Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
абе мама им тъпи даскали

имат ли право да дават контролна когато часовете са по 20 мин.

:angry1 :angry1

нищо не им пречи ;) стига да искат да ви го нач*кат ния сме правили и последните 10 мин от часа както и деня преди коледната ваканция всичко зависи от настроението и фантазията на учителя :)

Link to comment
Share on other sites

Vangelis - Chariots of fire :cry :wub:

 

За какво пак са ви по 20 минути ве.... еее сакън майна да не се преучите :D :laughing: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Искам следващите 48 часа да ги проспя :ghost Искам да хода на даскало и да не ма изпитват...или поне да не ме карат да се треса на чина от притеснение щото нещо си.Искам да става топло вече, че не мога да го трая тоя студ anymore.Искам да ми е ейляк :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Member

didi_c

 

Joined

31-January 07

 

Total Member Posts

47

 

Posts Today

47

 

% of today's posts

8.79%

 

 

дидито е машина за спам :D чупи всякакви рекорди ;) вече имам сериозна спам-конкуренция :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че може да спрете да врещите за спам в тема, която на практика е само спам и е оставена да съществува, за да насочва и канализира спама в някакви граници, а да не го оставя да лази по всички други теми.

Link to comment
Share on other sites

Чуда се колко трябва да е зле човек, че да дразни другите с някви простотии, за да му покаже, че не го харесва вместо просто да не го занимава с глупостите си :confused Също мразя скрито-покритото държание и по-точно "аа ми хубаво нп" и после шаат нож в гърба :huh: Ignore

Link to comment
Share on other sites

имам лошо предчуствие за лацио-катания...тая единица няма да излезе май

Недей така ве ша излезне :) Не ми са губат пари пак време е да са печели вече.

Link to comment
Share on other sites

Деба и мишките са тия Лацио. Нарисуван мач и няма да излезне... Пълна мафия са тия жабари :angry1

лацио излезнаха бе как да не излезнаха бият 3-1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая седмица така ма е налегнала простотията,че няма на каде и покрай мен още един от класа изчатка.Пича дойде срещу мен,изкрещя ми са и почна да скача по чиновете :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: .Ай да свършва седмицата и да са стенга,че то бива бива простотий ма чак пък толкова не е на добре :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...