Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Вчера следобедното слънце ми даде муза да си измия и изчистя колата.. Много айляк. А днес пак същото слънце беше виновника да взема инструментите и да си оправя тъпата скърцаща седалка, да си сменя маншона и топката на скоростния лост и още 2-3-4 дребни поправчици.. Много хубаво си прекарах, хем и нещо полезно свърших :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е, добре де, кога си ги купи тези билети? Скоро ли? Аз преди 1 седмица обикалях да си търся такъв и никъде не намерих! Ти от къде си ги купил?

Link to comment
Share on other sites

Е, добре де, кога си ги купи тези билети? Скоро ли? Аз преди 1 седмица обикалях да си търся такъв и никъде не намерих! Ти от къде си ги купил?

 

Що не питаш човек?В Германос само се продават билети за концерта доколкото разбрах аз :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз си взех вече хаха ама от 70лв за седящи места на трибуните :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що не питаш човек?В Германос само се продават билети за концерта доколкото разбрах аз :)
Аз си купих, но от 50лв., а исках от 60 за пред сцената, но ми казаха, че са свършили.
Link to comment
Share on other sites

Щастлива съм от доста време насам! Благодаря ти. Ти си знаеш :tongue

Link to comment
Share on other sites

Честито! За какво ги ползваш?

Мерси. За съжаление все още нямам инсталационата медия , до 1 месец ще ми я донесат от щатите.

Предполагам, че ще ги използвам за съвсем нормални неща, тъй като нямат видео контролер - dns,web server,mail и т.н. - малко ме притеснява бъдещата сметка за ток :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мерси. За съжаление все още нямам инсталационата медия , до 1 месец ще ми я донесат от щатите.

Предполагам, че ще ги използвам за съвсем нормални неща, тъй като нямат видео контролер - dns,web server,mail и т.н. - малко ме притеснява бъдещата сметка за ток :bgrin:

 

Мдам, струва си заради ОС-а. Иначе една друга сериозна ОС - Solaris се подкарва и на лаптоп под VMWare. :)

Link to comment
Share on other sites

Взех категория "Ц" yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

 

 

Между другото по време на изпита един таксиджия (не бакшиш! :D ) ми даде предимство на ляв завой на прелеза на 6ти Септември, това също си е за хвалба :P :D

Link to comment
Share on other sites

След седмица ще си имам съвсем мое ново вкъщи в центъра на София :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...