Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тая седмица така ма е налегнала простотията,че няма на каде и покрай мен още един от класа изчатка.Пича дойде срещу мен,изкрещя ми са и почна да скача по чиновете :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: .Ай да свършва седмицата и да са стенга,че то бива бива простотий ма чак пък толкова не е на добре :bgrin: :D

Подобно.

5-ти и 6-ти час физика.Тема на разговор:"Трансформатор и цената му сред циганите след близка среща от 3-ти вид с жиците до Коматево" :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
лацио излезнаха бе как да не излезнаха бият 3-1 :lol:

Тоя пост сам го писал на полувремето :) Биха с мноо клизма в 89мин... Ама пак де зимах пари :)

Link to comment
Share on other sites

На майка ви п**ката, Steinberg! Дано всичките ви инженери си строшат краката! И дано всичките ви клиенти ви направят рекламации с неработещ хардуер и ви вземат парите! И да ви е*а майката на шибаните хардуерни донгли, кабели, USB-та и LPT-та! :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Много ми се купонясва ама диво до зори на някой парти . Минава ми , че искам да е лято и да съм на Ибиза ( скромно :) ). Много често започнах да си набивам в акъла , че "Живота е хубав" и малко по малко почнах да си вярвам и се чуда дали е за добро или за лошо .

Link to comment
Share on other sites

Искам да съм НИНДЖА... ако някой може да ми помогне да ми прати PM.

Link to comment
Share on other sites

Много ми се купонясва ама диво до зори на някой парти . Минава ми , че искам да е лято и да съм на Ибиза ( скромно :) ). Много често започнах да си набивам в акъла , че "Живота е хубав" и малко по малко почнах да си вярвам и се чуда дали е за добро или за лошо .

стягай куфарите и свиркай :)

за добро е повярвай ми ;)

искам да спрат сутрешните открития на синини и подутини къде ли не по мен :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

стягай куфарите и свиркай :)

за добро е повярвай ми ;)

искам да спрат сутрешните открития на синини и подутини къде ли не по мен :( :wacko:

Няма проблеми стига да стане една далавера . Търси се голф 2 само двигател кобатура до 1.6 да се сложи на трабанче стане ли тва тръгваме :) То до Ибиза се е видяло , че няма да е скоро ми дайте да идем на кръчма като белите хора .

П.С. С тези синини ме самняваш какви вериги и кожени дрехи носиш под горните си дрехи :) нищо лично :P

Link to comment
Share on other sites

Както и болката в гърлото,носа,главата и отпуснатостта :sick

Май всичките ни е гепил един и същи грип. Заглухнали уши,запушен нос, възпалено гърло и носоглътка и отпадналост. Поне температура няма :) Аз вече 3-4 ден ,но от втория ден си взех Стрепсилс и капки за нос и пия чай с мед и ракия и да ви кажа ,че вече се оправям. Пробвайте и скорошно оздравяване :)

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми стига да стане една далавера . Търси се голф 2 само двигател кобатура до 1.6 да се сложи на трабанче стане ли тва тръгваме :)
Говори с афекс, може и да се уредиш :)

Като перефразираме вица - ако искаш резервни части за голф - просто трябва да караш след него :)

Link to comment
Share on other sites

Ша шчупа мръсните,мазни,смотани ръчички на мангала който ми открадна днес ДВД-то :angry1

Link to comment
Share on other sites

ако искаш резервни части за голф - просто трябва да караш след него :)

:angry: :argue :unhappy:

сериозно се чувствам обиден. ама както и да е, днес е празник :) да бъдем весели и да се напием :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...