Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Аз пък си издържах 6-те изпита и ме приеха в Национален Военен Университет. Ще ставам Офицер и живот и здраве ще служа на България. :)

Edited by Warez-boy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам рожден ден :)

 

Със здраве да си го ползваш..

 

Ще ставам Офицер и живот и здараве ще служа на България. :)

 

Ето, от такива хора имаме нужда, за да просперираме. Надявам се само ентусиазма ти да не приключи още първата година като се сблъскаш с реалността :P

Link to comment
Share on other sites

Ето, от такива хора имаме нужда, за да просперираме. Надявам се само ентусиазма ти да не приключи още първата година като се сблъскаш с реалността :P

В армията има много галфони, има и много достойни хора. Аз от кой ще бъда незнам. А реалноста в армията е огледало на реалноста в държавата и обществото ни, но тази реалност не може да ме спре да преследвам мечтите си.

Link to comment
Share on other sites

ами да ти е честито

 

 

Със здраве да си го ползваш..

10x и на двамата :) Лейм , ша си го ползвам :D

Link to comment
Share on other sites

Изкарах една невероятна седмица на морето, страхотно време, всяка вечер диско, плажен волейбол, много нови приятели и най-красивият изгрев на плажа. :D :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

Вчера се разглобихме на концерта на Слави. Без предварителни уговорки и планове, едва 3 часа преди концерта си намерихме и билети, и най-хубавите места. Заслужаваха си 6-те часа висене прави! B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...