Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

На 28-ми съм пропуснал да забележа да му се не знае, но:

 

--- 5 години Рroud member на почитаемия Форум --- :punk

 

Днес с кеф си закупих и ASUS QUIETRACK DRW-1814BLT X-multi & LightScribe.

Аз ги права след 20 дена :).

Честита покупка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

днеска ми подариха оригинална каракачанска овчарка на 4 месеца :P

Злобиле , утрепа ме , оригинална :D Не е ли чистокръвна при животните :D хаха , оправи ми вечерта с тоя пост :)

Link to comment
Share on other sites

Вече не пуша :woot Трябва да се почерпя по случая

Честито! :beerchug

 

Ще споделиш ли как го направи, че аз първо се отказах да ги отказвам, после преминах на вълна отказване на отказването да се отказват, а сега... не ми се говори за сега, че нямам грам воля за тия пусти цигари... :cry

Link to comment
Share on other sites

Днеска се разминах за 2 секунди с един дебел тромав ушев който махна палката на колата зад мен, много съм щастлив спестих си глоби и точки за двама човека без колан + фаровете :devil Тази вечер мисля да дам мини-банкет :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито! :beerchug

 

Ще споделиш ли как го направи, че аз първо се отказах да ги отказвам, после преминах на вълна отказване на отказването да се отказват, а сега... не ми се говори за сега, че нямам грам воля за тия пусти цигари... :cry

 

Купих си книгата на Алън Кар, за която стана въпрос в някоя от околните теми. Книгата не е нещото, което ме отказа да пуша, но ме просвети за някои неща, които знам, но не си ги признавах. И просто спрях цигарите. В момента нямам необходимост от никотин.. Всъщност такава имах само първия ден, но не беше страшно.

Link to comment
Share on other sites

И просто спрях цигарите. В момента нямам необходимост от никотин.. Всъщност такава имах само първия ден, но не беше страшно.

 

Значи не си бил пушач. Всъщност до 30-35 години имаш шанс да ги откажеш. Станеш ли на 50, по-добре си продължавай да си пушиш и не се измъчвай. Все пак веднъж се живее.

Link to comment
Share on other sites

Не съм бил пушач :D Прощавай, но да си бил залепен за мен в близките години? Аз все си мисля, че 7 години с цигари в джоба е сериозна работа. Евала на хората, за които кутия на ден не ги прави пушачи. Аз си бях такъв.

Link to comment
Share on other sites

Номера на баща ми с цигарите. В далечната 93-та..........Купуваш кутия и пушиш по една или 2 цигари и мяташ кутията. После пак и пак и пак. При тая цената на Викторито - след 4-тата кутия сте непушачи. Така или иначе от 1-ви януари много ще бъдат такива ;)

Link to comment
Share on other sites

не ми харесва тоя джак макар че не времето му бях голям фен а за черно джони още ми е малка заплатата трябва да говоря с наще да ми я дигнат и тогава :P

 

иначе през седмицата няма никви проблеми да ходим някъде да почерпа 1 бутилка джак или джони квото решим пък било то и на домашно

Link to comment
Share on other sites

img.jpg

Сензор за движение, термометър, хронометър, аларми, 29 часови зони и други глупости - пише ги в сайта, ама на испански.

INFO

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Казвам се Станислав Йорданов и съм редактор в българската версия на

свободната електронна енциклопедия Уикипедия

(http://www.bg.wikipedia.org). Обръщам се към Вас със следното

запитване: може ли Енциклопедията да получи от Вас разрешение за

ползване на снимката на паметника на полковник Борис Дрангов в Пловдив,

чийто вариант е разположен на

http://agarvaen.deviantart.com/art/One-bul...arrior-63503867.

 

Най-голямото ми признание като фотограф, до момента.

Link to comment
Share on other sites

Научих се да прая стопи с мотора :P :punk

На 30-ти отиваме на концерта на Rihanna...дано не завали,че няма да и се съберем сички под чадъра-ъра-ъра :P ;)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...