Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Moon Light е гаден геймър!!!

По цял ден цъка Sims :lol:

 

П.П. The Sims > all :).

The Sims е култова игра, ве, недей така :punk И аз едно време като ми подариха единицата си цъках дни и нощи, ама ми писна слава богу :lol: Разнообразявах с Cossacks :pirate Ее славно време на тврд гейминг беше :allien

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не ве за Симс или хубаво или нищо :). Уникална игра. Една от малкото яки зарибявки освен Colin McRae Rally NFS 2,4,5 и Worms серията :D.

 

Сега е ерата на CoD 2 зарибявката :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Е айде сега цял ден... наваксвам си пропуснатото детство тая вечер :P

Или поне докато съм в болнични...

Следват стрелялки... :ph34r: :woot ... и скоро ще зарежа игрите завинаги... до лятото.

Link to comment
Share on other sites

Очарована съм от този таблет.

Очаква се драстично намаляване на количеството сън през следващите месеци.

И след всички премеждия покрай този линукс... Животът е прекрасен, бее :P

Link to comment
Share on other sites

Очарована съм от този таблет.

Очаква се драстично намаляване на количеството сън през следващите месеци.

И след всички премеждия покрай този линукс... Животът е прекрасен, бее :P

какво пиеш?аз съм магистър фармацевт,можеш да ми кажеш! :excl: ;)

иначе..днес ми спря сърцето за секунда или може би част от секундата.кофти тръпка

Link to comment
Share on other sites

Аз съм отвратителен човек, и то не спрямо другите, а спрямо себе си...което е още по-лошо.Просто...хората, които най-много обичам, ми се качват на главата и направо ще откача :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз съм отвратителен човек, и то не спрямо другите, а спрямо себе си...което е още по-лошо.Просто...хората, които най-много обичам, ми се качват на главата и направо ще откача :cry

 

След време ще осъзнаеш, че е по-кофти да си отвратителен с другите отколкото със себе си. А това че си позволил най-скъпите ти хора, да ти се качат на главата, е изцяло по твоя вина :)

Link to comment
Share on other sites

След време ще осъзнаеш, че е по-кофти да си отвратителен с другите отколкото със себе си. А това че си позволил най-скъпите ти хора, да ти се качат на главата, е изцяло по твоя вина :)

Ммм...не- аз мисля, че е много по-кофти да си отвратителен със себе си, от колкото с другите. От самосъхранителна гледна точка е по-добре да съсипваш другите, а не себе си :) За съжаление на мен май чувството за самосъхранение ми е доста слабо изразено. И напълно осъзнавам, че вината си е само моя- за това ми беше гадно снощи.

ПС: що ми говориш в мъжки род? :D

Link to comment
Share on other sites

След малко почвам лекции и упражнения. Имам 6 часа информатика... Тъй като сме само 3 момчета и 9 момичета не можем да играйм CS, belot, D2, WC3, SC:BW... НИЩО! А единия пич не говори български! ... Изчетах половината форуми... Толкова няа кво да праа, че ша си напраа акаунт във флирта да се гъбаркам с половината юзери на този форум. :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм...не- аз мисля, че е много по-кофти да си отвратителен със себе си, от колкото с другите. От самосъхранителна гледна точка е по-добре да съсипваш другите, а не себе си :) За съжаление на мен май чувството за самосъхранение ми е доста слабо изразено. И напълно осъзнавам, че вината си е само моя- за това ми беше гадно снощи.

ПС: що ми говориш в мъжки род? :D

 

Аз затова казах, че след време ще го разбереш. Не съм очаквал да ми прочетеш поста и да го разбереш и приемеш веднага. А пък за мъжкия род... еми няма как да знам кой е мъжко кой е женско и не познавам целия форум че да знам какъв ти е пола :) Извинявам се, че те направих момченце без да искам. Погледни да не ти е пораснало нещо в повече, че то с тая радиация не се знае знае ли се хехе :)

Link to comment
Share on other sites

хахах :)

 

KILLER, не насаждай в главата на мочето мисли за присадки, изррастъци и изобщо все неща, където не им е мястото там :) При определени обстоятелства де :laughing:

 

Ама и аз съм една...

Нищо не казах!

 

 

Ама си мисля(то затова в тази тема де), че ми писна да виждам нацвъкани теми в целия форум.

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мисля,кво ли щеше да е ако го нямаше вечното "чуждото си е чуждо" :bgrin: и ако "чуждото" следвше принципа "аз на него/нея гледам като на женен/а и нищо повече :bgrin: :blink: :wacko:

и колко щеше да е хубаво,ако не ми ядеше така гадно буквите :angry: :)

Link to comment
Share on other sites

а пък аз точно се га си мисля да се отдам на незаслужена почивка след сесията :)

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата ,че пак съм вътре от тъпия еврофутбол :angry1

 

спокойно не си сам....... тази седмица е черна за всички ЕФУ играчи :P

в понеделник зимах някой лев и от тогава кат почна едно губете та си е*а мамата ...... днес пак губя да отбележа за протокола :angry1

Link to comment
Share on other sites

спокойно не си сам....... тази седмица е черна за всички ЕФУ играчи :P

в понеделник зимах някой лев и от тогава кат почна едно губете та си е*а мамата ...... днес пак губя да отбележа за протокола :angry1

И аз губа само че в спортинг бет :D Педалите Алкмар ми изядаха парите. Дано умрат :devil

Link to comment
Share on other sites

мисля си че съм отхвръкнал няколко килца като спрях цигарите. И се чудя сега като лека-полека попропушвам по 1-2-3 на ден дали ще си ги смъкна обратно?Мисля си, че май ще трябва пак да ходя на фитнес.Или да бягам всяка всяка сутрин преди работа .... , че кой ще ме гони :blink: :confused ???

Мисля си какво е ял някой комшия вечерта та се изпърдя така мощно в кенефа (или извън него :wacko: )сутринта та чак и коментар с комшията дето е четири етажа под мен направихме в асансьора,докато слизахме надолу(само не стана ясно от къде точно дойде тоз сутришен салют,ама помислих, че има буря с гръмотевици навън)

Общо взето по това време си мисля за много глупости и то по никое време, вместо да се отдам на юнашки сън!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...