Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ооо, ти откри топлата вода. Видя ли Флирт или такива бози - мерси! Хех, и рима има :D

 

Ми не беше Флирт а Савой :D Не че не е същата простотия ама вече ако няма домашна ракия или пък Търговище или нещо по-така ще си седя трезвен :)

 

Пия си Водчица зарибявам се с тая тема и си мисля как утре ще се видя с момичето, за което си мечтая. Кажете ми как да не обикнеш живота. :love :wub:

 

Не че искам да те отчаям ама ще е момичето за което си мечтаеш максимум 1 2 месеца и после ще почне да ти ходи по нервите,да ти мрънка и да те тормози.Всички са такива ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

хахаха :P няма да ме одреже :) понеже имам връзки и доста информация от нейната най-добра приятелка, която споделя, че въпросната си падала по мене... Закакво мислиш, че казвам, че живота е хубав.

 

Ако не Азис - Умри :D хахаха...

 

 

Всички са такива, затова им викат всички :P. Est. че е така :D ама кво ти пука важното е да се разцепиш за определено време.

Link to comment
Share on other sites

хахаха :P няма да ме одреже :) понеже имам връзки и доста информация от нейната най-добра приятелка, която споделя, че въпросната си падала по мене... Закакво мислиш, че казвам, че живота е хубав.

 

Ако не Азис - Умри :D хахаха...

Всички са такива, затова им викат всички :P. Est. че е така :D ама кво ти пука важното е да се разцепиш за определено време.

 

Oooo... Схемата "Тя ми каза че ти ме..." е много ненадеждна в много случаи ама все пак успех утре :P.

Link to comment
Share on other sites

Е чоек при мене тая схема е била само два пъти през живота ми. Единия път беше секс за една вечер, а втория няколко месечна връзка и в двата случая не ме е издънвала... :D

 

Ся се сетих помните ли филмчето по Cartoon Network с някви роботи беше и репликата беше много голяма.

 

Rock ON... NICE

 

TELETUBIS FTW

Link to comment
Share on other sites

Минават ми много мили и детски спомени , които няма да се върнат .

Бях до една книжарница за дискове пред мен една жена ( около 50 г .) и някакво малко момче видимо ученик не повече от 2 клас . Гледам детео държи една дискета за телевизионна игра тип нинтендо и терминатор . Сетих се колко време съм мрънкал за такава , колко съм играл после и как и сега мога да седна да направя един супермарио стига да ми седеше мойта :lol: Хубаво си беше да си малък , да се чудиш как да излезнаш да играеш и как да останеш по-дълго , да играеш на криеница , стражари и апаши , камъни , мач . Тва са си детски спомени .

И сега ми е добре ама не ми се расте толкова бързо . И все пак донякъде живота е хубав :) това е равносметката за днеска утре ще видим какво ще дойде . Приятно ми зубрене ;(

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да те отчаям ама ще е момичето за което си мечтаеш максимум 1 2 месеца и после ще почне да ти ходи по нервите,да ти мрънка и да те тормози.Всички са такива ;)

омфг... докато има хора с мислене като твоето, света ше върви на зле.

 

Минават ми много мили и детски спомени , които няма да се върнат .

Бях до една книжарница за дискове пред мен една жена ( около 50 г .) и някакво малко момче видимо ученик не повече от 2 клас . Гледам детео държи една дискета за телевизионна игра тип нинтендо и терминатор . Сетих се колко време съм мрънкал за такава , колко съм играл после и как и сега мога да седна да направя един супермарио стига да ми седеше мойта :lol: Хубаво си беше да си малък , да се чудиш как да излезнаш да играеш и как да останеш по-дълго , да играеш на криеница , стражари и апаши , камъни , мач . Тва са си детски спомени .

И сега ми е добре ама не ми се расте толкова бързо . И все пак донякъде живота е хубав :) това е равносметката за днеска утре ще видим какво ще дойде . Приятно ми зубрене ;(

И аз напоследък си спомням тези прекрасни моменти... но от тях ми става още по-тъжно заради това, което представлява сега света... вече децата не играят на тези игри и според мен губят страшно много. Но... майната му. Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Минават ми много мили и детски спомени , които няма да се върнат .

Бях до една книжарница за дискове пред мен една жена ( около 50 г .) и някакво малко момче видимо ученик не повече от 2 клас . Гледам детео държи една дискета за телевизионна игра тип нинтендо и терминатор . Сетих се колко време съм мрънкал за такава , колко съм играл после и как и сега мога да седна да направя един супермарио стига да ми седеше мойта :lol: Хубаво си беше да си малък , да се чудиш как да излезнаш да играеш и как да останеш по-дълго , да играеш на криеница , стражари и апаши , камъни , мач . Тва са си детски спомени .

И сега ми е добре ама не ми се расте толкова бързо . И все пак донякъде живота е хубав :) това е равносметката за днеска утре ще видим какво ще дойде . Приятно ми зубрене ;(

Мен сега ми е по-добре от тези години, но като се замисля и това време ще мине и ще трябва да почна да се занимавам с сериозни и по-ангажиращи неща...

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Металика в момента и се чудя що скоро не бях ги слушал. Някак си се изместиха настрани от музикалните ми предпочитания. Тоест от музиката която слушам ежедневно. Минава ми през главата да взема да поизтупам праха на старите mp3-та. Доста от тях се оказа че ме зареждат положително. И ми се пие ебахти. Ама зверски ми се пие. И няма с кой поне тая вечер. Скука ....

