми е айляче :)

Link to comment
Share on other sites

zlobile toq 4estno kazano ne e tova koeto az li4no misleh 4e 6te. imam 6300 i ot dosta vreme 4akam i slu6am za 6500 no edin pr. si go vze i 4estno kazano ne e koi znae kakvo. no vse pak kato cqlo si e edin ot nai-krasivite telefoni na pazara. mojebi az o4akvah ne6to revolucionno krasivo ;)

Link to comment
Share on other sites

Phone.jpg

 

Аз пък си купих това. Е не струва 500-600лв., нито дори 100лв. Струва 30лв., но се надявам да ми върши работа поне 2-3 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си купих това. Е не струва 500-600лв., нито дори 100лв. Струва 30лв., но се надявам да ми върши работа поне 2-3 месеца.

каква марка е... че трябва да сменям моя, а пък си падам по черничко, а и не ми се влагат много пари в GSM-a... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...