Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, RaptoR said:

Мисир, почни да играеш игри и тогава ще видиш как засега няма батерия да изкара денонощието без зареждане :laughing1:

Мисир, каквото и да правя така или иначе зверската батерия си заслужава цената отвсякъде. Между другото като размер е само една идея по-голям на височина от стария ми S7, но пък в ръката е доста по-удобен, защото е по-тънък пък и керамиката на капака някак си дава едно по-луксозно усещане от стъклото.

 

17 minutes ago, Mockingbird said:

Значи пак без пари пазаруваш телефони..... :lol:  баси 600 долара... 

 

Еми толкова ги дават. Обаче пък ни дерат яко с плановете, не е като в България да плащаш жълти стотинки за месечни такси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Мисир, каквото и да правя така или иначе зверската батерия си заслужава цената отвсякъде. Между другото като размер е само една идея по-голям на височина от стария ми S7, но пък в ръката е доста по-удобен, защото е по-тънък пък и керамиката на капака някак си дава едно по-луксозно усещане от стъклото.

 

Ама ти белия керамичен 512ГБ ли си взел? Този на снимката е другия бял.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

 

Еми толкова ги дават. Обаче пък ни дерат яко с плановете, не е като в България да плащаш жълти стотинки за месечни такси. :lol:

Така де, ама тука с план 50 лева, телефона струва двойно, че и отгоре... 

А и все пак ползваш плана пълноценно...да кажем.... 

 

Както и да е. Тенденцията е ясна... Флагманите стават адски скъпи, явно пазара вече се пренасити много... 

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, честито. Кога обаче ще си вземеш истински телефон и ще ги зарежеш корейските тамагочита?

 

 

 

3 hours ago, Mockingbird said:

Така де, ама тука с план 50 лева, телефона струва двойно, че и отгоре... 

А и все пак ползваш плана пълноценно...да кажем....

Не е баш така. Таксата му е такава, че така или иначе си го плаща изцяло телефона. Вероятно дори в Бг ще ти намеря абонаментен план на който да взимаш най - новите модели безплатно. Няма обаче да ти хареса цената. Иначе плановете в Бг са отлични. За 17 лева получавам неограничени обаждания + 10гб интернет + не знам си още какви неща които не ползвам така или иначе. Някакви смс-и има и още някакви неща.

Link to comment
Share on other sites

Ако поискаш могат да ти направят, но няма да ти хареса месечната такса.

Момчиле, я сподели колко ти е месечната такса.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, w00x said:

 

Ама ти белия керамичен 512ГБ ли си взел? Този на снимката е другия бял.

Снимката не е на моя, това просто ми попадна първо от интернет като снимка. :)

 

7 hours ago, netrootbg said:

Момчиле, честито. Кога обаче ще си вземеш истински телефон и ще ги зарежеш корейските тамагочита?

Ванка, ако ми намекваш да сменя корейското тамагочи с онова недоразумение, дето ръцете ти са като вързани и ти казва какво точно да правиш, няма да стане. Корейското тамагочи мога да го сменя само с чист Андроид, но просто не съм попаднал още на подходящия хардуер. Китайците от Хуавей май имат такъв кандидат като хардуер, ама и те го блъскат с боклуци (пък и не се знае какви точно скрити неща има в хардуера). :lol:

 

1 hour ago, netrootbg said:

Ако поискаш могат да ти направят, но няма да ти хареса месечната такса.

Момчиле, я сподели колко ти е месечната такса.

Планът ми е корпоративен и не знам точно колко фирмата плаща, но би трябвало да отговаря на нещо от сорта на $60-$70 месечна такса.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Ванка, ако ми намекваш да сменя корейското тамагочи с онова недоразумение, дето ръцете ти са като вързани и ти казва какво точно да правиш, няма да стане. Корейското тамагочи мога да го сменя само с чист Андроид, но просто не съм попаднал още на подходящия хардуер. Китайците от Хуавей май имат такъв кандидат като хардуер, ама и те го блъскат с боклуци (пък и не се знае какви точно скрити неща има в хардуера). :lol:

Точно за тази марка говоря. Стига с тези гадни андроиди.

 

Погледна ли oneplus?

 

9 hours ago, Godfather said:

Планът ми е корпоративен и не знам точно колко фирмата плаща, но би трябвало да отговаря на нещо от сорта на $60-$70 месечна такса.

Точно за това говоря. Като сметнеш от плана какъв процент отива за телефона + първоначалната вноска и пак излиза същата цена.

Link to comment
Share on other sites

Прахосмукачките дойдоха след 2 месеца :D Заради тъпата китайска нова година. 

 

За сега съм супер доволен. Въпреки, че чистя почти всеки ден, пак има боклук. Парцала върши някаква работа и има ефект от него. 

Link to comment
Share on other sites

Да се изфукам, че си взех ново("старо") МПС :). Още обаче се занимавам с обслужвания и регистрации и не мога много да му се нарадвам.

 

V8 - :f1:

 

:shy:

 

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми излизат снимките на тоя автомобил. :D

 

----------------

 

На мен пък ми пристигна новата клавиатура. Преоткривам писането. Само една подложка за китки трябва да взема и една подложка за цялото бюро.

 

large_2994_FC980BG_1.jpg
Малко ми е крива още подредбата на HOME и DEL бутоните, но ще свикна.

Link to comment
Share on other sites

Дай неприлични снимки тогава де, те и без това са по-интересни. :)

 

Не. Идеална е. Копчетата са стандартен размер, та не са по-малки от тези на всяка друга клавиатура. Частта с буквите, цифрите и F-овете е 1:1 с всяка друга и на височина и на широчина. Единствената разлика са разместените стрелки и INSERT, HOME, PG UP, PG DOWN, END, DELETE бутоните.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mockingbird said:

Еее, Иванеее... Кажи какъв осмак си взел бре.... Сега ще ни държиш тука в напрежение..... 

 

Аз го видях пък. :P

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mockingbird said:

Еее, Иванеее... Кажи какъв осмак си взел бре.... Сега ще ни държиш тука в напрежение..... 

S55 AMG

Цялостен amg пакет от завода. Двигател, аусписи и т.н. Даже емблемата е amg. Голям кеф е да усетиш 5.5 литра двигател как развърта и amg ауспуха как мърка.

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2019 at 9:48 AM, netrootbg said:

S55 AMG

Цялостен amg пакет от завода. Двигател, аусписи и т.н. Даже емблемата е amg. Голям кеф е да усетиш 5.5 литра двигател как развърта и amg ауспуха как мърка.

Уау, това е наистина дзвер някакъв! Честито и много безаварийни километри! :):beerchug

 

ПП. Да не съм офтопик, тази седмица ядох супа от това чудовище:

 

gallery_medium.jpg

 

както и панирани хапки от това:

 

Alligator_topNteaser.jpg

 

:lol::beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...