Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То в тоя хладилник няма храна. Тоя дето има храна не бръмчи и не ми е в стаята. В тоя само пиене има.... Мразим топла ракия или уиски ! За бира да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Или аз нямам Фкус, или този филм е най-блудкавата и лошо изиграна пумия, която съм имал нещастието да гледам...

Нямаш вкус определено :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

хей, много интересна тема.

одеве си вадя mp3 playera, който ми е подарък от приятели за 18-ата ми годишнина и гледам, че ми се е пукнал дисплейат. да му се не види :( пак си бачка, но е супер грозно. какво съм му причинил и как е станала тази работа :(

иначе си мисля, за приятелката ми, който живее в Бургас и ми става мн тъжно, че нея я няма. мисля си, че след около час и половина трябва да ходя на училище. притеснявам се за резултатите от олимпиадата по руски, на която бях, абе днес съм мнооого потиснат.

Link to comment
Share on other sites

нищо ти няма :) имаш си приятелка.. нищо че е далеч, имаш си mp3 плеър.. нищо че е с пукнат дисплей

 

в смисъл деа.. ако живота беше прекалено перфектен щеше да е ебати скуката :)

 

като мен:

 

имам си работа, нищо че продължавам от време на време да правя мизерии (чрез google) на старата

ходя на доста партита напоследък и като цяло имам доста социални контакти в последно време и въпреки това се самозаблужавам че съм супер затворен човек.

 

кво още... хмм :)

Link to comment
Share on other sites

страхотно. а аз в социално отношение съм станал ебати отшелника :) винаги съм гледал да излизам колкото се може повече, но с тва кандидатстване ми се прееба всичко. не че не остава време - остава си много, но не съм на кеф. хванал ме е мн сериозен цикъл :)

иначе погледното по начина, който ти гледаш на нещата всичко си е супер. а ако съм се класирал на олимпиадата всичко ще е перфееектно.

Link to comment
Share on other sites

То в тоя хладилник няма храна. Тоя дето има храна не бръмчи и не ми е в стаята. В тоя само пиене има.... Мразим топла ракия или уиски ! За бира да не говорим.

 

ШШШШ да не пипаш хладилника ей бръмчи не бръмчи водката трябва да е студена

Link to comment
Share on other sites

Сесията свърши, ПУ не успя да ми вкара гол. Мисля да се изкъпя,да ида не лекции, да пия една бира, а довечера да се направя на животинче. Аааа, утре трябва да си ръдна мързеливия задник, за да си взема новия хард/това упражнение го правя от бая време....много съм мързелив :( / Време е да се стопли времето, щото идва март месец...трябва да се открие сезона на бирата на полянката пред вилата

Link to comment
Share on other sites

Баси шоколада... :blink: само аз ли не ям толкова сладко в целия свят.. :unsure:

:ph34r:

споко не си :D и аз не близвам сладко :bgrin:

@groover,и моя е така от около година вече,кучето работи ,не ме предава :D

 

 

и само аз ли пия топла бира :wacko: :blink:

п.п. сигурно е заради зъбите :wacko:

 

и ооооооо дааааа,Титаник си е мноооо,да не кажа най :bgrin: добрият филм,и кво е толкова смешно като потъва :blink: то си е цяла тргедия те се хилат :angry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

и ооооооо дааааа,Титаник си е мноооо,да не кажа най :bgrin: добрият филм,и кво е толкова смешно като потъва :blink: то си е цяла тргедия те се хилат :angry: :blink:

 

 

Хе хе чак пък трагедия признай че дори на теб ти е поне малко смешно :D

Link to comment
Share on other sites

и ооооооо дааааа,Титаник си е мноооо,да не кажа най biggrin1.gif добрият филм,и кво е толкова смешно като потъва blink.gif то си е цяла тргедия те се хилат mad.gif blink.gif

 

И не ставаш да аплодираш когато Лео се дави ??? Ти не си човек !!! Това е поредното доказателство, че жените не сте човеци :) Трябва да ми дадат нобелова награда задето разбулих мистерията и имам сигурно доказателство по случая :)

Link to comment
Share on other sites

И не ставаш да аплодираш когато Лео се дави ??? Ти не си човек !!! Това е поредното доказателство, че жените не сте човеци :) Трябва да ми дадат нобелова награда задето разбулих мистерията и имам сигурно доказателство по случая :)

изревавам си очите,като се дави и изобщо из целия филм :(

е пък ся тряаа те уговаря някой ли :bgrin: айде сподели,можем пък да направим нещо по въпроса с нобеловата :P

Link to comment
Share on other sites

абе, да си призная, аз се правех на голям пич и разправях колко е блудкав тоя филм, но вчера се загледах и ми стана мн тъжно. гледах го от момента, когато лео е с белезници за няква тръба. доста кофти ми беше и се разчувствах нещо.

не искам да правя генерални заключения, но май момчетата, които твърдят колко е тъп филм или говорят наизуст или не искат да си признаят, че са се трогнали.

Link to comment
Share on other sites

не е фатално смотан... Титаник де... гледал съм го веднъж... не бях отвратен не бях и запленен... много е дълъг.... някой хора не живеят толкова дълго... а Леонардо има далеч по-смислени роли... Титаник му беше издънка... според мен де

Link to comment
Share on other sites

абе, да си призная, аз се правех на голям пич и разправях колко е блудкав тоя филм, но вчера се загледах и ми стана мн тъжно. гледах го от момента, когато лео е с белезници за няква тръба. доста кофти ми беше и се разчувствах нещо.

не искам да правя генерални заключения, но май момчетата, които твърдят колко е тъп филм или говорят наизуст или не искат да си признаят, че са се трогнали.

 

Толкова по-смислени филми има дето да ме трогнат. Кажи ми защо точно тази боза да го прави ? Не си бил на кеф това мога да ти кажа. Ако си нещо ти е криво, може и от филм да ти стане кофти. На Лео ранните роли могат само да ме разсмеят, не да ме разчустват. Много повече ме разчуства в Кървави диаманти отколкото в Титаник. За мене е много важно как един актьор си играе ролята. Лео като по-млад преиграваше в повечето си роли. От два три филма насам се справя наистина добре и показва че е талантлив. Но в Титаник беше ужас. Сладникава работа, поне за мене.

Link to comment
Share on other sites

хм. че ми беше кофти, кофти ми беше. може да си прав. има мн други филми, които даже са ме разревавали. примерно, колкото пъти гледам Undisputed с Уесли Снайпс, все пускам по 1 сълза когато печели двубоя.еби му майката на лео. не е лошо филмчето на лео, ама наистина е прекалена славата на титаник. колко оскари, колко хвалби...

Link to comment
Share on other sites

Хубав ли е живота или просто деня е кофти вързаха ми тенекия за кафе първия час аз пак си го изпих изкарах втория марзи ме другите да ги карам . Наближава ли деня , в който ще тегля по една майна на всичко и ще вдигна средния пръст ?

Забелязвам , че скоро __smirnoff__ не се е оплакал да се е успал :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...