Link to comment
Share on other sites

Оле... от 3 дни просто съм забравил кво е тва електронна музика... Nightwish ftw ^^ \m/

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Металика в момента и се чудя що скоро не бях ги слушал. Някак си се изместиха настрани от музикалните ми предпочитания. Тоест от музиката която слушам ежедневно. Минава ми през главата да взема да поизтупам праха на старите mp3-та. Доста от тях се оказа че ме зареждат положително. И ми се пие ебахти. Ама зверски ми се пие. И няма с кой поне тая вечер. Скука ....

Аз съм на стари златни хитове Скорпион , Фил Колинс , Джое Кокър и други . Не съм пил от Йорданов ден ( но истината беше на Нова година ) :wacko: леле 2 месец е вече губя тренинг искам някой петък и събота маратон . Времето е по-добро току виж има скоро пак среща на форума ама по-сериозно докъм сутринта :bgrin:

Salida :beerchug

Как се зарибих да сгледам клипове на песни онлине и да си припомням :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска гледах този филм. Черно-бял. Мисля си, какво ли би могъл да направи този режисьор със съвременна техника и добър бюджет. Още тогава е успял да грабне зрителя. С онези средства. Без ефекти и т.н. Филма е велик просто. Може да го сравним примерно с холивудския бълвоч Пърл Харбър. Пак военна тематика. И пълна боза. Едва не заспах на първия диск. За музика е излишно да говорим. Нито една мелодия от Пърл Харбър не може да стъпи на малкия пръст на песните в този филм. Абе изобщо ми се струва, че покрай това ми ти глобално комерсиализиране, губиме връзка с много стойностни и красиви преживявания. Пием, ядем, ебем и се кефим на простотиите на другите. Или ги псуваме. Нещо не ми харесва тая работа, а пък от друга страна не мога да го избегна. Като че ли това ми е такова едно скапано усещане. И не знам какво да направя че да го разкарам това усещане. Така ли ще трябва да си живея остатъка от живота ??? Не ми харесва тази идея, все нещо би трябвало да може да се направи. Какво да се направи обаче е въпроса... все още нямам отговор.

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Psychodelic Trance зарибявам се да си правя лицеви опори и се приготвям за утрешния ден, които се очертава да не е лек ... И стига с таз носталгия погледнете от към добрата страна на нещата винаги има добро и винаги ще има и само заради тази мисъл си заслужава да живееш...

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Psychodelic Trance зарибявам се да си правя лицеви опори и се приготвям за утрешния ден, които се очертава да не е лек ... И стига с таз носталгия погледнете от към добрата страна на нещата винаги има добро и винаги ще има и само заради тази мисъл си заслужава да живееш...

 

Надявам си се оправи лс мадамата :P.

Уффф... И моят ден ще е доста тежък. Имам 3 астрономически часа да науча 4 урока по биология и да се приготвя за контролна по математика... Поне в сряда ще си почина ^^.

Link to comment
Share on other sites

... И стига с таз носталгия погледнете от към добрата страна на нещата винаги има добро и винаги ще има и само заради тази мисъл си заслужава да живееш...

Заслужава си да живееш, за да гледаш как миниатюрното добро е смазвано непрекъснато от човешката простотия?

 

edit:

i kakto sama kaza-ne vsi4ki sa takiva wink.gif xmas.gif
Права си. За мое огромно съжаление напоследък не мога да открия себе си... и се държа като луда... :) .
Link to comment
Share on other sites

Заслужава си да живееш, за да гледаш как миниатюрното добро е смазвано непрекъснато от човешката простотия?

i kakto sama kaza-ne vsi4ki sa takiva ;) :)

mislq si kak me nervqt temi4kite v mp3z i bezumnite sporove koq banda bila po po-nai velika ili ujasna :wacko: kefq se na zelen cvqt,ne moje nqkoi da doide i da mi kaje 4e vij sq,zelenoto e super vgz,po4vai da nosi6 4erveno :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Металика в момента и се чудя що скоро не бях ги слушал. Някак си се изместиха настрани от музикалните ми предпочитания. Тоест от музиката която слушам ежедневно. Минава ми през главата да взема да поизтупам праха на старите mp3-та. Доста от тях се оказа че ме зареждат положително. И ми се пие ебахти. Ама зверски ми се пие. И няма с кой поне тая вечер. Скука ....

 

Странно и аз от 4-5 дни съм на вълна Металика. Не ми минава през акъла за друга музика. Интересното е, че тази музика ми действа странно - в смисъл положително, променя мисленето ми, действа ми невероятно успокояващо. Явно неслучайно Металика е от най-великите групи на всички времена - поне за мен де :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

1 в 1 е най-яко, ама тряя много да внимаваш, да не говориш за игри и софтуер :D. Още по-малко за пиене и ибани ;D.

 

Оле утре няма да учим!!! АЙЛЯК!!! Цял ден ще съм в 9-ката усещам :punk ...

Link to comment
Share on other sites

Пфф ся ми минава през главата струва ли си да пиша валентинка на една женска утре или да си го карам както казва един френд-пълен айлячец :P .

 

Edit:Най-добре сичко да стане 1в1 :D

недей пращай, валентинките са най-безсмисленото нещо, което са могли да измислят, ама тъй като в сайта на даскалото ми предоставиха възможност да пиша, без да си мърдам гъза, написах 5-6 за гаврата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това ми беше най-откаченият Трифон Зарезан или Св.Валентин(не разбрах кое празнувах точно) сега ставам от сън ...и мисля, че е време да се наям :lol: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

много е гадно да си болен

още по-гадно е да си болен и да ти е гадно

Още по-гадно е да си болен, да ти е гадно, да ходиш на даскало, да имаш работа и да ти предстои да се готвиш за олимпиада след 20 часа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Още по-гадно е да си болен, да ти е гадно, да ходиш на даскало, да имаш работа и да ти предстои да се готвиш за олимпиада след 20 часа :wacko:

Да не ходиш на олимпиадата по философия :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...