Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Как ве... Муунлайт е спИциална :D. Ако не е тя няма на кой да мрънкам. Е, има де ама ония не слушат, тя поне се прави :D. Понякога и съвети дава, колкото да покаже че е съпричастна :P. Пък и с нея предимно за жени си говорим :lol:.

I'm not a lesbian, but my girlfriend is...

Иначе да.. *минутка за самореклама* :rolleyes: Ставам за слушател... лепвам верните междуметия на правилните места, уцелвам емоциите, изобщо... в скоро време изобщо се очаква да излезе подобрена роботизирана версия на МуунЛайт с повече възможности, та междувременно истинската да се наслаждава пълноценно на доброволно захвърления си личен живот :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

добър вечер, скитнице

добър вечер, мила моя

прегърни ме, блуднице

целуни ме от неволя

със треперещи ръце, милвам днес косите твои

добър вечер, Цвете мое...

 

 

..извинявам се :D

Link to comment
Share on other sites

Така и не дочакахме да видим победителя в състезанието в Ликьор. :) Може би Moon Light ще ме освети със.. лунната си светлина :P

Link to comment
Share on other sites

Така и не дочакахме да видим победителя в състезанието в Ликьор. :) Може би Moon Light ще ме освети със.. лунната си светлина :P

Тя също не дочака. Заболяха я лунните крака... :ghost Иначе номер осми... Никиии от София :love

Link to comment
Share on other sites

Искам...

 

... да се отпусна максимално върху един огромен мек червен .. пухкав килим .. някъде на самотна поляна горе в планината.

 

... да се чуват от някъде мелодии от Selected Ambient Works Vol.2

 

за незапознатите:

http://www.youtube.com/watch?v=DffuKV8yzG8

браво на автора на това клипче.. доста добър подбор от обекти.. все едно от оригиналната обложка на албума ;)

 

... да усещам топлина навсякъде.

 

... да виждам единствено мекичките облачета над мен..

 

... да започна бавно да потъвам в мекия червен килим като същевременно с потъването ми небето да смени цвета си от синьо в нежно розаво.

 

... да я целуна и да заспя от отровата по устните й...

Link to comment
Share on other sites

Внимавайте какво си пожелавате да не вземе да се сбъдне! :(

Като малък 2 от хобитата ми бяха да си смесвам разни боклуци в някакви шишенца и да се правя на химик - сега прекарвам повече врме в лаборатории от колкото в нас. Другото ми хоби беше да си рисувам някакви заводи с разни причудливи машини - сега това е причината да не спя в 6:30ам - земи тоя чертеж на цех. Изпадаха ми очите.

Сега ме е страх да искам да карам Ферари, че може да се наложи да се уча да карам хеликоптер.

Link to comment
Share on other sites

котката ми се разгони,нае***а го хайвана ,невръстно още и вече на улицата :( :angry: :(

и от тук-не могат ли по-тихичко да се свалят и чифтосват тия животни :wacko: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Най-стабилния изотоп е Pu-244 с период от време за полуразпад 80.8 милиона години. :bgrin:

иначе по темата в момента ми минава цитирам

 

 

 

 

 

"Според същия закон във Великобритания действа и друг специализиран орган,комисия по психичното здраве.Неговата функция е надзорна по всички въпроси на задължителното лечение при психични заболявания" :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

защо винаги когато реша в петък да си стоя в къщи самичък и да си гледам фими без да мисля за нищо все се появява някъв повод който да ме отдели от така желаната почивка да го еба......:(

Link to comment
Share on other sites

След 60 години може да е останал само sincity :bgrin: А фетишите са някакво наказание направо...особено като се пристрастиш към тях. Ей сега седя и си барам ухото,ама не е същото...по дяволите

Link to comment
Share on other sites

Изгубих си 2 лева в траур съм .

Празнувахме на едната баба 79 години :blink:

Дано утре да ме огрей си начеша крастата до Стара Загора :)

Link to comment
Share on other sites

Фетиша е долна гад, много се множи и мърда много бързо, ако нямаш Whirlwind или Frenzy става сложно...

 

А светът, светът е ужасен. Да не си помисли нещо човек. Днес осакатих човек по ужасен начин, но изборът беше като между това да го лиша от ръка или на по-късен етап от двата му крака. :(

 

[Edit] Колко чудесно място е интернет, където можеш да споделиш всичко с хора, които не познаваш и да получиш утешение чрез това половинчато споделяне, което в крайна сметка в същността си е егоистично, но е облекчаващо! :irony: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

sincity... расте, но не старее!!!

:lol: :lol: :lol:

 

 

По-скоро, одъртява, но не расте :P :D :P

Тези пък двамата как ме коментират, все едно ме познават :laughing: Спамери :love Пишете само по темата де........

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 година отворих магазин за 1 лев, но извън работно време.

Преди 1 месец си отворих главата с 8 масура.

Преди 1 ден ми отвориха очите за живота.

Преди 1 час си отворих очите от сън.

Преди 1 мин. си отворих компот.

 

ЖИВОТА Е СТРАННО НЕЩО, КОГАТО ВСИЧКИТЕ РЪЦЕ НА ПОКЕР СА В ТЕБ ТОЙ ТИ ПРЕДЛАГА ДА ИГРАЕТЕ ТАБЛА...

 

Don't look sharp to doom to death the creatures lifes.

Some lifes must be taken, but some taken lifes must be REVIEW.

Can you REVIVE THE TAKEN ONES ?

 

 

Темата е велика евала на този, които я е измислил. Мисля, че е много разтоварващо бих отишъл се обръснал по този случай...

Link to comment
Share on other sites

А светът, светът е ужасен. Да не си помисли нещо човек. Днес осакатих човек по ужасен начин, но изборът беше като между това да го лиша от ръка или на по-късен етап от двата му крака. :(

 

хирург ли си или пак си карал пиян?

 

 

...ще звънна на някой да дойде с мен...в сладкарница Неделя...на торта и кафе.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ау, ужас как ми се прияде торта от "Неделя", но нямам време да се размотавам да ходя до там, ученето мен чака.

Link to comment
Share on other sites

Уффф... силата на мързела е правопропорционална на материала, който трябва да науча... С други думи имам 2 контролни и 2 изпитвания, по география не съм учил от ноември, по биология от 1 месец и то най-шитавите уроци... Ае кажете ми сега как човек да не го примързи :D?

Link to comment
Share on other sites

Ся си мисля закво са наливах снощи с тая водка та сега цял ден съм като болно прасе с главоцеп :sick Вече ако съм на гости някъде и няма свястно пиене и ще карам на сокчета по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Ся си мисля закво са наливах снощи с тая водка та сега цял ден съм като болно прасе с главоцеп :sick Вече ако съм на гости някъде и няма свястно пиене и ще карам на сокчета по-добре.

 

Ооо, ти откри топлата вода. Видя ли Флирт или такива бози - мерси! Хех, и рима има :D

Link to comment
Share on other sites

Ако те отреже.. ще се прехвърлиш към темата "любими моменти" post-вайки текста на Азис - Обичам те

 

:D

 

не че ти го пожелавам разбира се.. просто ми звучеше достатъчно брутално за да пропусна да го напиша ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...