Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ами поне специалностите, които уча са едни от най-добре преподаваните, а и като гледам какви успехи имат "големите" колеги... Малко са ВУЗовете, които имат подобни успехи. Учил съм и в ТУ Пловдив, разликата е неизмерима.

 

За какви успехи говорим?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ония ден като валеше много сериозно цъкаме билярд в ескалибур с едни приятели и вече 3 часа... Играем и изведнъж спря тока :D Събрахме топките, чакаме на касата 10 минути и никой не идва, за да си платим... Ама то тъмно си еб*ло мамата... И така и така оставихме нещата и не платихме сметка за около 18 лв :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в Понеделник ще ходя на Ниагара :D ...по план.

П.С. Също така ще ползвам цяла нощ интернет. :D В последните 2 месеца имам общо ок. 20ч. онлайн и ся ще наваксвам. :online2long:

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

@Aquila Ахааа! Сега ще си говорим мръсотии? Сещах ли се, че твоя университет няма акредетация или тряа да ти го подскажа?

EDIT: И само заради теб ще си сменя аватара!

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Аз пък в Понеделник ще ходя на Ниагара :D ...по план.
Браво, предай му поздрави от мен, че ми е домъчняло. И си носи непромокаем калъф за фотото ;) че на корабчето си е ******

 

 

Шапкарче, вместо да си замълчиш още повече се мацаш в калта, чети синко:

http://www.neaa.government.bg/index.php?op...=78&lang=bg

http://www.neaa.government.bg/index.php?op...d=0&lang=bg

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

минавам на синия loop :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на турнето на пайнер... На трибуна изток... :blink: Не съм сигурен дали не трябваше в темата за оплакване де! :huh:

Вече се нарича "Трибуна Пайнер" :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на турнето на пайнер... На трибуна изток... :blink: Не съм сигурен дали не трябваше в темата за оплакване де! :huh:
Блях, придружител или почитател?
Link to comment
Share on other sites

Блях, придружител или почитател?

Така като ми гледаш подписа, мислиш ли, че съм почитател? Почитател на циците им - да, ама на другото... зааеби! Идеята беше да си зема мп3то и да си пусна акана музика, обаче тая чалга - тупа лупа, много силна.. и се наложи да я слушам. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мога да си правя кок с една единствена фиба. Или с два цветни молива!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на турнето на пайнер... На трибуна изток... :blink: Не съм сигурен дали не трябваше в темата за оплакване де! :huh:

В твоя случай си е оплакване, особено щом е нямало кръв. :P

 

Така като ми гледаш подписа, мислиш ли, че съм почитател? Почитател на циците им - да, ама на другото... зааеби! Идеята беше да си зема мп3то и да си пусна акана музика, обаче тая чалга - тупа лупа, много силна.. и се наложи да я слушам. :laughing:
Каква е дефиницията на 'акана музика'?

 

 

От първи октомври ще имам лекции от понеделник до петък от 7 и 15 до 13-14. И ще имам секи ден по 3 часа корейски! Юхуууу! :D

Супер яко, само дано да го завършиш.

Link to comment
Share on other sites

такъв як 18 часов сън с малки прекъсвания отлепих, че направо взе да ми се приспива. Не бях спал повече от 8 часа от около 5-6 месеца :) Какъв кеф било да се наспиш :)

Link to comment
Share on other sites

Герой! Аз пък отворих буркан с туршия. И си сипах вода от чешмата, държейки чашата с една ръка. Оооо, забравих, преди това взех чашата от рафта, без да се вдигам на пръсти! Велик съм, ей!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...