Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Купих си книгата на Алън Кар, за която стана въпрос в някоя от околните теми. Книгата не е нещото, което ме отказа да пуша, но ме просвети за някои неща, които знам, но не си ги признавах. И просто спрях цигарите. В момента нямам необходимост от никотин.. Всъщност такава имах само първия ден, но не беше страшно.

Гледам на сайта му, че има книга и за отслабване без диети. Чудя се има ли я преведена и дали работи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си книгата на Алън Кар, за която стана въпрос в някоя от околните теми. Книгата не е нещото, което ме отказа да пуша, но ме просвети за някои неща, които знам, но не си ги признавах. И просто спрях цигарите. В момента нямам необходимост от никотин.. Всъщност такава имах само първия ден, но не беше страшно.

 

 

Всъщност няма човек който да има необходимост от никотин.

 

Житейската ирония на Алън Кар:

 

In late July 2006 it was revealed that he had been diagnosed with lung cancer at the age of 71. The following month he revealed that it was terminal and his life expectancy was about nine months. Carr said: "Since I smoked my final cigarette, 23 years ago, I have been the happiest man in the world. I still feel the same way today.”

Carr died as a result of his lung cancer on 29 November 2006 at his home near Malaga, Spain.

 

Пича е дънил по пет кутии на ден преди да спре да пуши. Това са 100 цигари дневно... и това ако не е пушач.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с билет за FOREIGNER и не съм на себе си от щастие. Нямам търпение :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Сам самичък си поправих едно дъно което купих за 60лв и сега съм на кяр с 250лв. :D :D :D

 

ходих да си взема новото видео. пушка е.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Да ми е честит новия ГСМ Сони Ериксон К550и.Вече друга марка няма да си взема :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

пия си кафето, отварям Zamunda и какво да видя -

"Поздравление, вие се издигнахте на Супер Потребител. smile1.gif

Сега имате достъп до някои екстри на сайта.

Congratulations, you have been auto-promoted to Power User. smile1.gif"

 

то хубаво съм Power User, ама при коефициент 1.052 ми се струва леко странно...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Взех си почти всички изпити и то с що-годе свястни оценки, още малко и съм готов за кацане на Victoria Station.

Link to comment
Share on other sites

хех беше яка вечер и така за първи път да ми се случи да излезна по магазините и да си взема 3 блузи наведнъж и трите мн да ми харесват :woot :love

Edited by Evil LenoRe
Link to comment
Share on other sites

засякох си колата днеска понеже не вярвах на компютъра че ми гори толкова малко

гори ми 8.0 дизел градско при положение че е автоматик и е 150коня

Link to comment
Share on other sites

15!!! Ти какво караш?! Танк на газ?

Защо трябва да кара танк на газ?Ти знайш ли колко гори една лада или москвич на газ?Особено през зимата.Горе долу 12-13.И ако реже малко повече колегата като нищо си прави 15. ; )

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да кара танк на газ?Ти знайш ли колко гори една лада или москвич на газ?Особено през зимата.Горе долу 12-13.И ако реже малко повече колегата като нищо си прави 15. ; )

 

И не само Лада или Москвич :) Почти всяка кола от среден клас гори около 11-14 нормално градско каране

Link to comment
Share on other sites

ха-ха-ха лада или москвич и ако я реже. Тва ме уби от смях

 

А джиповете колко горат ве разбирачи. И освен това е автоматик което също дига с 2 литра разхода.

За нафта говоря 15 градско. То сигурно тия дето пишат за лади, москвичи, танкове и коли от среден клас не знаят, че джиповете горят повече от леките коли. И не е от на баба времето ако мислите, че за тва ми гори толкоз.

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

Да се изфукам че ми намерили открадната гума с джантата :D Направо немога да повярвам на нашите Полицаи.Преди време бях писал че ми откраднаха предната лява гума на Реното в Русе и днес званят от Полицията и казват че ми били намерили гумата.Сега трябвало в Пловдивската полиция да даваме показания :D Те сума злато откраднаха от нас никой не се трогна ся за 1 гума как така са сетиха незнам :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...