Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Утре имам изпит. Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че не знам нищо. А и съм освободил задачите => ако ме скъса - НЯМА ВЗИМАНЕ!

Link to comment
Share on other sites

Избрани пасажи от курсовата ми работа:

 

Before proceeding to examine Tennyson’s attitude towards God and religion, we should perhaps first make some preliminary points about the relationship Self – God. While it is a form of the Self – Other relation, it is fundamentally different. The general assumption of the Self – Other relation is that of equality, not in terms of social class or sex but in terms of the status of equal human beings before the face of death. However this is not the case when the Other is God. Not only is there no equality, it is also a relationship with completely reversed principles...

 

Many modern critics with a particularly boisterous attitude would be quick to label such love “homosexual”, drawing on the numerous passages in the text that seem too unusual to pass up to the modern reader. Such judgment of the sentiments which inspired what could be the most impressive Victorian poem is, to say the least, slighting. Whether there was involvement of sensual love or not is of no importance as this factor could not alter or diminish the quality of the poem or the sincerity of the emotions expressed...

 

The Other exerts a tyranny of sorts on the self. Through a rather complex set of expectations and social norms the Other person chisels a person’s self. That statement rings particularly true for an Englishman, raised and living in a society whose stare seems to be transfixed on a dreadfully towering mountain of norms, rules, regulations and an endless chain of expectations that mark life’s whole length...

 

През главата ми минава, че литературата е... сложно нещо... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХХААА!!!

И на мен :P. На бас, че моята е по-тежка :).

Хлапе :) (колко яко, вече от 22 часа съм упълномощена да ти викам така!! :P ), по-тежка психоза от теб няма(в добрия смисъл).. Чак и мен психяса с тия boytoy-ове... :wacko: (well done btw) ..

преди малко излизаме с майка ми от един магазин и се разминаваме на входа с поредния фешън солджър, само дето го познавах като малка и ми беше набор... И сбутах майка ми "Върви по-бързо, за да мога да се смея на глас..." :woot прекрасен...

 

Иначе тази вечер... първи феввруари и пълнолуние :love :love навън - муунлайт навсякъде :happy:

Link to comment
Share on other sites

Иначе тази вечер... първи феввруари и пълнолуние :love :love навън - муунлайт навсякъде :happy:

Всички обичаме муун лайт :) :love

 

В пълен шок съм..отдавна не бях плакал на филм..евалата на тия които са го направили..

Кажи кой е филма де.. :P

Link to comment
Share on other sites

хмм...защо всички филми за 2рата световна война са правени от хора симпатизиращи ан евреите :blink:

Защото победителите пишат историята. :P

Link to comment
Share on other sites

Защото победителите пишат историята. :P

 

Е и все пак един филм с анти-еврейска насоченост някак ще разбуни духовете :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

хмм...защо всички филми за 2рата световна война са правени от хора симпатизиращи ан евреите :blink:

 

Чакай, мислиш ли, че е редно да има хора, НЕсимпатизиращи на евреите по време на Холокоста? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Защото победителите пишат историята. :P

:D ти кво да не си евреин...нямам йщо против тях,но прсото ми е интересно

Как няма нито еидн филм от нацисти примерно или от подръжници на немската работническа партия.

 

 

curunir-съжалявам,но не те разбрах(не съм запознат с Холокоста).

Може би имам ниска обща култура,но нищо не ми говори Холокоста.

Ще се поразрова да прочета :) и да науча

Link to comment
Share on other sites

ФАК!!! Утре трябва в 10.00 да съм в Хеликона за да дам 18 лв за да не ми пишат 2 по бг, щото с 2-ка 2-рия срок трудно се започва :D.

Трябва да уча по химия... мблъъъ ;(...

Мразя даскалото!!!

Link to comment
Share on other sites

a Jo Staff (Demonic) (2d7) (+5, +11) [-1] (+2) :ph34r:

It affects your intelligence.

It does extra damage from fire.

It poisons your foes.

It provides resistance to fire.

It provides resistance to light.

It provides resistance to nether.

It allows you to see invisible monsters.

 

ИМБАААААА :evil

 

С такъв дроп в 1 часа среднощ как да не заспи човек доволен, въпреки, че не е почнал да учи 30-те си теми за изпита в четвъртък!

Link to comment
Share on other sites

:wub: Аз искам да плувам в кревата ти,аз искам да бъда във теб,аз искам да пипам косата ти,нощ и ден.

 

Как ми се спиииииии

Link to comment
Share on other sites

Ужас, пак съм влюбен :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...