Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, сложих си нов аватар, признавам си взет от друго място и леееко преработен :D

 

Като човек, живеещ на село, ти казвам че трябва да добавиш Golf 3 и Calibra и тогава селската мечта става пълна(както и аватара ти) ;) :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами, сложих си нов аватар, признавам си взет от друго място и леееко преработен :D

 

Като човек, живеещ на село, ти казвам че трябва да добавиш Golf 3 и Calibra и тогава селската мечта става пълна(както и аватара ти) ;) :D :bgrin:

Абе за момента баварец 316 или 318 от 1992-94 година е по-актуален и от голфа :D а опелите вкл. калибрата са актуални за утрепки от мизерните квартали като кичука и тракия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Модератор съм в още един форум. Хич не завиждам на нашите, такива малоумници има, само банана ги усмирява.

Link to comment
Share on other sites

Като човек, живеещ на село, ти казвам че трябва да добавиш Golf 3 и Calibra и тогава селската мечта става пълна(както и аватара ти) ;) :D :bgrin:

Абе за момента баварец 316 или 318 от 1992-94 година е по-актуален и от голфа :D а опелите вкл. калибрата са актуални за утрепки от мизерните квартали като кичука и тракия :lol:

може да е оффтопик ама немога кво против имаш кичука или тракиа ти на кое прекрасно място живееш айде моля ти се.

Link to comment
Share on other sites

ебатъ тъпата томбола , напоследък ходя през ден и до сега дори и кола не съм спечелил.....

Бе и аз - уж всеки четвърти печели, пък аз ходя поне 10 пъти и *** :)

...а пък ти си и късметлия..

Link to comment
Share on other sites

Това чудо струва 340 лева ли бе? :blink:

 

Шок и ужас! Ми аз ще издрънкам нашите да вземат едно, аз пари за монитор нямам, бездруго половината ми заплата отива за нова конфигурация. Много евтино ми се вижда 340 лв за нещо толкова хубаво! Мерси за неочакваната информация, drum! :D

Link to comment
Share on other sites

Това чудо струва 340 лева ли бе? :blink:

 

Шок и ужас! Ми аз ще издрънкам нашите да вземат едно, аз пари за монитор нямам, бездруго половината ми заплата отива за нова конфигурация. Много евтино ми се вижда 340 лв за нещо толкова хубаво! Мерси за неочакваната информация, drum! :D

без ДДС е цената :P

 

айде пак скрити таланти във форума, само ми е чудно едно , добре на котката може да й е харесало , но ти ?!?!?!?!?!

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

I am going to sadomize myself.

 

mladoto pokolenie se izkrivi napylno. Kakvo sledva? To bqha prahosmukachki, sega i kotki. Mi to ne ostana. Samo nasekomite ostanaha neoporocheni.

 

Az pyk otivam na Walking Tour v The Fabulous Fox Theatre.

 

P.S. Akvariuma beshe strahoten. Napravih 300 snimki i mi padna bateriqta :D

Link to comment
Share on other sites

I am going to sadomize myself.

 

mladoto pokolenie se izkrivi napylno. Kakvo sledva? To bqha prahosmukachki, sega i kotki. Mi to ne ostana. Samo nasekomite ostanaha neoporocheni.

 

Az pyk otivam na Walking Tour v The Fabulous Fox Theatre.

 

P.S. Akvariuma beshe strahoten. Napravih 300 snimki i mi padna bateriqta :D

 

sega mislq na selo s kravata ama oshte go usmislqm :D :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ne we bazikam se :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...