Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да не ходиш на олимпиадата по философия :D

Мхм... даскалката ме преследваше цял месец да отида, докато не се предадох :)

А в петък - още една олимпиада... по английски...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам що, ама в момента се къртя от кеф :D!!! :punk Знам че може би не трябва да е така, ама е факт :]~.

Link to comment
Share on other sites

струваше ли си да отложа излизане с момиче заради турнир на Варкрафт? :unsure:

Ако момичето вече ти е в джоба (ходите де) - определено ДА :excl:

Обаче ако ти е била 1-вата среща с въпросната дама - много си я оплескал :devil

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да има приоритети в тоя живот! Ако имам грандиозен турнир със смъртния си враг на Street Fighter 2, Анджелина Джоли не може да ме подмести. :lol:

 

Не бе, виж, това момиче ако се интересува от теб, ще се видите пак. Не придавай прекалена тежест на едно пропуснато излизане, щото това са преувеличения.

Link to comment
Share on other sites

Виж ся... освен ако не си казал къде отиваш всичко е ок. Повечето мадами колкото повече им се натискаш толкова повече бягат и обратно. ако си казал че просто имаш работа ще те помисли за потаен и т.н. и няма да се откаже от теб :P.

Link to comment
Share on other sites

бахти на никоя жена не пожелавам такъв мъж дето да я подменя с няква игра... я влезте в реалността малко бе момчета, вместо да излезете да подишате чист въздух и да се видите с някой от другия пол, седите по комповете и зарибявате игри с подобни на вас типчета майна... не е хава тва, стегнете се малко... всъщност... карайте си я така, тамън за нас ще има повече жени :)

Link to comment
Share on other sites

Не си много прав. Последния път като излезнахме заглеждаше мъже.. Най - вече мен... :)

То само мъже бяхме :) + пния лошите от ресторанта

__smirnoff__ прав си и ако беше по дашен :devil

Някой да услужи с кола за 1 час максимум да пообиколя си харесам уеб камера , че ме мързи с рейса :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм... липсваха ми олимпиадите :) много приятно...

"Безкрайна радост и безмерно страдание винаги се срещат" и "Човекът е бъдещето на човека" ми се видяха тривиални, та се изхитрих да пиша за "Лицето на ближния е изначална точка на безкрайността" :music Между другото странно добре ми течеше мисълта на фона музика... жалко че на кандидатстудентските не разрешават да съм със слушалки... Не че тук разрешаваха, де :P

Link to comment
Share on other sites

"Лицето на ближния е изначална точка на безкрайността"

 

Shit son! Трябваше да им пишеш за Хайдегер и неговото съ-битие и съществуването като грижа за другия и за Левинас и неговата теория за лицето на другия, което ти дава пълна власт над него и в същото време те задължава да си отговорен към него и изобщо... В какви неща се забърках с това учене... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Днес осъзнах колко малко неща мразя наистина... :\

Link to comment
Share on other sites

Ммм... липсваха ми олимпиадите :) много приятно...

"Безкрайна радост и безмерно страдание винаги се срещат" и "Човекът е бъдещето на човека" ми се видяха тривиални, та се изхитрих да пиша за "Лицето на ближния е изначална точка на безкрайността" :music Между другото странно добре ми течеше мисълта на фона музика... жалко че на кандидатстудентските не разрешават да съм със слушалки... Не че тук разрешаваха, де :P

 

уоу браво

на мен тая тема ми се стори доста трудна(щях да пиша малко или глупости) :)

сигурно си се справила добре

Link to comment
Share on other sites

Girls S.U.X.

супер :) с тия темпове мъжете които харесваме жените такива каквито са си.. ще имаме все по-малко конкуренция :)

Link to comment
Share on other sites

супер :) с тия темпове мъжете които харесваме жените такива каквито са си.. ще имаме все по-малко конкуренция :)

Дънди, слагай запетайки!! Три пъти прочетох "мъжете които харесваме" и седя и :blink: :blink: си мисля :"откога пък вече харесвате мъже..." :ghost

Link to comment
Share on other sites

Girls S.U.X.

 

Точно!!!Кой друг ще ме тормози 2 седмици или месец за няква простотия без да ти каже щото трябва да ти намекнат и ти да се сетиш :sick

Link to comment
Share on other sites

Girls S.U.X.

Понякога се чуда дали наистина съм толкова грозен, баси. Ивчо нали не съм? :)

 

не си, неси споко ;) аз ако бях една жена ако знаеш как щях да ти скоча... ама съм мъжко

Link to comment
Share on other sites

Никога няма успея да сваля биреното коремче... :) от тревата не е истина как огладнява човек дори и да е хапнал вкусен ориз със спанак и пилешка пържола за вечеря...

 

боза факин' рулз!!

 

tonight... Boards Of Canada - Amo Bishop Roden && Satanic Bible by Anton Szandor LaVey :devil

Link to comment
Share on other sites

Moon Light е гаден геймър!!!

По цял ден цъка Sims :lol:

 

П.П. The Sims > all :).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...